Бакалавр ділового адміністрування за спеціальністю "Комп'ютерні інформаційні системи"

Загальні відомості

Опис програми

Спеціалізація комп'ютерних інформаційних систем включає вивчення та аналіз інформації організації та проектування системи збору та обробки інформації за допомогою комп'ютерів. Студенти зосереджуватимуться на обчислювальній техніці, інформатиці та інших інформаційних системах.

Pittsburg State University пропонує студентам програми "Комп'ютерна інформаційна система" дві окремі напрямки: забезпечення інформації та комп'ютерна безпека та дизайн системи.

Інформаційне забезпечення та комп'ютерна безпека

Інформаційне забезпечення та комп’ютерна безпека вирішують зростаючу потребу у забезпеченні захисту інформації, яка зберігається та обробляється комп'ютерними системами та передається з використанням сучасних мереж зв'язку.

Основа програми починається з розуміння ролі інформації в сучасному суспільстві, технологічних засобів зберігання, передачі та генерування інформації та важливості забезпечення того, що інформація буде точною, конфіденційною та доступною.

Акцент системного дизайну

Програма Дизайн системи в Pittsburg State University спирається на ступінь програми ступінь бакалавра ділового адміністрування, щоб забезпечити екологічну обізнаність про роль інформації у фірмі та поєднати її з програмою "Інформаційні системи", яка забезпечує міцну технологічну основу, яка готує студента до кар'єри в області комп'ютерного програмування, проектування та аналізу систем, програмування та управління базами даних, підтримки інформаційних технологій.

Coding

Варіанти кар'єри

Випускники програми мають право на багато ролей, включаючи:

 • Промисловий програміст
 • Фахівці з інформаційних технологій
 • Програміст
 • Комп'ютерний системний аналітик
 • Менеджер комп'ютерних інформаційних систем
 • Оператор комп'ютерної інформаційної системи
 • Адміністратор баз даних
 • Мережевий та комп'ютерний системний адміністратор
 • І багато іншого

Застосування

Якщо ви не відповідаєте жодній із гарантованих вимог, вам все-таки рекомендується подати заявку. Ваша заявка буде розглянута індивідуально.

 • Коли ви починаєте свою заявку на вступ до Pittsburg State University , зверніть увагу на такі особливості нашої он-лайн заявки:
 • Онлайн-програма створена так, щоб ви могли прогресувати, як дозволяє ваш графік. Ми радимо завершити процес одним засіданням, але якщо це неможливо, ви можете вийти після збереження будь-якого розділу та пізніше повернутися, щоб завершити решту.
 • Якщо у вас є питання щодо розділу програми, натисніть біля цього пункту. У вікні з’явиться додаткова інформація щодо конкретного товару.
 • Кожен розділ програми вказано в лівій частині екрана. Кнопка "Продовження" внизу кожного екрану збереже інформацію, яку ви заповнили в цьому розділі, і перемістить вас до наступного розділу.
 • Коли розділ заповнений, поруч із цим розділом з’явиться повідомлення. Ви можете додати додаткову інформацію до заповненого розділу.
 • Ваша заява на вступ не може бути подана, поки всі розділи не будуть заповнені.
 • Сплата плати за заявку необхідна до обробки вашої заявки.
 • Якщо ви будете подавати заявку на здобуття ступеня першокурсника, будьте впевнені, що у вас є копія стенограми середньої школи або інший перелік ваших курсів середньої школи, включаючи середній бал та курси. Ви не зможете точно заповнити свою заявку без легкодоступної інформації. Кандидати повинні вказати курси, оцінки, заліки та тестові бали у заявці, яка буде використовуватися Управлінням прийому для прийняття початкових рішень про вступ. На вимогу для перевірки будуть потрібні офіційні стенограми та тестові бали.
 • Заявка на вступ та стипендії повинна бути заповнена та подана разом з усіма необхідними стенограмами та додатковою документацією до 1 лютого (або 15 грудня для студентів, які переходять на весняний семестр), щоб мати право на отримання стипендій. Стипендії вступу призначатимуться залежно від фінансування. (Інформація про самовідповідь не приймається для стипендій).

