Бакалавр в інформаційних системах

Загальні відомості

Опис програми

Програма інформаційних систем присвячена тим, хто хоче вільно володіти сучасними методами розробки програмного забезпечення, мережевими технологіями різного масштабу та інформаційними системами управління для різних цілей.


Програмуйте мені цілі

Програма « Навчальні цілі» - це широкі висловлювання, що описують кар'єрні та професійні досягнення програми, яку я готую випускникам.

Протягом трьох-п'яти років після отримання ступеня бакалавра в інформаційних системах в казахсько-британському технічному університеті ми очікуємо, що наші випускники досягнуть усіх або більшості наступних етапів у тому, що вони будуть:

 • Експерти в галузі інформаційних систем, що мають всебічне розуміння ролі ІС, які можуть ефективно працювати в різних галузях і секторах та складних середовищах ІС.
 • Висококваліфіковані фахівці та компетентні, віддані та здібні члени та керівники колективів розробки та впровадження системи, здатні функціонувати професійно та незалежно, оскільки вони застосовують концептуальні знання та навички, здобуті під час роботи в КНТУ, а також пізніше в кар'єрі в розробка, розробка та інтеграція інформаційних систем як для організацій приватного, так і для державного сектору.
 • Піонери технологій, які застосовують свої концептуальні знання та інженерні навички для проектування, розробки та доставки найсучасніших наборів IS та, можливо, навіть продовжують ставати підприємцями, успішно запускаючи стартапи, що додають економіці вартість та забезпечують зайнятість можливості для інших, тим самим приносячи користь суспільству взагалі.
 • Учні протягом усього життя, які у формальному розумінні продовжать навчатися та успішно закінчувати, вдосконалені програми випускної та професійної освіти та сертифікації, які є національно та / або міжнародно визнані в галузі інженерних наук, науки чи бізнесу та які, неформально, є і залишатимуться достатньо мудрими, щоб з часом діагностувати, аналізувати та виправляти прогалини чи дефіцити у власних базах знань, висвітлюючи, що вони можуть від навколишнього середовища самостійно.


Результати студентів

Студентські результати - це більш вузькі висловлювання, які описують, що студенти повинні знати і вміти робити до моменту закінчення навчання. Вони пов'язані з навичками, знаннями та поведінкою, які студенти набувають у своїй навчальній програмі .

 • Розуміти - зрозуміти принципи моделей та методів і як вони застосовуються в процесі проектування, аналізу, розробки та еволюції інформаційних систем. Розуміння того, що знання про проектування та розробку інформаційних систем повинні застосовуватися етично відповідальним чином на благо суспільства.
 • До питання - критично оцінити альтернативні припущення, підходи, процедури, компроміси та результати, пов'язані з проблемами розвитку інформаційних систем та інтеграційних проблем.
 • До проектування - Розробка та розробка інформаційних систем та їх компонентів, включаючи комп'ютерні програми, системи баз даних, веб-сайти, з урахуванням міркувань безпеки при застосуванні професійних принципів і стандартів.
 • Вести - Провести команди дизайнерів проекту та розробників, брати участь у різних ролях у команді та зрозуміти, як вони сприяють виконанню поставленого завдання.
 • Спілкуватися - Використовувати письмові та усне повідомлення для роботи з документами та подання результатів проекту та володіння високим рівнем володіння англійською мовою.


Основні курси

 • Вступ до комп'ютерних наук
 • Технології програмування
 • Вища математика I, II
 • Англійська I, II
 • Фізика I


Кар'єрні перспективи

Успіх наших випускників протягом кількох років продемонстрував високий рівень їхньої кваліфікації та якісну освіту, яку вони мають в ІТ. У межах свого професійного портфоліо можна також знайти такі якості, як широкий погляд, професійні знання, практичні навички, аналітичне мислення та ефективна робота в команді. Ми щиро сподіваємося, що наші студенти будуть підтримувати той самий рівень і матиме успіх у завоюванні висоти професіоналізму та досконалості.

Контактні дані:

Адреса: Алмати, вул. Толе Бі, 59, 332 каб.
Телефон: 7 (727) 2725615, 2725129
Електронна пошта: study.international@kbtu.kz

Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Детальніше

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Згорнути