Бакалавр глобальної комунікації та управління

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Глобальна програма комунікацій та управління (GCM) пропонує ступінь бакалавра мистецтв з питань комунікації для міжнародних, що зараховують студентів з 2020 року. Програма може бути завершена за чотири роки навчання.

Дотримуючись давньої міжнародної філософії викладання університету Чжецзян, програма GCM прагне навчати підприємців та майбутніх лідерів бізнесу, які поєднують міждисциплінарні знання, досвід фінансового та бізнес-аналізу та глибоке розуміння ділового середовища Китаю, щоб досягти успіху в Китаї та конкурувати глобально. Студенти закінчать з двомовним володінням китайською та англійською мовами, навичками міжкультурного спілкування та міцною основою знань про Китай. Оснащені основами комунікації та управління, студенти зможуть досягти успіху у багатонаціональних корпораціях та китайських підприємствах у сферах менеджменту, бізнесу, комунікацій та маркетингу та будуть добре обладнані, щоб служити мостом між Китаєм та світом.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Особливості програми

Міжпредметна педагогіка

Програма GCM - це перша бізнес-програма студентського університету Чжецзян, яка приймає студентів-іноземців. Програма трейлблазінгу також є першою в своєму роді, яка поєднує менеджмент, фінанси, комунікації та вивчення Китаю в міждисциплінарну платформу для студентів міжнародних студентів.

Прикладний та двомовний навчальний план

Пропонуються практичні курси з китайської мови та культури, комунікацій, фінансів та глобального бізнесу. Англійська мова є основною мовою навчання, китайська мова використовується в прикладних установах та дослідженнях. Міжкультурна комунікація підкреслюється протягом всієї програми.

Залучення до навчального середовища світового класу

Міжнародний кампус університету Чжецзян, де розміщена програма, є моделлю міжнародного співробітництва та інтеграції східного та західного стилів навчання. Кампус об'єднує престижних китайських та зарубіжних професорів та велику міжнародну студентську спільноту та приймає кілька сотень висококваліфікованих китайських старшокласників щороку.

Хаб для підприємництва та інновацій

Поза межами аудиторії, ZIBS надає виняткові можливості для професійної практики, стажування в галузі та культурного досвіду. ZIBS налагодив стратегічні партнерські стосунки з Ant Financial та іншими провідними фірмами, що надає студентам можливість брати участь у програмі практичного навчання 6 місяців у провідних світових фірмах.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Вхід

Кваліфікація програми

 • Кандидати повинні бути громадянами не китайців у віці від 18 до 30 років та мати диплом середньої школи.
 • Кандидатам рекомендується мати основні навички китайської мови. Абітурієнти програми пройдуть тест на знання китайської мови, організований ZIBS.
 • Кандидати, рідною мовою яких не є англійська, або які не закінчили диплом середньої школи з англійської мови, повинні надати докази володіння англійською мовою, наприклад, TOEFL (80 або вище), IELTS (5,5 або вище).
 • Відповідно до регламенту Міністерства освіти Китаю, кандидати з материкового Китаю, Гонконгу, Макао та Тайваню вважатимуться студентами-міжнародниками після імміграції до закордонних країн, якщо вони матимуть дійсний закордонний паспорт або національний посвідчення особи до 30 квітня 2016 р. Та мати запис про принаймні 2 роки закордонного проживання між 30 квітня 2016 року та 30 квітня 2020 року (проживання за кордоном принаймні 9 місяців даного року вважатиметься проживаючим за кордоном весь рік. Резиденція буде обчислюватися з моменту вступу та вихідні штампи).
 • Якщо заявник автоматично набув іноземного громадянства під час народження в іншій країні, а один або обидва батьки є громадянами Китаю, то розгляд заяви заявника буде здійснено відповідно до статті №1010 [2008], виданої Вихід-Введення Управління адміністрації, провінційне бюро громадської безпеки, провінція Чжецзян.

Процес подання заявки та необхідні документи

※ Щоб отримати докладні відомості та термін, зверніться до програми програми ZIBS (gcm@intl.zju.edu.cn) перед тим, як подати заявку.

