Бакалавр архітектурних технологій та управління будівництвом

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

BATCM

Короткий введення

Бакалаврська програма з архітектурних технологій та управління будівництвом - це трирічна програма денного навчання, що викладається англійською мовою. Ви отримаєте великі знання в області проектування, планування та реалізації будівельних проектів.

Програма також пропонує Вам можливість спеціалізуватися в одній або декількох професійних областях. Сталий розвиток та енергоефективне проектування та будівництво відіграють дуже важливу роль у програмі.
Програма проходить у Campus Horsens або у відділі VIA в Орхусі. Студенти, які мають ступінь AP або подібний диплом, можуть закінчити ступінь бакалавра через два роки.

Зміст та структура

Програма організована в семи семестрах, де кожен семестр охоплює тему, що веде до розуміння всіх залучених елементів, таких як розробка, планування та реалізація будівельних проектів.

Процес навчання охоплює теорію в поєднанні з низкою мультидисциплінарних проектів, які повинні виконуватися як індивідуально, так і в групах. На початку кожного семестру уроки теорії та заняття будуть мати більш високу інтенсивність, тоді як пізніше вони будуть більш орієнтовані на проекти.

На 5-му семестрі цієї програми ви повинні вибрати спеціалізацію, а 6-й семестр дає можливість отримати практичний досвід протягом періоду працевлаштування. У заключному 7-му семестрі ви напишете остаточний проект бакалавра.

Спеціалізації

Архітектурні технології:
Студенти, які мають профіль архітектурних технологій, отримають право на роботу в архітектурних, інженерних та інших консалтингових компаніях - часто в якості менеджера або координатора процесу.


Управління будівництвом:
Студенти, які мають профіль управління будівництвом, можуть претендувати на заняття в рамках підрядних підприємств - часто в якості координаторів процесу та менеджерів проектів.

Вимоги до прийому

VIA University College приймає іноземних студентів, які відповідають одному з наступних вимог:

  • Сертифікат та диплом з іспиту з вищої середньої школи від країн Північної Європи, Європейського Союзу та асоційованих країн та інших країн, які підписали Європейську конвенцію про еквівалентність дипломів, що надійшли до університетів
  • Міжнародний та європейський бакалавр
  • Сертифікат про закінчення середньої школи і професійне професійне навчання в галузі будівництва
  • Атестат вищої середньої або середньої школи Arkkitehti, Фінляндія
  • Університетський університетський курс, запропонований VIA University College
  • Bygg-eller anlægstekniker, Норвегія
  • Тренажерний зал, Швеція
  • Rakennusmestari, -insinööri, Фінляндія
  • Arkkitehti, Фінляндія
  • Інші еквівалентні сертифікати або професійні кваліфікації
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

VIA University College is Denmark’s largest and most international university of applied sciences with a total of 19,000 students of which 3,500 are international students from all over the world.

VIA University College is Denmark’s largest and most international university of applied sciences with a total of 19,000 students of which 3,500 are international students from all over the world. Згорнути
Хернінг , Хорсенс , Орхус + 2 Більше Менше