Інтелектуальна мережа поставок BSc

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Після XJTLU цікавою та інноваційної Syntegrative освітньої моделі «s, ця програма є рівноправним співробітництвом між університетом і його галузевим партнером, АМТОМ, в школі інтелектуальних фінансів і бізнесу в XJTLU Підприємець коледжі (Тайканг).

Програма BSc Intelligent Supply Chain інтегрує застосування та практику, надаючи вам передову освіту в ланцюгах поставок в епоху штучного інтелекту.

Ви будете вивчати теорії стратегій, процесів, інформаційних систем, систем фінансової підтримки, моделювання моделей та оптимізації штучного інтелекту в операціях та ланцюгах поставок, а також отримаєте навчання з управління та оптимізації ланцюгів поставок.

Крім того, ви отримаєте користь від співпраці XJTLU з галузевими партнерами в галузі інтелектуальної ланцюга поставок, отримавши чітке розуміння того, як ланцюжок поставок формує потенціал продажу та прибутку бізнесу, а також роль ролі технологій у відтворенні революції. Практика управління ланцюгами поставок у всьому світі.

Мало того, але випускники цієї унікальної програми також задовольнять потреби широкого кола роботодавців, оскільки унікальна спрямованість освітньої моделі на підприємництво та інновації надає вам навички та вміння мислити як підприємець, забезпечуючи для вас фундамент продовжувати стати одним із лідерів нових галузей завтрашнього дня.

Чому я повинен вивчати інтелектуальну мережу поставок у XJTLU підприємців XJTLU (Тайчан)?

 • Будьте частиною унікального освітнього досвіду, готуючи вас до роботи у швидко розвиваються, швидко мінливих, інтелектуальних технологіях;
 • Скористайтеся стратегічним розташуванням XJTLU в зоні високих технологій розвитку XJTLU з швидко розвиваються технологічними галузями;
 • Навчайтеся за допомогою практичного застосування, використовуючи свої знання та навички для вирішення реальних проблем у науково-дослідних та галузевих умовах;
 • Користуйтеся наставництвом та навчанням від галузевих експертів як частина унікальних партнерських шкільних партнерських відносин з провідними підприємствами;
 • Отримати цінні навички підприємця та лідерства, вивчаючи унікальні модулі сучасного підприємця, які є частиною ступеня, що дає вам конкурентну перевагу в будь-якому шляху кар'єри, який ви обрали;
 • 600 годин стажування на основі проблемних питань в рамках програми навчання;
 • Навчання у спеціально побудованих сучасних приміщеннях у новому кампусі XJTLU ) (відкрито в 2021 р.);
 • Випускник з кваліфікацією світового класу, включаючи два ступені: ступінь XJTLU Міністерства освіти Китаю та всесвітньо визнаний ступінь з Ліверпульського університету, член групи Рассела провідних університетів Великобританії.

Знання та навички

До закінчення програми BSc Intelligent Chain Supply, ви матимете:

 • всебічна і поглиблена теоретична основа управління ланцюгами поставок;
 • можливість використання технології в ланцюгах поставок для вирішення практичних проблем операцій ланцюга поставок за сучасними бізнес-моделями, що розвиваються;
 • глобальна перспектива управління ланцюгами поставок, а також глибоке розуміння галузі в Китаї;
 • здатність поєднувати теорію, практику та критичне мислення для пошуку інноваційних бізнес-рішень;
 • всебічні знання про підприємництво та лідерство, управління проектами та інноваційні концепції та як їх застосувати у практичній обстановці;
 • комунікативні, міжособистісні, навички вирішення проблем та аналітичні навички на високому рівні, які можна передати у різних сферах кар'єри та галузей.

Shot with @expeditionxdrone

Модулі

Рік Один

В Великобританії ступінь три роки, тоді як у Китаї їх чотири, тому ми приймаємо студентів з певною кваліфікацією безпосередньо у другий рік, що є початком основної академічної програми. Однак більшість студентів вступають у перший рік , який надає вам різноманітні цікаві модулі, мовні заняття та основні навички на ваш ступінь.

Рік Два

Основні: Обов'язкові модулі

Основні: Додаткові модулі

Незначні: обов'язкові модулі

Третій рік

Основні: Обов'язкові модулі

Основні: Додаткові модулі

Незначні: обов'язкові модулі

Четвертий рік

Основні: Обов'язкові модулі

Основні: Додаткові модулі

Незначні: обов'язкові модулі

Кар'єра

Випускники цієї програми будуть добре підготовлені до того, щоб досягти вищої керівної посади або стати стратегом управління операціями або ланцюгами поставок у провідних національних та міжнародних організаціях. Ви не тільки матимете спеціалізовані знання, але й володітимете широким спектром навичок, які поставлять вас на високо цінуване місце у майбутньому робочому місці.

