Бакалаврат (з відзнакою) з кримінології та кримінальної юстиції

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Огляд курсу

Цей ступінь дасть вам можливість вивчити безліч факторів, пов'язаних із злочинною поведінкою, і як суспільство реагує через систему кримінального правосуддя.

Ви вивчите найважливіші теорії злочинів та девіантності та їх відповідність сучасній кримінальній політиці, дослідженню та практиці.

Поряд з цим ви отримаєте поглиблені знання про структуру системи кримінального правосуддя, що охоплюють суди, в'язниці, пробаційну службу та поліцію.

Протягом навчання ви розвинете відмінні дослідницькі та аналітичні навички та навчитесь ефективно представляти свої ідеї як усно, так і письмово.

Чому кримінологія та кримінальне правосуддя у Свонсі?

Базуючись на юридичній школі Хілларі Родхем Клінтон, ви отримаєте користь від того, щоб бути частиною жвавого та різноманітного середовища дослідження та викладання.

Ми також насолоджуємося завидною репутацією нашого викладання, з рейтингом кримінології:

  • 4 місце у Великобританії (Times
  • 12-е місце у Великобританії (Guardian University Guide 2020)

Ви приєднаєтесь до університету, який входить до топ-10 Великобританії для загальної задоволеності студентів (NSS 2019) та Великобританії-10-кращих для випускників (DLHE 2018).

Ваш досвід криміналістики та кримінальної юстиції

Наша гнучка структура ступеня з набором додаткових модулів у вашому другому та третьому курсах дає вам безліч областей для адаптації навчання до ваших конкретних інтересів, кар’єрних цілей або амбіцій до аспірантури.

Ми можемо підтримати вас, організувавши можливості влаштування на роботу в широкому діапазоні, як у Великобританії, так і за кордоном.

Кримінологія та кримінальне правосуддя

Вивчення бакалавра з кримінології та кримінальної юстиції в Swansea University може призвести до кар’єри. Наші випускники продовжують широкий спектр професій, серед яких:

Розвиток громади, кримінальне правосуддя, місцеве самоврядування, поліція, аспірантура, в'язнична служба, служба пробації, дослідження, соціальна робота, освіта, навчання, уряд Великобританії, підтримка жертв та добровільні організації.

Кар'єра та працездатність

Кар'єра та працевлаштування Академія зайнятості Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашого кар'єрного шляху, допомагаючи вам будувати яскраве майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

  • Майстерні з працевлаштування, бесіди роботодавців, влаштовані заходи та ярмарки кар’єри
  • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно кваліфікованих консультантів з кар'єри.
  • Допомога у пошуку роботи, стажуванні, робочих місцях та можливостях волонтерства.
  • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола тем управління кар'єрою.
  • Поради та рекомендації щодо аспірантури та фінансування.
  • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

Працевлаштування в юридичній школі

Юридична школа застосовує активний підхід для підвищення працевлаштування випускників із спеціалістом з працевлаштування та працевлаштування. Школа пропонує широкий спектр місцевих, національних та міжнародних робочих місць, професійних курсів, консультацій та підтримки, які допоможуть вам розвинути навички, необхідні для досягнення ваших амбіцій.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути