Ілюстрація BA (Hons)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Чого чекати на курсі

Стати кваліфікованим візуальним комунікатором і залишити свій слід на швидко трансформується медіа-пейзажі.

Протягом часу, вивчаючи ілюстрацію BA (з відзнакою) в HCA , ви будете відточувати свою здатність передати емоцію, сплести розповідь, пояснити складну проблему та висвітлити дивовижний спектр предметів, завдяки силі створення зображень.

Ви будете озброєні фундаментальними знаннями, необхідними для того, щоб стати ілюстратором, вам пропонується дослідити дивовижну широту технік створення зображень та надихнетеся створити свій власний шлях як творчий професіонал під час і після цього курсу.

Вивчення ілюстрації в Херефордському коледжі мистецтв пропонує робочі простори, час контакту та можливості, необхідні для великої роботи.

На ступіні «Ілюстрація» в HCA наш пріоритет - допомогти вам розвинути свій унікальний, особистий «голос» як ілюстратора. Ми робимо це, проводячи широкомасштабний курс, що означає, що вам буде запропоновано дослідити та розробити безліч методів та засобів, перш ніж зосередитись на тому, що робить вашу роботу ідентично вашою роботою.

Протягом курсу ви матимете можливість взяти участь у багатьох майстер-класах для малих груп та класах малювання. Ви також отримаєте вигоду від розмов наших досвідчених викладачів курсів, майстрів майстерні та відвідувачів ілюстраторів. Коли настав час приступити до роботи над своїми проектами, ви можете зробити це у своєму індивідуальному персоналізованому робочому просторі.

Ми заохочуємо групові обговорення та проводимо регулярні сеанси зворотного зв’язку, щоб студенти могли заохочувати та підтримувати одне одного. Індивідуальний час викладача означає, що ви отримуєте індивідуальну допомогу, необхідну вам у різноманітних проектах, де ви можете зробити що завгодно - від індивідуального зображення для газети до книжки з картинками чи журналу.

Завдяки надійним традиціям у таких процесах, як малювання та друк, Ілюстрація в HCA також стежить за найсучаснішими практиками. Курс асоціюється з багатьма гучними ілюстраторами та всесвітньо відомими подіями. Ілюстрація в Херефорді також забезпечує доступ до майстерень світового класу та поїздок до культурних епіцентрів. Живі брифи із зовнішніми клієнтами означають, що ви отримаєте власний професійний досвід ще до того, як закінчите навчання.

Студенти Ілюстрації HCA також мають доступ до технічної підтримки у чудових майстернях, орієнтованих на ремесло, які використовують традиційні процеси друку, включаючи друк листів, колаграфію, монодрук, гравірування, травлення та трафаретний друк. Студенти отримують вигоду від чудових ІТ-засобів та підтримки, що забезпечує стандартне програмне забезпечення як для ПК, так і для MAC-систем. Сюди входить повний набір продуктів Adobe, включаючи Photoshop, ілюстратор та After Effects, а також I-stop Motion та Final Cut Pro для постпродукції відео.

Додаткові модулі дають можливість налаштувати вашу програму навчання та співпрацювати протягом курсів та років. Усі студенти проходять критичні студії, де ви можете отримати захоплююче уявлення про тему, яку ви любите.

Перш за все, індивідуальний розвиток є стрижнем Ілюстрації в HCA .

Що ми надаємо:

 • Викладання в малих групах у дружньому студійному середовищі.
 • Індивідуальні робочі простори, які ви можете зробити власноруч.
 • Винятковий доступ до навчальної підтримки та технічних консультацій.
 • Надихаючі, відомі практикуючі практики, включаючи відзначених нагородами ілюстраторів: Клайв Хікс-Дженкінс, Джонні Ханна, Ребекка Гіббон, Метью Річардсон, Лора Карлін, Ян Мюррей, Джефф Грандфілд, художник-репортаж Ксав'єр Пік та майстри графічних робіт Чарльз Ширер та Нік Морлі.
 • Регулярні класи малювання та друкарські майстер-класи
 • Можливості досягти цілого ряду результатів, включаючи графічні романи, книжки з картинками, журнали та невеликі публікації, карти, відбитки тощо.
 • Живі брифи проектів із зовнішніми клієнтами.