Збори

Міжнародні студенти

88 000 юанів на навчальний рік.

Ранній птах знижка

Усі міжнародні, які приймуть їх пропозицію до 1 травня 2020 року, автоматично отримають право на знижку 8000 юанів на ранню птицю

Приєднуйтесь до безкоштовного курсу китайської мови

Зараз ми пропонуємо безкоштовний літній курс китайської мови для всіх студентів та аспірантів, які починають свою ступінь у вересні 2020 року.

Виберіть двотижневий, чотиритижневий або шеститижневий мовний курс.

Студенти з Гонконгу, Макао та Тайваню

88 000 юанів на навчальний рік.

Ранній птах знижка

Усі студенти з Гонконгу, Тайваню та Макао, які приймуть їх пропозицію до 1 травня 2020 року, автоматично отримають знижку на ранню птицю в 8000 юанів.

Студенти з Гонконгу, Макао та Тайваню, які подають заявку на XJTLU через Спільний вступний іспит на урядову систему онлайн-заявок (Орган іспитів з освіти провінції Гуандун), автоматично отримають право на знижку на ранню птицю в 8000 юанів.

Студенти материкового Китаю

88 000 юанів на навчальний рік.

Вимоги щодо вступу

Міжнародні студенти

Вступ до першого року

Ми вітаємо заявки від високоякісних кандидатів з усіх предметів з відповідною середньою або еквівалентною кваліфікацією. Студенти, як правило, повинні мати високу посаду у своїй середній школі з мінімальним середнім рівнем "B" за всіма предметами, а також з відповідними предметами.

Вступ до другого року

Студенти, які пройшли A-level або International Baccalaureate (або еквівалент), будуть розглядатися для вступу до другого року, різні програми мають різні предмети, що стосуються предмету.

 • A-level: BBB
 • Диплом IB: 30 балів
 • Розширені тести розміщення / предмет SATS - диплом середньої школи зі середнім балом 3.0 або вище, плюс:
  • Перероблений SAT: 1280 (для студентів, які пройшли SAT, попередні до 2016 року - 1800) або ACT: 27 і 2 AP екзамени: 4 або 2 тести SAT: 600 або
  • 3 екзаменації: 4 або
  • 3 суб'єкти СБ: 600

Студенти з Гонконгу, Макао та Тайваню

Студенти з Гонконгу, Макао та Тайваню можуть подавати заявки на наступне:

 • Мінімальний бал 400 за спільним вступним іспитом у китайські університети для заморських китайських студентів та студентів з Гонконгу, Макао та Тайваню, або
 • Загальний тест на здібність до схоластичних здібностей (GSAT), принаймні, найкращий 50 відсотків для 4 предметів, включаючи англійську та математику. Детальну інформацію див. На китайській мові .

Англійська мова вимоги

Для міжнародних претендентів, якщо ви не є носієм англійської мови або якщо ви раніше не вивчали англійську мову, ви повинні мати задовільні знання англійської мови для навчання в XJTLU . Приймаються різні англійські кваліфікації:

Вступ перший рік

 • IELTS: 5.0
 • TOEFL: 62 (iBT)

Вступ другий рік

 • IELTS 6.5
 • TOEFL: 90 (iBT)

Кваліфікація з англійської мови не потрібна студентам з Гонконгу, Макао та Тайваню, які здають спільний іспит або GSAT.

Студенти, які вступають у перший рік із меншим рівнем IELTS 6.0 або еквівалентом за рівнем володіння англійською мовою, візьмуть 10 кредитів EAP, а студенти з IELTS 6.5 або вище візьмуть п'ять кредитів EAP.

"Ця програма поєднує в собі інтелектуальну мережу поставок BSc та навчання підприємництву та інноваціям; це дозволяє розробити критичне уявлення про реальну промислову діяльність".

Д-р Гооку Лю
Програмний директор

Як застосовувати

Заявки потрібно подавати через нашу систему онлайн-заявок:

 1. Клацніть / торкніться посилання застосувати
 2. Створіть обліковий запис або увійдіть у свій наявний
 3. Заповніть заявку

Після того, як ваш обліковий запис програми буде успішно створений, уважно введіть всю необхідну інформацію у форму заявки та переконайтесь, що надана вами інформація є правильною, повною та актуальною. Завантажте необхідні документи у відповідні поля.

Ви можете увійти, щоб переглянути анкету в будь-який час.

Для отримання більш детальної інформації про те, як успішно подати заявку на навчання в XJTLU , відвідайте сторінку, як подати заявку .

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Детальніше

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Згорнути