Бакалавр в галузі управління авіацією

Загальні відомості

Опис програми

Бакалавр в галузі управління авіацією

Відкрито набір на осінній семестр!


Спеціалізація авіаційного менеджменту проходить під патронатом Deutsche - Lufthansa, однієї з найбільших авіакомпаній Європи. Компанія Lufthansa координує розробку курсів, тренінгів та стажування для спеціалізації авіаційного менеджменту.

Ринок авіаперевезень протягом останніх кількох років зазнає величезного розвитку. На підставі дослідження, проведеного Управлінням цивільної авіації, очікується, що протягом наступних 15 років попит на фахівців з авіаційного менеджменту значно збільшиться.

З метою задоволення очікувань ринку, University of Information Technology and Management в Жешові (UITM) підготував новий спеціальний курс в галузі авіаційного менеджменту, який дає можливість набути навички в авіаційному менеджменті з особливим акцентом на аеропорт і авіакомпанія, обробка та експлуатація. UITM є піонером цього курсу в Польщі, і лише четвертий Університет Європи пропонує такий детальний курс з менеджменту авіації.

Всі курси авіаційного менеджменту проводяться англійською мовою. Протягом першого року наші студенти отримують глибокі знання з різних предметів, які мають пряме або непряме використання в авіаційній промисловості. Спеціальні модулі починаються з третього семестру. Наші викладачі включають міжнародних експертів - практиків, чия щоденна робота пов'язана з авіаперевезень. Їх величезний досвід відбивається на їх якості навчання.

Під час навчання в галузі авіаційного менеджменту студенти будуть ознайомитись з такими курсами, як управління авіацією та політика, авіаційне право та організації, управління авіакомпаніями, управління аеропортами, управління авіаперевезеннями та аеронавігацією.


Чому вибирати цей курс?

Спеціальність "Управління авіаційним транспортом" більше орієнтована на практику. Під час розробки та розробки курсу ми включили кращі європейські практики у сфері освіти та ділового співробітництва. Під час вивчення різних модулів курсу наші студенти працюють над великою кількістю тематичних досліджень, які дають їм можливість використовувати свої теоретичні знання, отримані під час лекцій. Навчання таким чином підвищує їх здатність критично підходити до різних питань, творчо мислити та використовувати найкращі інструменти та економічні показники для вирішення конкретної проблеми. Студенти також беруть участь у рішенні гри, де приймають рішення та вирішують проблеми, характерні для керівників авіакомпаній. Крім того, студенти також отримують атестаційні процеси та сертифікати моделювання операцій.

Останнє оновлення Бер 2020