 • Крок перший: Інтернет-додаток
  • Будь ласка, увійдіть в систему онлайн-заявок (http://isinfosys.zju.edu.cn/recruit/login.shtml), щоб заповнити форму заявки в Інтернеті, роздрукувати її та підписати своє ім’я.
 • Крок другий: Сплачуйте плату за програму в системі Інтернет-заявок. Якщо не вдалося здійснити онлайн-платіж, ОБОВ'ЯЗКОВО сплатити внесок на банківський рахунок університету та завантажити лист переказу в Систему.
 • Крок третій: подайте такі документи-заявки (розміщені в наступному порядку):
 • Форма заяви з фотографією ID (білий фон, розмір 35 мм × 45 мм).
 • Ксерокопія паспорта.
 • Диплом старшої школи (оригінал або нотаріально завірена копія). Випускники середніх шкіл можуть надати сертифікат перед закінченням навчання.
 • Стенограма для всіх курсів у старшій школі (оригінальна копія або нотаріально завірена копія);
 • TOEFL / IELTS або інші звіти про тест з англійської мови (для абітурієнтів, які навчаються англійською мовою, рідна мова яких не є англійською).
 • Два рекомендаційні листи від викладачів середньої школи. Підписи вчителів, контактний номер телефону та електронна адреса повинні бути вказані на листі.
 • Особиста заява повинна містити досвід дослідження, причини застосування, особисті сильні сторони. Менше 800 слів.
 • Ксерокопія сертифікатів про нагороди, пов’язані з навчальними курсами за період старшої школи. (Якщо хто-небудь)
 • Кандидати, які відмовились від свого початкового китайського громадянства та стали іноземними громадянами, повинні подати (1) свідоцтво про анулювання китайського громадянства (2) свідоцтво про діюче громадянство (3) запис про виїзд та запис про паспорт, з 30 квітня 2016 року до 30 квітня 2020 року .
 • Якщо заявник автоматично придбав іноземне громадянство під час народження в іноземній країні, а один або обидва батьки є громадянами Китаю, заявник повинен подати (1) свідоцтво про народження іноземної країни (2) свідоцтво про постійне проживання батьків Китаю зарубіжна країна (посвідчення на постійне проживання має бути отримане до народження заявника). Копії згаданих вище сертифікатів є прийнятними.
 • Заявники до 18 років (до 1 вересня 2020 року) повинні подати (1) гарантійний лист (завантажити) (2) нотаріально засвідчений лист-дозвіл, написаний батьками.
 • Оплата квитанції за переказ. (Якщо хто-небудь)

Примітки:

 1. Результати міжнародних стандартних тестів (наприклад, SAT / IB / GCE A-LEVEL / ACT / OTHER) приймаються.
 2. Документи-заявки іншими мовами повинні бути перекладені китайською або англійською мовами та завірені нотаріально.
 3. Вищезазначені документи повинні бути передані або доставлені експрес в Управління прийому, Міжнародний коледж, Університет Чжецзян. Пакет заявки має бути нанесений етикеткою "Матеріали програми програми бакалаврської програми".
 4. Матеріали заявки та плата за заявку НЕ повертаються незалежно від результату заявки.
 5. Університет Чжецзян може попросити заявників надати додаткові матеріали або взяти телефонне / відеоінтерв'ю або письмовий іспит, якщо це необхідно.

Обережно:

 1. Якщо учні не приїдуть або закінчать навчання після реєстрації з будь-яких особистих причин, заздалегідь сплачену плату за навчання НЕ буде повернено.
 2. Під час підключення плати за навчання на банківський рахунок в університеті повинні бути заповнені порядковий номер заявки та прізвище заявника. Анонімний переказ буде вважатися пожертвою для університету.

Плата за заявку: 800 юанів юанів (платіжна інформація)

Інтерв'ю: Приймальне бюро ZIBS подасть до списку заявників та визначить, хто буде опитаний. Інтерв'ю проводитиметься віч-на-віч або через відеоконференцію.

Оплата за навчання

 • Вартість навчання - 65 000 юанів на рік.
 • Остаточний збір за навчання підлягає зміні відповідно до останньої політики уряду.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Стипендія для вступу на базу студентів ZIBS (10 000-30 000 юанів юанів)

 1. Цілі
  • Стипендія вступу на бакалавриат ZIBS створена для нагородження людей за видатний потенціал. Він відкритий для заявників GCM. Стипендія буде виплачуватися студентам щомісяця як допомога на проживання, починаючи з одного місяця після періоду реєстрації студента. Стипендія буде виплачуватися протягом одного навчального року (10 місяців). Однак студенти зобов’язані оплатити навчання повністю після реєстрації.
 2. Настанови щодо застосування
  • Кандидати повинні заповнити анкету-заявку на стипендію та надіслати її команді студентів-студентів (gcm@intl.zju.edu.cn).
 3. Критерії оцінки
  • Програма стипендій визначатиметься на основі стенограмів заявників у старшій школі, результатів співбесіди та потенційного внеску. Результат буде оголошено в середині червня.

Медичне страхування

 • Студенти, які сплатили навчання за весь навчальний рік вчасно або отримують повну стипендію, мають право на комплексне медичне страхування, яке пропонує університет.
 • Примітка: Витрати на медичне лікування фізичних чи психічних захворювань, якими страждали студенти перед вступом до університету, не можуть покриватися цією страховкою.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Детальніше

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Згорнути