Бакалавр в галузі комплексної інженерії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

У сучасному технологічному суспільстві інженери повинні знати свій шлях навколо поля, що охоплює високотехнологічні матеріали, до безпілотних літальних апаратів. Нам потрібно все більше і більше інженерів, знання яких не обмежуються єдиним вузьким предметом, які можуть зв'язати свої знання та навички з ІТ, бізнесом і процесом управління, розробки продуктів, дизайну та оцифрування виробництва. Все це та багато чого іншого викладається в Інтегрованому Інжинірінгу!

Навчальний план

Навчальна програма TalTech із інтегрованої інженерії об’єднує різні інженерні предмети, щоб задовольнити зростаючу потребу в інженерах з різнобічними навичками та знаннями, які можуть вирішити складні проблеми сучасної галузі. Тому ваші дослідження включатимуть програмування, автоматизований дизайн (CAD), робототехніку та цифрове виробництво.

Навчальна програма англійською мовою готує студентів до продовження навчання за навчальними програмами магістра в галузі технологій та інформаційних технологій. За допомогою програми Erasmus + ви матимете можливість навчатись за кордоном протягом семестру. Ви також розширите свою сферу впливу, навчаючись разом із студентами-міжнародниками та студентами з обміну Erasmus +.

Початкові курси

Цифровий Виробництво

Ви зрозумієте роль ВР / АР у розвитку послуг на цьому курсі. Крім того, ви пройдете весь процес моделювання від планування виробництва та створення ідей до прототипу, включаючи моніторинг виробництва за технологіями Industrial Internet of Things (IIoT). Крім того, ви можете використовувати VR / AR для управління роботами від дистанційного та дизайнерського інтерфейсу для смарт-скла.

Робототехніка

Ви заглянете всередину роботи роботів: з яких компонентів вони складаються, як керувати, програмувати та навчати їх.

Промисловий дизайн Basic

Після успішного завершення курсу ви зрозумієте роль дизайну у розробці продукту. Ви пройдете весь процес творчого дизайну від виявлення проблеми та створення ідей до прототипу.

Чому ця програма?

 • Підключення різних сфер, таких як ІТ, управління бізнесом і процесами, дизайн та розробка продуктів, мехатроніка та цифровізація виробництва можна вивчати лише в TalTech в Естонії (і в усьому Прибалтиці). У нас є найкращі можливості та високоякісні лабораторії для цього: лабораторії для 3D-друку, мехатроніка, дерево, метал, електроніка, логістика, мобільні послуги та засоби масової інформації, віртуальна та доповнена реальність тощо.
 • Як студент, ви можете приєднатися до команди TalTech Mektory Satellite програму, TalTech Robotics Club або команду студентів формули FS Team Tallinn, щоб поставити те, що ви навчилися на практиці, і спробувати нові цікаві ідеї.

Майбутня кар'єра

Більшість інженерів працюють у міжнародних командах. Ви можете знайти роботу як розробника продукту, який створює нові продукти, машини, системи та послуги. Менеджери продуктів та дизайну потрібні компаніям, які створюють власні продукти або групи продуктів або працюють у розробці продуктів. Як керівник або інженер-виробник, ви повинні знати конструкцію, використання та технологічні можливості різних технічних систем, таких як роботів, виробничих ліній і т. Д. Для прийому продуктів і послуг необхідні все більше спеціалістів із сильними навичками в області ІТ як розробників програмного забезпечення або власників продуктів. виробництво далі до онлайн-платформи.

Студенти говорять

Я б точно рекомендував TalTech. Курси досить практичні, і вони мають всілякі стипендії, щоб мотивувати вас. Якщо ви будете досить працьовиті, вам в кінцевому підсумку заплатять за навчання, і я люблю це…. Мені подобається математика, бо я завжди був хлопцем з математики. Додам, що репетитори з математики цілком доступні та прямі. Мені також подобається програмування через інтерактивний характер занять та доступність репетиторів ... Підприємництво було б моїм новим улюбленим, і це тому, що я маю своєрідне сприйняття для бізнесу вже кілька років, і те, як насіння може просто вирости. у щось таке, що можливо, підбадьорює.

Семюел Древ Авосейін

Вхід

Студенти до міжнародних навчальних програм TalTech приймаються залежно від межі вступу. Інтернет-інтерв'ю проводитиметься лише для кандидатів, які пройшли онлайн-тест. Заявник, який отримав мінімум 5 балів за мотиваційний лист та інтерв'ю в Інтернеті, приймається.

Вимоги, що стосуються програми

Диплом про середню школу або його аналог

Для того, щоб претендувати на навчання в Tallinn University of Technology , заявник повинен мати принаймні 60% максимально можливого CGPA.

Мотивація листа

Будь ласка, включіть наступне:

 • Чому ви зацікавлені в інженерії?
 • Чому для подальшого навчання ви вибрали Естонію та Університет TalTech?
 • Які причини для вас обрали навчальну програму інтегрованої інженерії (IE)?
 • Ти працюєш чи вчишся? Як довго ви працюєте і в якій галузі? Ви завершили якусь іншу програму бакалавра? Скільки років минуло від вашого останнього курсу навчання в коледжі, середній школі чи університеті?
 • Назвіть добре відомі вам мови та / або програмні пакети мов програмування.
 • Опишіть свій попередній досвід та компетенції, пов'язані з інженерними та / або інформаційними технологіями - наприклад, ваші роботи та проекти, навички, які ви опанували на навчальних курсах або самостійно, онлайн-курси, які ви пройшли, проекти, в яких ви брали участь тощо.
 • Опишіть свої мовні навички.
 • Опишіть свій міжнародний досвід - ви навчалися чи працювали за кордоном, чи їздили в інші країни?
 • Перерахуйте свої досягнення у навчальних галузях, наприклад, участь у конкурсах з програмування, математики та фізики.
 • Напишіть про свої інтереси та громадську діяльність.

NB! Важливо правильно цитувати та посилатися на будь-які джерела, використані у вашому мотиваційному листі (цитати, публікації, ідеї тощо), які не є вашими власними). Нехтування правилами посилань та цитування вважається плагіатом і призведе до позбавлення вашої заяви.

Позитивна шкала: 5-10 балів, щоб претендувати на тест і інтерв'ю

Онлайн тест

Інтернет-тест з множинним вибором Moodle полягає в оцінці знань математики, фізики, хімії та інформаційних технологій середньої школи кандидата

У вас є 30 хвилин, щоб пройти тест. Потрібно набрати щонайменше 6 балів з 10, щоб бути запрошеними на онлайн-інтерв'ю.

Онлайн інтерв'ю

На співбесіду будуть запрошені лише кандидати, які пройшли тест Moodle.

Під час співбесіди будуть оцінені наступні аспекти: мотивація; інтереси; досягнення; навички та знання (математика, фізика, хімія, інформаційні технології; англійська); міжнародний досвід навчання / роботи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Детальніше

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Згорнути