Варіанти кар'єри

 • Графічний дизайнер
 • Дизайнер виробництва
 • Аніматор
 • Інженер з виробництва відео
 • Ілюстратор у власному виданні
 • Творчі практики-фрілансери

Історії успіху

Нещодавні приклади доручень випускників HCA включають:

 • Редакційна ілюстрація для The Radio Times та New Your Times
 • Комісії для дитячих книг для кількох видавництв, включаючи книги з кварто та широкоокими очима, книги Видри-Баррі та книги Граффег
 • Створення ілюстрацій для видань із зв’язків з громадськістю для Ради Херефордширу та Бальфура Бітті
 • Створення встановлених на сайті інсталяцій та ілюстрацій типу "фреска"
 • Групи студентів виросли "колективними" підприємствами, які діляться простором студій та розвивають малий бізнес

“Мені так сподобалось у HCA . У нас завжди були дивовижні та надихаючі відвідуючі ілюстратори та поїздки. Курс настільки добре пов'язаний ".
~ Тіна Пірс

Що ти навчаπшся

Рік 1

Вступ до 1-го року

Слідче, експериментальне та аналітичне.

У перший рік ви вивчите роль малювання як основної навички, а також взаємозв'язок між малюванням та традиційними процесами друку. Ви вивчите деякі основоположні форми ілюстрацій, такі як Ілюстрація моди та репортажу, які дуже чітко покладаються на практику малювання.

Рік 2

Вступ до 2-го року

Практика розвитку

Другий рік сприяє вашому вивченню ілюстрації у багатьох її основних формах. Ви матимете можливість розвивати та застосовувати свої здібності до створення зображень завдяки низці сучасних результатів. Сюди входить залучення зовнішніх проектів та завдань у формі співпраці, конкурсів та виставок.

Рік 3

Вступ до 3-го року

Підтвердження практики

Ваш останній рік - це те, де ви зможете відточити свою сферу інтересів та / або спеціалізацію в рамках ілюстрації. Ви отримаєте можливість розвивати свою дослідницьку та ілюстраційну практику під час особистого проекту та дисертації. Ми підтримуємо вас для цього шляхом переговорів та обговорень, коли ви плануєте та розробляєте ці роботи.

Ви створите портфоліо, яке демонструє вашу індивідуальну, спеціалізовану практику з ілюстрацій. Ви також зробите вступні засоби масової інформації та візуальні ресурси, такі як інноваційні візитки та вражаюча присутність в Інтернеті, щоб допомогти вам досягти своїх початкових цілей у кар’єрі після закінчення навчання.

140225_IllustrationAnimation.jpg

© Херефордський коледж мистецтв

Вимоги щодо вступу

 • Мінімальний вік 18 років.
 • Успішне інтерв’ю в портфоліо.
 • Академічні досягнення - ми зазвичай очікуємо, що здобувачі здобули 80 тарифних пунктів UCAS при вступі, але, хоча кваліфікація важлива, наші пропозиції не ґрунтуються лише на академічних результатах. Ми можемо робити пропозиції на основі інших доказів таланту та придатності для курсу.
 • 80 балів UCAS за новою тарифною системою UCAS на 2017 рік дорівнює 200 балам UCAS за попередньою системою балів - для отримання додаткової інформації дивіться пояснення та поради щодо тарифів на веб-сайті UCAS.
 • Кандидати, першою мовою яких не є англійська - необхідний доказ загальної оцінки IELTS 6,0 з мінімум 5,5 у всіх розділах (читання, письмо, аудіювання та розмова).
 • Також будуть розглянуті заявки зрілих студентів з відповідним досвідом.
 • Визнання можливостей попереднього навчання - коледж вітає заявки студентів з попереднім навчанням та / або попереднім досвідом. Детальнішу інформацію про право на участь можна знайти на сторінці 15 нашої політики прийому.
 • Крім того, зв’яжіться з нами за адресою registry @ HCA .ac.uk, і ми можемо запропонувати подальші поради щодо HCA та вимог до органу, що присуджує UWTSD.

Примітка: Для студентів, які поповнюють навчання, застосовуються різні вимоги до вступу

Новий креативний кампус для Херефорда:
Підхід до станції Розміщення студентів

З важким серцем ми повідомляємо вам, що нове будівництво студентського житлового приміщення не буде відкрите для студентів, як планувалося 21 вересня 2020 року. Будівництво було затримано через пандемію Covid-19, і хоча вони невтомно працюють над наздогнати будівлю не буде готовою для студентів до 2 січня 2021 року. Ми розуміємо, що це не ідеальна новина, і це вплине на плани нової когорти студентів 2020/21. Однак команда жителів міста City встановила все на місці, щоб студенти могли приїхати у вересні та мати тимчасовий комфортний будинок для початку нового терміну.

Station Approach - це нове, спеціально побудоване помешкання для студентів Херефордського коледжу мистецтв у самому центрі міста, HCA із навчальними містечками HCA .

Житло було спеціально розроблено для коледжу, і співробітники HCA та студенти були залучені до дизайнерських концепцій та прийняття рішень щодо того, як будинок буде функціонувати як домашній, творчий центр.

