Бакалавр в галузі інжинірингу

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Глибоко вдихніть, здобудьте свою документацію разом, зібрати посилання та подати заявку на участь у університеті через онлайн-процес заявки Мейсона. Після прийняття в Мейсон, ви можете вибрати майстер в Школі інженерії Volgenau.

Багато переваг Мейсона

Ми знаходимося біля деяких найсучасніших наукових та інженерних досліджень у країні, що означає, що ви матимете чудові можливості отримати практичний досвід через навчання за кордоном, стажування та дослідницькі проекти. Як найбільший державний дослідницький університет штату Вірджинія, Мейсон дасть вам ресурси та підтримку, необхідні для того, щоб стимулювати вас до належної кар'єри. Це також буде весело чотири роки.

Ти будеш:

  • Будьте там, де відбувається: Наші кампуси у Фейрфаксі, Арлінгтоні та Манассасі забезпечують студентів Волгенау зв’язками з федеральним урядом та компаніями в технологічному коридорі Даллеса та центрах обробки даних округу Лоудон. Ця близькість працює в обидві сторони. Студенти отримують розширений доступ до стажування та посад, тоді як спеціалісти з питань інженерії, інформаційної безпеки та технологій звертаються до нас за кваліфікованою робочою силою, яка їм потрібна. А федеральні агенції та організації у Вашингтоні, округ Колумбія, які підтримують урядові технології та інфраструктуру безпеки, федеральні підрядники сподіваються на Мейсона. Небагато університетів отримують дзвінки від ЦРУ з проханням запропонувати певний курс навчання; ми робимо.
  • Живіть серед своїх колег-студентів STEM: вступні студенти Вольгенау можуть приєднатися до спільноти навчання та навчання першого року в галузі техніки та обчислювальної техніки, яка забезпечує навчання, курсові екскурсії та запрошені доповідачі. Вольгенау також має 25 студентських організацій, а Мейсон - набагато більше. Займіться, знайдіть друзів та створіть сім’ю в кампусі.
  • Будьте частиною світової спільноти: Мейсон є однією з найрізноманітніших університетів нації. Знайомство з різними типами людей може допомогти вам по-іншому побачити світ. Ця нова перспектива може підвищити вашу творчість та покращити свої навички критичного мислення, якості, які цінують в робочому світі. Крім того, у вас буде дуже класна група друзів.
  • Зробіть перші кроки у своїй кар’єрі: наші випускники працюють в таких місцях, як Apple, NASA, Google, Northrop Grumman та Міністерство національної безпеки. Наші викладачі співпрацюють з урядовими, технологічними та інжиніринговими компаніями та відвідують міжнародні конференції в окрузі Колумбія. Ці зв’язки означають, що вам не доведеться напружено шукати можливості стажування та створення мереж.
  • Отримайте найбільший виграш: більше 80 відсотків випускників Мейсона мають роботу протягом шести місяців після закінчення навчання, а журнал "Персональні фінанси" Кіплінгера визначив Мейсона однією з 100 найкращих цінностей державного коледжу в країні. Державна рада штату Вірджинія по вищій освіті поставила Мейсона на перше місце у списку шкіл штату Вірджинія за найвищу середню стартову зарплату останніх випускників.
  • Отримайте потрібну вам фінансову допомогу: Вольгену нагороджує стипендії за допомогою таких організацій, як Асоціація зв'язків та електроніки Збройних Сил та Фонд технологій Ради Північної Вірджинії. Ми також пропонуємо вказівки щодо подання нагороди від таких груп та організацій, як Суспільство жінок-інженерів, Департамент транспорту Вірджинії та Національне товариство чорних інженерів.

Якщо ви хочете підбадьорити патріотів до перемоги або взяти участь у наступному чемпіонаті світу з робототехніки, ви можете пишатися тим, що є частиною нації Мейсона.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Детальніше

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Згорнути