Бакалавр в галузі промислового дизайну

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кавові апарати, телефони, медичні прилади; все це потрібно «розробити». При розробці цих виробів потрібно задати багато відповідей; Що потрібно замовнику? Як клієнт очікує, що товар буде виглядати? Як можна виготовити виріб? Які матеріали слід використовувати? Як це можна заздалегідь протестувати? Як його можна вивести на ринок?

Навчальна програма BSc Industrial Design Engineering допоможе вам відповісти на ці питання. Ця унікальна навчальна програма відповідає на зростаючий попит на інженерів з ІД з дизайнерської та виробничої галузей.

Коротко про програму

Інженер з промислового дизайну відіграє важливу роль у розробці нових товарів, починаючи від медичних пристроїв і закінчуючи офісними меблями. Як дизайнер, ви повинні розуміти потреби користувача, а також вміти визначати потрібні матеріали та виробничі процеси. Інженери промислового дизайну розглядають, як їх робота впливає на суспільство. Вони приймають проектні рішення, що забезпечують оптимальну ефективність використаних ресурсів, не порушуючи якість та призначення виробу. Вони здатні діяти в різних культурних умовах і усвідомлюють необхідність чутливості при розробці та роботі через міжнародні кордони.

Що очікувати від нас

Ви можете розраховувати на здобуття знань та навичок, необхідних для успішного отримання інженера. На уроці під час семінарів ви отримуєте можливість працювати з різними матеріалами, такими як дерево, метали та пластик. Більше того, ви можете очікувати, що ми будемо в курсі останніх подій у галузі. Ми інвестуємо в сучасні інструменти, такі як 3D-принтери та лазерні різаки.

Ми підтримаємо ваш розвиток, надаючи відповідні наукові та особистісні рекомендації щодо розвитку на всіх етапах вашого навчання. У нас є політика відкритих дверей; наша команда викладацького та допоміжного персоналу легко доступна.

Що ми чекаємо від вас?

Ви допитливі, креативні, точні та хочете створити? Вас цікавлять дизайн, технології та люди? Ви хочете кар'єри, яка поєднує їх, вдосконалюючи існуючі продукти або розробляючи нові? Тоді ми можемо навчити вас встановлювати зв’язки між теорією та практикою, щоб ви могли їх застосувати відповідним чином для вирішення проблем, з якими ви можете зіткнутися під час проектування.

Найголовніше: розумійте, що ваш успіх головним чином залежить від рівня зусиль, які ви готові докласти для навчання.

На чому зосереджена програма?

Повний процес дизайну нових виробів:

 • Дизайн, орієнтований на користувачів
 • Розробка концепції
 • Маркетинг, брендинг та поведінка споживачів
 • Форма навчання та естетика
 • Виготовлення моделей з дерева, металу та пластмас
 • Побудова та випробування прототипів
 • Техніка та виробництво продукції
 • І звичайно; власний особистий та професійний розвиток

Що робить програму унікальною?

 • Міжнародна програма, що викладається англійською мовою
 • Поєднання дизайну та інженерії: приблизно 60% дизайну та 40% інженерії
 • Для започаткування навчальної програми не потрібне портфоліо
 • Відмінні перспективи зайнятості.

Опис Курсу

У рамках цієї навчальної програми ви дізнаєтесь про процес розробки нових продуктів. Від розробки та складання прототипів до виробництва та виведення товару на ринки. Отже, вам потрібно придбати знання та навички з широкого кола тем, наприклад, естетики, методів виробництва, матеріалів та досліджень, орієнтованих на користувачів. Ви проаналізуєте наявні продукти та навчитесь проектувати та будувати свої прототипи. Ви також дізнаєтесь комерційні аспекти, пов'язані з виведенням товару на ринок.

Застосування теорії до практики

З першого дня ви будете застосовувати теорію на практиці. Кожен семестр ви працюєте принаймні над одним проектом і вчитеся реалізовувати свої ідеї, використовуючи різні машини, знайдені в наших дизайнерських та інженерних майстернях, як, наприклад, наш лазерний різак з ЧПУ та 3D-принтери. Ви також відчуєте роботу з різноманітними матеріалами, починаючи з дерева, металів та пластику.

Багато проектів, над якими ви працюєте, співпрацюють з такими компаніями, як Canon або Philips. Такі компанії завжди зацікавлені у цінних рішеннях для інженерного дизайнерського дизайну, і вони часто просять наших студентів співпрацювати над живими проектами, які мають цінність для компанії.

Пропадевтична фаза (рік 1) Семестр 1 Загальне знайомство з інженерним промисловим дизайном
Семестр 2 Загальне знайомство з інженерним промисловим дизайном
Основна фаза (2 рік та 3 рік) Семестр 3 Поглиблене вивчення інженерного інженерного дизайну
Семестр 4 Поглиблене вивчення інженерного інженерного дизайну
Семестр 5 (приблизно 5 місяців) Стажування
6 семестр Неповнолітній (у Fontys або одному з наших університетів-партнерів за кордоном)
Фаза закінчення (4 рік) 7 семестр Поглиблене вивчення інженерного інженерного дизайну
8 семестр (приблизно 5 місяців) Випускне стажування написання вашої дисертації бакалаврів

Стажування

Два із значущих проектів, які ви будете проводити під час навчання, також знаходяться у співпраці з компаніями. Це ваші стажування у п’ятому та восьмому семестрі. Під час цих стажувань ви будете працювати над проблемою інженерного промислового дизайну, яку ви вирішите для компанії. Ці стажування дають чудову можливість як поглибити свої практичні знання, так і розширити свій професіоналізм та мережу.