Помешкання розташоване поруч із залізничним вокзалом Херефорда і знаходиться посередині між двома навчальними містечками (College Road & Folly Lane) та центром міста. Це забезпечує легкий доступ до всіх соціальних та культурних ресурсів міста, а також зв'язків із широкою спільнотою.

Більшість номерів розташовані в кластерах із спільною кухнею та житловою площею, усі спальні мають окремі ванні кімнати.

Будівля має унікальну спрямованість на показ творчих робіт як зсередини, так і зовні, а на першому поверсі є винятковий, просторий соціальний простір, призначений для виставок та вистав, а також для неформальних спілкувань.

Ця нова будівля отримує вигоду від інноваційного, «розумного» процесу будівництва за межами майданчика, який підтримує виняткову якість.

Місцезнаходження

Станція підходу знаходиться в декількох хвилинах ходьби від багатьох закладів для підтримки самостійного життя студентів, включаючи великий супермаркет навпроти ділянки.

Сучасний медичний центр "Герефорд" із декількома лікарями відкривається за кілька сотень метрів вздовж дороги.

Сайт дає студентам легкий доступ до мальовничих зелених насаджень садів Черчілля, а також до таких розваг, як популярна Боулінг-алея Херефорда.

Для подальшої подорожі не можна краще зупинитись на під’їзді до залізничного, автобусного, велосипедного та таксі.

Етос

Підхід до станції буде проводитись для сприяння студентській громаді та добробуту студентів.

Він матиме штатний прийом протягом дня та службу екстрених служб у неробочий час.

Індивідуальні спальні містять креативні стінові дошки для персоналізації студентами, демонструючи власні роботи чи джерела натхнення.

Цілорічні заходи та соціальна програма, кураторами якої виступить керівна команда "Підхід до станції" у співпраці зі студентами, підтримають творчу громаду.

Студентські представники та співробітники HCA будуть залучені до поточного прийняття рішень щодо управління кампусом.

Ебігейл Епплтон, директор, сказала: «Мені було дуже цікаво працювати з партнерами, які так само віддані підтримці студентської спільноти та добробуту студентів, як Cityheart. Ми відкриваємо підхід до станції на другий та третій роки, а також перші роки, оскільки це відображає наш дух у розвитку взаємопов’язаної спільноти коледжів. Це сприяє комунікабельності, співпраці, творчості та підтримці поведінки між річними групами. Ми також працюємо з новим піонером в галузі інженерної освіти NMiTE Херефорда, і студентам, які розпочинають свою нову програму, також пропонується подати заявку на кімнати в Station Approach. Практика мистецтва та інноваційна інженерія мають багато спільного. Я в захваті, що студенти HCA мають цей шанс жити в одному творчому центрі і з нетерпінням чекають появи багатьох творчих співпраць ".

Деякі з наших партнерів

Компанія-розробник Cityheart Partnerships спеціалізується на роботі з державним сектором і надає менші за розміром будинки для проживання студентів по всій Великобританії, а також будівлі охорони здоров’я. Він має міцний дух співпраці з партнерами та забезпечення стійких рішень. Від директора Аластера Гурлея до операційного менеджера Сіана Еванса, Cityheart так само захоплений тим, як забезпечити студентам щастя та підтримку в їх житловому житлі.

Engie - одна з найбільших британських енергетичних та сервісних компаній, яка має глибоку відданість питанням регенерації, спільноти та створення місць. Енджі із задоволенням просуває студентське мистецтво як на території, так і в готовій будівлі.

Caledonian Modular - піонер будівництва за межами об'єкту. Наш каледонський дизайнер Девід Уоллес має у своєму ДНК "Художню школу", і він із задоволенням розмовляє з Баухаузом, як і приладдя для ванних кімнат.

Рада Херефордширу надзвичайно підтримує розвиток історичної школи мистецтв Херефорда та подальший розвиток міжнародної репутації Херефорда як спеціаліста з вищої освіти, а також робить Херефорд стійким містом. Нам подобається, що виконавчий директор Алістер Ніл приїжджає відвідати коледж на своєму велосипеді.

Витрати на проживання

Орендна ставка на тиждень для кластерної спальні становитиме приблизно 142 фунтів стерлінгів на 42 тижні - еквівалент 5964 фунтів стерлінгів на рік.

Орендна ставка на тиждень для однокімнатної квартири становитиме приблизно 163 фунтів стерлінгів на 42 тижні - еквівалент 6846 фунтів стерлінгів на рік.

* За умови дотримання умов

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and ... Детальніше

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and each other. Students also experience an excellent amount of contact time with tutors in a forum which is small enough for your voice to be heard. Згорнути