Бакалавр ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Бізнес і управління

Департамент ділового адміністрування з провідних університетських кафедр з моменту її створення в 1990 році, прагне до своєї місії в підготовці студентів та забезпечити їх новітніми спеціальні знаннями, навичками і лідерськими здібностями, які кваліфікуються їх до досконалості і для задоволення місцевих і регіональних прогнозів ринку праці за допомогою аналітичного і критичного і творчого мислення. Розділ успіхи завершилися в реалізації програми магістра в галузі ділового адміністрування (MBA) підтвердження свого повідомлення, дозволяючи зацікавленим, щоб закінчити академічний і професійний, щоб служити суспільству і заохочувати науково-дослідницьку кар'єру.

повідомлення

Підготовка кваліфікованих випускників, що володіють знаннями і професійними навичками в галузі управління бізнесом, зберігаючи з науково-технічним прогресом, для задоволення виникаючих потреб ринку праці

цілі

  • Для того, щоб підготувати студентів до професійної, що дозволяє їм використовувати сучасні концепції управління для вирішення сучасних проблем.
  • Розвиток навичок спілкування і спілкування між студентами.
  • Розвиток навичок ведення переговорів і адміністративні студентів і рішення проблем.
  • Розвиток навичок і умінь викладачів, щоб йти в ногу з новими розробками і науковими дослідженнями.
  • Забезпечити студентів з основами мислення і стратегічного планування.
  • Узгодження з вимогами ринку праці та йти в ногу з розвитком когнітивної модернізації і безперервного розвитку академічних програм.
  • Затвердження проектів і партнерських відносин з місцевими громадськими інститутами.
Останнє оновлення Бер 2018

Про навчальний заклад

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Згорнути