Бакалаврська програма з дизайну

Загальні відомості

Опис програми

У нашій глобальній економіці знань ідеї рухаються швидко і далеко, створюючи надзвичайно складні системи людських зв’язків. Як дизайнери, ми полегшуємо розуміння шляхом розробки об’єктів, середовищ та інноваційних платформ для взаємодії.

У відділі дизайну AMPD студенти активно досліджують та розширюють межі дизайну в управлінні та передачі складних об'єктів інформації для значущого людського досвіду у нашому все більш візуальному світі. Грунтуючись на розумінні спеціалізованих знань, методів та навичок дизайнера, студенти вчаться розпізнавати складні проблеми, що складаються із систем соціальних, культурних та технологічних мереж. Визначивши точки входу для дизайнерського втручання, студенти набувають агентство, щоб визначити свою роль винахідника, автора, куратора, підприємця, адвоката та соціального новатора у світі, що швидко розширюється.

Йоркська програма бакалавра дизайну (BDes Specialized Honors) визнає, що дизайн за своєю природою є міждисциплінарною справою. York Design черпає сили з дому у надійному науково-дослідному університеті, пропонуючи студентам можливості для співпраці у таких галузях, як бізнес, інженерія, технології, охорона здоров’я та, ширше, науки, соціальні та гуманітарні науки. Студенти кафедри дизайну шукають творчих рішень реальних проблем, що стосуються користувачів, їх контексту та взаємодії; дизайн для захоплюючих вражень та інтелектуальних технологій; відкриття нових знань шляхом візуального подання складної інформації.

Структура програми

Курси дизайнерської студії дуже малі, щоб сприяти інтимному, інтенсивному навчанню. Завдяки всебічній навчальній програмі дизайну студенти можуть зосередити своє навчання разом із одним із трьох Pathways : візуальне спілкування, інформаційний дизайн, дизайн взаємодії, що доповнюється дослідженнями дизайну, що враховують історію, майбутнє та професійну практику дизайну. Від роботи з датчиками та 3D-інформацією до користувальницьких інтерфейсів для мобільних пристроїв до створення брендингового досвіду для 21stCentury - студенти мають можливість та ресурси, щоб суттєво персоналізувати свою дизайнерську освіту в реальному контексті.

Лабораторія виготовлення підтримує стандартне виробниче та виробниче обладнання для студентів-дизайнерів, щоб формувати їх ідеї. Високоякісне фото, аудіо та візуальне обладнання дозволяє експериментувати з низкою форматів медіа. Послуги дизайнерської студії призначені для дизайну студентів цілодобово та без вихідних.

Досвідчені освітні можливості включають професійне влаштування в активну студію дизайну протягом літа між третім та четвертим роками. Студенти можуть продовжувати навчання за дизайном за кордоном до одного повного року. Розмови професійних дизайнерів, семінари з відомими викладачами дизайну та візити керівників галузі посилюють вплив студентів York Design на різні режими дизайнерської практики.

146759_146618_CompArts_MakerDay_2017_4.jpeg

Після закінчення навчання

Студенти Йоркського дизайну виходять на посаду керівників дизайну, оснащені знаннями та навичками, необхідними для досягнення успіху в цій професії. Наші студенти є дуже затребуваними як на місцевому, так і на міжнародному рівні для працевлаштування в дизайнерських студіях, технологічних компаніях та великих корпораціях. Випускники займають посади в широкому діапазоні міжнародних компаній, включаючи Facebook, Google, Wikimedia, Amazon, IDEO, Barney's New York, журнал Visionaire, LinkedIn, W Network, Wieden + Kennedy, The New York Times Magazine, The Toronto Star, Pentagram, Bloomberg Businessweek, дизайн Брюса Мау (BMD). Випускники також стали успішними підприємцями, наймаючи нові покоління випускників York Design по всій GTA та за її межами.

* Йоркська / Шеріданська програма з дизайну поступово припиняється до 2022 року. З 2019 року студенти, які вступають на бакалаврську програму дизайну в Йорку, переживають нову захоплюючу навчальну програму. York Design зможе приймати внутрішніх та зовнішніх студентів та студентів другого ступеня восени 2021 року.

Варіанти кар'єри в дизайні

Цей список не є вичерпним, але він дає тверде уявлення про те, чим займалися випускники та яку потенційну кар’єру може запропонувати ступінь дизайнера. Деякі варіанти безпосередньо пов'язані з конкретними областями дизайну, ніж інші.

 • Художник
 • Директор художньої галереї
 • Художній консультант
 • Консультант з питань комунікацій
 • Дизайнер комп'ютерних ігор
 • Куратор
 • Редактор / Видавець
 • Редактор дизайнера
 • Дизайнер позаштатного дизайнера
 • Графічний дизайнер
 • Інформаційний конструктор
 • Ілюстратор
 • Інтерактивний медіа-дизайнер
 • Журналіст
 • Директор з маркетингу
 • Кореспондент ЗМІ
 • Медіа-консультант
 • Директор музею
 • Дизайнер упаковки
 • Художник
 • Фотограф
 • Дизайнер продукту
 • Встановити дизайнера
 • Консультант з візуальних мистецтв

Деякі з цих варіантів кар’єри можуть вимагати додаткової освіти або підготовки у формі аспірантури, досвіду або професійних курсів та іспитів.

146758_146619_CompArts_Showcase_2019_27.jpeg

Останнє оновлення Гру 2020

Про навчальний заклад

Our world increasingly needs creative thinkers to ignite bold new ideas, invent transformative experiences, and develop innovative solutions for global challenges. As one of North America’s premier ce ... Детальніше

Our world increasingly needs creative thinkers to ignite bold new ideas, invent transformative experiences, and develop innovative solutions for global challenges. As one of North America’s premier centers for education in the arts, York University’s School of the Arts, Media, Performance and Design (AMPD) will unleash your creativity and prepare you to thrive in a world where the single most valuable asset is creativity. This is your opportunity to join Debra Brown (Cirque du Soleil choreographer), David Quilico (Vice-President of Sony/ATV Music Publishing Canada), Georgiana Uhlyarik (Associate Curator of Canadian Art, Art Gallery of Ontario), and Hael Kobayashi (Executive Director of Creative Intelligence, University of Technology, Sydney), as York AMPD graduates, uniquely defining what creativity means today and how it will be imagined tomorrow. Our School is committed to excellence, experimentation, and leadership. Learning by doing is the hallmark of our programs. We offer intensive professional training and in-depth academic studies in dance, design, digital media, film, music, theatre, and visual arts. Згорнути