Інтернаціоналізація

Щоб посилити свій міжнародний досвід, принаймні одне стажування або неповнолітнє повинно проходити в іншій країні, ніж ваша країна.

Партнерські компанії

Під час навчальної програми ви неодноразово контактували з компаніями.

 • Ви маєте проекти у співпраці з компаніями,
 • Ви маєте можливість встановити мережу з компаніями протягом нашого дня кар’єри,
 • І у вас є як ваше працевлаштування, так і випускне навчання в компаніях.

Fontys Venlo співпрацює з багатьма великими, середніми та малими компаніями.

Програма обміну

На третьому курсі навчання ви маєте можливість спеціалізуватися за допомогою другорядних програм. Ви можете зробити цю неповнолітню у Fontys, в одному з наших університетів-партнерів у Нідерландах або в одному з наших 125 університетів-партнерів у всьому світі. Здійснення неповнолітнього за кордоном в одному з наших університетів-партнерів дозволяє вам здобути подальші мовні навички та досвід нової культури.

Кар'єрні перспективи

Ділова сфера має все більший попит на випускників бакалавра в галузі інженерного інженерного дизайну. Після закінчення навчання ви можете, серед інших, працювати як:

 • Розробник продукту
 • Дизайнер продукту
 • Дизайнер
 • Консультант з дизайну
 • Менеджер з досліджень та розвитку

Звичайно, у вас також є можливість продовжити програму магістратури.

Деякі з компаній-партнерів нашої програми інженерного інженерного дизайну - які шукають людей з цими навичками - це Philips, Canon, Ahrend, Heras, Bosch, Vogels та VDL.

Вимоги до прийому

Як майбутній студент бакалавра, ви повинні мати диплом про вищу середню освіту, що відповідає голландським стандартам. Для того, щоб бути вступив до Fontys University of Applied Sciences студенти повинні мати право на отримання вищої освіти через диплом про середню освіту / диплом середньої школи з гарними результатами. Це означає:

 • Для голландських студентів: VWO-, HAVO- або MBO-диплом
 • Для німецьких студентів: Fachabitur або Abitur (Fachhochschulreife або Allgemeine Hochschulreife)
 • Для студентів інших національностей: диплом старшої середньої школи / GCE або еквівалент, наприклад, британські GCE A-рівні або GCSE класів A, B або C, міжнародний бакалавр, французький бакалавр або американська середня школа (верхній потік або плюс 1-річний коледж )

Окрім вашого диплома, будь ласка, надайте додаткові академічні кваліфікації, якщо такі є (особливо в галузі математики та економіки). Наприклад, додаткові курси, семінари, проекти, участь у змаганнях.

Мовні вимоги

Для англійських навчальних програм мінімальний рівень знань англійської мови пояснюється в наступній таблиці:126668_Skjermbilde2019-11-25kl.19.32.21.png

* Тільки за умови успішного проходження одиниць "Говори і пишу" та "Прослуховування та читання".

Рівень володіння англійською мовою повинен завжди відповідати вимогам для вступу до обраного курсу Fontys. Fontys завжди залишає за собою право вимагати тесту на знання мови для всіх категорій претендентів.

Винятки

Деякі заявники можуть бути звільнені від подання результатів тестування мови.

 • Кандидати з голландським дипломом HAVO / VWO
 • Кандидати в ЄЕП / ЄС з необхідною попередньою освітою.
 • Абітурієнти, чия попередня освіта була вивчена англійською мовою та приймається в країні, в якій англійська мова є офіційною
 • Кандидати, чия рідна мова - англійська

Як застосовувати

Заява для студентів ЄС / ЄЕП
 • Усі заявки мають бути подані через www.studielink.nl. Після подання заявки ви отримаєте всю додаткову інформацію щодо процесу прийому електронною поштою.
 • Ваш диплом буде направлений у відділ диплом Fontys для підтвердження. Цей процес займе 3 - 4 тижні. Якщо відділ дипломів Fontys підтвердить, що ви відповідаєте вимогам щодо прийому до Fontys, ви отримаєте (умовний) лист про прийняття.
 • Вам потрібно домовитись про сплату за навчання через www.studielink.nl.
Заявка для студентів, які не є членами ЄС та не є членами ЄЕП
 • Усі заявки мають бути подані через www.studielink.nl. Після подання заявки ви отримаєте всю додаткову інформацію щодо процедури прийому електронною поштою.
 • Ваш диплом буде направлений у відділ диплом Fontys для підтвердження. Цей процес займе 3 - 4 тижні. Якщо відділ диплому Fontys підтвердить, що ви відповідаєте вимогам щодо прийому до Fontys, ви отримаєте (умовний) лист про прийняття та лист про оплату.
 • Як тільки ми отримаємо плату за навчання, ми розпочнемо вашу візову процедуру.
 • Зауважте, що у випадку, якщо ви скасуєте реєстрацію після прийому, не завжди можна повернути збори за, наприклад, бронювання проживання або отримання візи.
Терміни подання заявки

Студенти ЄС:

 • Вересневий прийом
 • Заява - подача документів на вступ - організація сплати плати за навчання у Studielink: 1 серпня

Студенти, які не входять до ЄС:

 • Вересневий прийом
 • Заява - подача документів на вступ - організація оплати плати за навчання у Studielink: 1 червня
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Згорнути
Ейндховен , Тільбург , Венло + 2 Більше Менше