Бакалавр ділового адміністрування (BBA) в галузі сталого управління модою

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Зрозумійте ключові проблеми та можливості сталого розвитку в індустрії моди!

«Немає більшої розкоші, ніж наше майбутнє» Донателла Версаче

Цей курс надає поглиблене знання про основні питання та виклики стійкої моди та інтегрує відповідальне лідерство, яке застосовується до сектору моди. Учасники вивчають мистецтво стійкої моди з творчим фокусом і критичною свідомістю, що дозволяє їм бути активним гравцем у стійкій індустрії моди. Студенти проведуть час у нашому корпусі розширення, розташованому в міланській столиці світу моди, а також будуть залучені до проектів в лабораторії стійкої моди! Ця програма охоплює стійкість з різних кутів моди від дизайну, операцій, виробництва зеленої економіки і зеленого маркетингу.

Студенти SUMAS постійно займаються практично орієнтованими проектами, які керуються науковцями, консультантами та професіоналами. Ці проекти є частиною інноваційної методики викладання SUMAS, яка включає відеоконференції з провідними спікерами в організаціях та презентації в класі компаній. Ці заходи не тільки стимулюють обмін знаннями, але й надають цінні можливості для налагодження зв'язків для розвитку Вашої кар'єри.

Організація програми

Вміст: 33 модулі, включаючи експериментальні табори та бізнес-симуляції.

9 спеціалізованих модулів та проектів у співпраці з керівниками.

Початкові дати: лютий і вересень.

Емпіричні табори

Наші експериментальні табори, розташовані по всьому світу, допоможуть підвищити вашу обізнаність щодо сталого життя і дозволить вам розробити практичні рішення екологічних проблем.

GNH (Валове національне щастя) - Бутан

Дізнайтеся про унікальний погляд Бутану на сталий розвиток і цілісне щастя, насолоджуючись мальовничим краєвидом цієї унікальної країни.

Еко-туризм - Ісландія

Лекції про розвиток екологічного туризму в країні і візити до провідних туроператорів, щоб дізнатися, як сьогодні Ісландія веде сталий туризм.

Охорона природи - Коста-Ріка

Відкрийте для себе збереження природи з перших рук в Коста-Ріці і дізнайтеся, як ця пишна центральноамериканська країна щодня бореться з проблемами збереження.

Вимоги до програми бакалавра

Наш університет приймає заявки від студентів, які успішно закінчили міжнародний бакалавр з мінімальною оцінкою 30 або диплом середньої школи або будь-яку середню освіту в акредитованій установі з мінімальним середнім балом 2,5. Студенти з остаточними оцінками нижче, ніж IB 30 або GPA 2.5 можуть бути прийняті на стажування залежно від результатів за кожним предметом.

 • Заявочний внесок у 200 швейцарських франків.
 • Ксерокопія дійсного паспорта або посвідчення особи.
 • Копія диплома про середню освіту з офіційними стенограмами (якщо це не англійською мовою).
 • Резюме / резюме, що показує повну освіту та досвід роботи в зворотному хронологічному порядку.
 • Мотивація Лист із зазначенням того, чому ви хочете навчатися у Швейцарії в Sustainability Management School .
 • Якщо ви не є носієм англійської мови або ви не провели останні 3 роки в англійській школі.
 • Дві паспортні фотографії.

Загальна плата (Швейцарія)

 • Рік 1: 33,000 CHF
 • Рік 2: 33,000 CHF
 • Рік 3: 33,000 CHF

Загальна плата (Італія)

 • Рік 1: 17 500 €
 • Рік 2: 17 500 €
 • Рік 3: 17 500 €

Отримайте шанс отримати стипендію, ввівши наші різноманітні конкурси: href = "http://sumas.ch/scholarships/

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Детальніше

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Згорнути
Залози , Швейцарія Інтернет , Мілан + 2 Більше Менше