Бакалавр дизайну інтер'єру

Загальні відомості

Опис програми

Цей курс проводиться італійською мовою.

Дизайнер інтер'єру працює над дизайнерськими проектами в різних середовищах: це, перш за все, домашня територія, приватні та колективні житлові простори, громадські приміщення (аеропорти, порти, станції), сфери державних послуг (банки, поштові відділення, лікарні, школи, музеї і виставкові площі); місця для споживачів (магазини, бари, готелі) і, нарешті, відкриті простори (квадрати, дворики та ігрові майданчики).

Професійні профілі: кар'єрний потенціал дизайнера інтер'єру включає в себе: проектування меблевих систем; інтер'єр оздоблення будинку; внутрішні громадські приміщення, присвячені центрам соціальних, культурних, освітніх, догляду та гостинності; міська обстановка, підготовка ярмарків та тимчасових заходів; дизайн експонатів. Дизайнер інтер'єру може також запропонувати працювати як загальний дизайнер, дизайнер інтер'єрів CAD, або як технік у фізичному та віртуальному моделюванні просторів.

Дизайн інтер'єру - це артикульована система, в якій конструктивні елементи, такі як простір, дизайн освітлення, матеріали, кольорові схеми та меблі, працюють разом.

Необхідно, щоб дизайнер інтер'єру враховував всі елементи дизайну відповідно до конкретного простору, рівня життя та цілей продажу, освітлення та меблів, сектори, які зазнають серйозних змін після зміни поведінкових звичок та екологічних міркування

Протягом першого року студент набуває знань про інструменти, що використовуються для сприйняття змін у об'єктах та здатності генерувати проектний проект: попередні ідеї наносяться на папір, перевірені за допомогою комп'ютера та тривимірних програм відповідно до моделі. Крім того, він отримує розуміння історичного контексту проекту, відносин у різних галузях мистецтва, мода, комунікації та архітектурного дизайну. Що стосується технологічної сфери, то студента дізнається про матеріали, як природні, так і штучні, і обробні процеси, з особливою увагою до сприйняття поверхневого матеріалу.

Другий рік передбачає більш глибоке розуміння інструментальних питань, культурних та технічних, розроблених протягом першого року. Крім того, введені нові напрямки розслідування та знання, щоб завершити та розширити студентські горизонти. Студенти застосовують свої знання та навички через розробку промислового проекту, просторових систем та послуг як у приватній, так і в соціальній сферах, які переживають на рівні проекту всі області, в яких дизайнер повинен працювати.

Третій рік стосується подальшого поглиблення культурних аспектів ускладнення, а також ознайомлення з найновішими інструментами роботи з проектом та спілкування з іншими. Основна тема стає частиною проектування, і студенти навчаться самостійно керувати розробкою проекту. Студенти намагаються стати незалежними операторами, мати можливість робити вибір раціонально та послідовно, пов'язати свою роботу з комітетом і брати точні обов'язки.

Курс визнаний італійським Міністерством освіти і науки (MIUR) як I ступеня I ступеня (180CF)

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IED Cagliari focuses its training curricula on developing service design oriented towards such new sectors as sustainability applied to renewable energy sources, the quality of life in large contempor ... Детальніше

IED Cagliari focuses its training curricula on developing service design oriented towards such new sectors as sustainability applied to renewable energy sources, the quality of life in large contemporary cities, and new technologies applied to the media and to training. Згорнути