Вартість

Вигідність, яка вам потрібна. Вам потрібна гнучкість. Наша програма з фіксованим навчанням дозволяє студентам денної форми навчання (студентам, що навчаються не менше 12 кредитних годин) та аспірантам (зараховані на 9 і більше кредитних годин) сплачувати єдину ставку навчання незалежно від кількості загальних кредитів, взятих. Хочете вивчити тему поза вашим основним курсом або пройти додаткові курси, що допоможуть прискорити дату закінчення навчання? Завдяки нашій єдиній ставці ви можете це зробити без додаткового навчання. Незалежно від того, чи приймаєте ви 10 або 20 годин, ви платите ту саму ставку.

Загальнодержавне навчання та витрати на семестр (2019-2020 навчальний рік)

Навчання (фіксована ставка, включаючи збори в кампусі) 3669 доларів
+ Книги та матеріали (орієнтовно) 500 доларів
+ Житло в резиденції (орієнтовно) 3998 доларів США
Всього семестр (орієнтовно)
Загальний навчальний рік * (орієнтовно)
8 167 доларів США
$ 16,334

Позашляхове навчання та витрати за семестр (навчальний рік 2019-2020)

Навчання (фіксована ставка, включаючи збори в кампусі) $ 9,341
+ Книги та матеріали (орієнтовно) 500 доларів
+ Житло в резиденції (орієнтовно) 3998 доларів США

Всього семестр (орієнтовно)
Загальний навчальний рік * (орієнтовно)

$ 13 839
27 678 дол

Міжнародне навчання студентів та витрати на семестр (2019-2020 навчальний рік)

Навчання (фіксована ставка, включаючи збори в кампусі) 18 682 дол
+ Страхування від хвороби / нещасних випадків - покриття на 12 місяців (обов’язково) 1772 долари
+ Книги та матеріали (орієнтовно) 1000 доларів
+ Живі витрати (орієнтовно) 7,996 дол
+ Орієнтація та відповідність SEVIS 80 доларів
Загальний навчальний рік * (орієнтовно) $ 29 530


Стипендії та фінансова допомога

Пітт Стейт пропонує своїм студентам багато можливостей для отримання стипендій та фінансової допомоги. Ми розуміємо, що, будучи студентом, ваша увага повинна бути зосереджена на аудиторії, а не на папері. Професіонали нашого Управління фінансової допомоги студентам приїжджають, щоб надати вам інформацію, необхідну для правильного вибору фінансової допомоги. Майже 80 відсотків студентів Пітт-Стейт отримують певну фінансову допомогу, зокрема:

 • Дотації: допомога, яка не потребує погашення
 • Стипендії: нагороди для студентів, які продемонстрували чудові навчальні досягнення або відповідають певним критеріям, які не потребують погашення
 • Зайнятість: близько 10% наших студентів зайняті на кампусі
 • Кредити: позики можуть бути надані батькам та / або учням та мають бути погашені

У багатьох випадках наші фахівці з фінансової допомоги студентам можуть допомогти вам поєднати ці варіанти в особистий пакет, що відповідає вашим індивідуальним потребам. Розмір допомоги, яку ви отримуєте, базується на очікуваному внеску вашої родини у ваші освітні витрати. Важливо отримувати заявки на ранньому етапі - стипендії для вступу для першокурсників та студентів-трансфертів присуджуються за принципом «перший прихід, перший сервіс», поки фінансування не вичерпається. Заявки на осінній семестр подаються до 1 лютого, а 15 грудня до весняного семестру. Термін дії на ці дати:

 • Заявка на вступ
 • Заявки на стипендії
 • Вся необхідна документація (інформація про самозвітність не приймається для стипендій)
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Згорнути