Бакалавр авіаційного менеджменту

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Загальний огляд ступеня

  • Розвивати глобальну кар'єру в авіаційному менеджменті.
  • Створіть свої знання в аеропортових і польотних операціях.
  • Зосередьтеся на авіаційному праві, фінансах авіакомпанії, управлінні операціями та безпеці.
  • Отримати фундаментальні знання в авіаційній практиці, авіаційному управлінні, авіаційній безпеці, людському факторі, авіаційному праві, фінансах авіакомпанії та авіаційних операціях.
  • Скористайтеся тісними зв'язками з галуззю за допомогою курсових робіт та матеріалів, які відповідають безпосередньо галузевим потребам та передовій практиці.
  • Розширте навчання за допомогою курсів професійної та технічної комунікації, методів дослідження лідерства.

Знімок

Зі зростанням світового попиту на авіаційних фахівців, UniSA розширить свої знання в аеропортових і польотних операціях і підготує вас до глобальної кар'єри в авіаційному менеджменті.

Цей ступінь зосереджується на управлінні авіакомпаніями та аеропортами, авіаційному фінансуванні та маркетингу, управлінні безпекою та авіаційному праві в Австралії та на міжнародному рівні.

UniSA працює в тісному партнерстві з промисловістю, тому ви дізнаєтеся від лідерів у галузі авіації.

Якщо ви зацікавлені стати пілотом, див. Бакалавр авіації (Flight).

* Поточна ринкова перспектива Boeing 2014-2033

Що ти навчишся

Ви почнете навчання з ознайомлення з авіацією, управлінням авіацією та безпекою. Існують також курси з професійно-технічних комунікацій і людських факторів. Ви навіть матимете можливість провести семестр в наших тренажерах, щоб зрозуміти пілотну сторону авіації.

У міру розвитку вашого дослідження ви будете вивчати авіаційне право, фінанси, економіку та маркетинг; управління операціями авіакомпанії; управління аеропортом, проектом та стратегічним управлінням; системи ризику та безпеки. Ви також будете вивчати лідерство, методи комунікації та дослідження.

Ви вивчатимете один факультативний факультет з будь-якого факультету University of South Australia та один з факультету бакалавра авіації (Flight) або інших факультетів, пов'язаних з авіацією.

Чому бакалавр авіації (управління)

Авіаційна промисловість постійно зростає, і вона стає все більш досконалою. Роботодавці шукають кваліфікованих авіаційних фахівців з відмінними навичками і всебічним розумінням складності галузі.

Ви дізнаєтеся найсвіжішу теорію авіації від науковців, галузевих експертів і польотних інструкторів, а також отримаєте практичний, практичний досвід і реальні завдання.

Цей ступінь готує вас до керівної ролі в авіаційній промисловості Австралії або за кордоном. Ви розвинете професійне розуміння галузі та пов'язаного з нею середовища. Ваші навички в організаційному, регулятивному, безпечному, технічному та бізнес-менеджменті зроблять вас адаптованими та працездатними.

Ваша кар'єра

Протягом наступних 20 років IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту) прогнозує, що повітряні перевезення пасажирів подвоїться. Маршрути до, з та в межах Азіатсько-Тихоокеанського регіону побачать додаткові 1,8 мільярди щорічних пасажирів до 2035 року - другий за величиною світовий темп зростання *. Це зростання має вплив на іншу кар'єру в галузі авіації, що робить його дуже захоплюючим часом для початку кар'єри в цій енергійній галузі.

Кар'єра для розгляду:

  • менеджер послуг аеропорту / менеджер операцій: здійснює нагляд за поточними операціями аеропортів, відповідальним за встановлення та підтримку високих стандартів безпеки, безпеки та обслуговування клієнтів
  • спеціаліст з технічного обслуговування та безпеки: відповідає за програми та проекти, які забезпечують безпеку та безпеку повітряного судна чи робочого місця, включаючи реалізацію стратегій WHS, навчання співробітників та розслідування інцидентів
  • диспетчер повітряного руху: керування та моніторинг повітряного руху (як на землі, так і на небі), координація графіків польотів, контроль за виконанням суворих протоколів безпеки та зв'язку

* Прес-реліз IATA №59 від 18 жовтня 2016 року

З'єднання реального світу

UniSA співпрацює з більш ніж 2500 компаніями по всьому світу. Ці великі промислові зв'язки дають нам справді конкурентну перевагу - наші студенти отримують реальні навички та зв'язки. Ми підкреслюємо практичні, практичні знання. Наприклад, ви будете використовувати абсолютно нове програмне забезпечення для моделювання авіакомпанії для розробки повнофункціональної авіакомпанії, яка відповідає реальним вимогам і обмеженням.

UniSA зосереджена на авіаційних дослідженнях, і ми розробили партнерські відносини та нові технології для промисловості.

Ми також проводимо регулярні майстер-класи працівників університету та виставки зайнятості, а також події випускників в Австралії та за кордоном.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... Детальніше

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings Згорнути
Аделаїда , Аделаїда , Аделаїда , Аделаїда + 3 Більше Менше