Бакалавр в міжнародному менеджменті готелю

Загальні відомості

Опис програми

Маючи ступінь бакалавра з міжнародного готельного менеджменту, ви отримали кваліфікацію обіймати посади оперативного управління в міжнародній готельно-туристичній галузі. За ці 3 роки навчання студенти Vatel:

 • здобувати професійні, юридичні, економічні та фундаментальні мовні знання для своєї галузі;
 • вивчити управлінські прийоми та навички керівництва командою.

Ці майбутні менеджери в міжнародній індустрії гостинності вирішують конкретні та оперативні професійні реалії протягом усієї навчальної програми:

 • Вони мають справжніх клієнтів у ресторанах та прикладних готелях Vatel.
 • Протягом тижнів практичного застосування старші школярі керують молодшими: всі вони працюють разом у реальних умовах управління.
 • Вони вдосконалюють свої навички у стажуваннях.
 • Їх курси проводять як професори, так і професіонали сфери гостинності та туризму.126647_photo-1558959357-685f9c7ace7b.jpg Система управління відвідувачами Proxyclick / Скасувати

Стажування

 • Стажування першого року , яке проходить під час пікового літнього або зимового туристичного сезону, є вимогливим до студентів, які відкривають своє професійне середовище в цей напружений час. Вони вивчають основні завдання на стійці реєстрації та в ресторані.
  Метою є те, що як майбутні менеджери, піднявшись по ієрархічній драбині, зможуть ефективніше керувати командами, оскільки вони також самі виконували ці завдання.
 • Стажування другого року все ще має операційний аспект, але, якщо це можливо, відбувається в англомовній країні, щоб студенти розвивали свої мовні та міжкультурні якості.

Навчальний план

1-й рік: Студенти знайомляться з маркетингом, людськими ресурсами, адміністрацією та професійною культурою і стають приправленими до громадського харчування, кулінарних прийомів виробництва, обмежень для бенкетів, несподіваних подій на прийомах чи семінарах, залишаючись у школі.

2-й рік: Продовжуючи розширювати теоретичні знання із запровадженням таких курсів, як бізнес-право та економіка туризму, студенти поступово набувають управлінського досвіду в реальних ситуаціях. Вони керують студентами 1 курсу, а ними керують студенти 3 курсу. Вони набувають впевненості в собі, усвідомлюючи ієрархію в бізнесі.

3-й рік: Зараз студенти мають правові, економічні та лінгвістичні можливості та готові керувати колективами в школі. Цей рік спрямований на розвиток аналітичного потенціалу з використанням багатства отриманих знань, розробки стратегій та процесу прийняття рішень.

Програма Марко Поло

Ті, хто хоче кар'єру в галузі гостинності та туризму, повинні мати міжнародну та міжкультурну діяльність. Маючи це на увазі, Vatel дає студентам можливість провести 2-й курс в іншій школі Vatel, розташованій у будь-якій частині світу.

Присутні у понад 30 країнах на чотирьох континентах, Vatel Group надає своїм студентам можливість розвивати свій міжкультурний спосіб мислення, провівши другий рік в іншій школі Vatel, яку вони можуть вибрати з усіх наших містечок у всьому світі.

За допомогою цієї програми студенти можуть:

 • відкрити для себе нову країну
 • досвід нової культури
 • вивчити додаткову іноземну мову

продовжуючи вивчати готельний менеджмент за нашою навчальною програмою. У школах Vatel по всьому світу є однакові освітні програми: таким чином студенти продовжують курси за кордоном, перш ніж повернутися до рідної школи на третій рік бакалавра.

Рік Марко Поло потім підтверджується приймаючою школою студентів. Щоб збільшити свій досвід у галузі міжнародної індустрії гостинності, Vatel рекомендує студентам продовжити термін перебування на стажування у своїх приймаючих країнах.

Програма, що отримала кращі інновації в освітній програмі

Програма «Марко Поло» отримала міжнародними професіоналами гостинності найкращу інновацію в освітянській програмі на Всесвітній нагороді за гостинність.

Визнання, висловлене тими, хто набирає стажистів Vatel та випускників Vatel у всьому світі.

123901_photo-1544986581-efac024faf62.jpg
Alev Takil / Unsplash

Вимоги до прийому

 • Диплом середньої школи або еквіваленти А-рівня:
  • У Франції: бакалавр
  • У Бельгії: Сертифікат про закінчення середнього навчання
  • У Швейцарії: Maturité
  • В інших країнах: Диплом про вищу школу або еквіваленти А-рівня
 • Для студентів, які хочуть робити курси англійською мовою: Необхідний рівень англійською мовою: TOEFL 550 (80 IBT) або IELTS 5.5 (академічний) супровідний лист англійською мовою.

Порядок прийому

 1. Контактна інформація
  Ви звертаєтесь до Vatel Campus на свій вибір (на форумі, через Інтернет, електронною поштою тощо).
 2. Застосування
  Ви надсилаєте заповнену форму заявки та всі інші запитувані документи назад до школи.
 3. Оцінка
  Школа вивчить ваш файл, і якщо ви будете прийняті, вас запросять на наступний вступний іспит.
 4. Вступні іспити
  Ви складете вступний іспит у школі, яку хотіли б відвідувати.
 5. Результати
  Ви отримаєте результати протягом декількох днів.
 6. Перевірка
  Ваш прийом буде підтверджений після співбесіди з директором школи, яку ви хотіли б відвідати.

Збори

Вартість навчання для Vatel Kigali, Руанда

Реєстрація 200 дол
Прийом бакалавра 7 000 доларів США / рік
Загальна сума бакалавра 21 000 доларів США
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality indust ... Детальніше

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality industry across Africa, Asia, America, and Europe. Vatel’s innovative approach equips them with the knowledge and skills to perform in high-level roles upon completion of their studies by providing practical training exercises and industrial placements throughout the duration of the three-year degree program. Згорнути