Бакалавр з Агрономії

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Від запуску великих агропідприємств на базі фермерських господарств до міжнародної торгівлі продуктами харчування, ви отримаєте навички та обґрунтовані бізнес-знання, які допоможуть прогресувати майбутнє нового сектора Зеландії.

Практичний досвід

Під час навчання ви отримаєте більше 300 годин оплаченого досвіду роботи. Це дасть вам перевагу потенційним роботодавцям.

Приєднуйтесь до промисловості на високому рівні

Економіка Нової Зеландії домінує в сільському господарстві та продовольстві - вона генерує близько 37 мільярдів доларів експортних надходжень на рік, а міжнародний попит прогнозується продовжувати зростати. Приєднуйтесь до великої групи студентів, які отримали роботу перед тим, як закінчити навчання. Вони стали лідерами в цій галузі.

Приєднайтеся до світового університету

Массі є світовим рейтингом і університетом Нової Зеландії № 1 у сільському господарстві відповідно до рейтингу QS (Quacquarelli Symonds). Ми також увійшли до списку 150 найбільших університетів світу для сільського господарства за допомогою глобального рейтингу академічних дисциплін ShanghaiRanking.

Наш гордий запис починається з 1927 року, коли ми пропонували перші ступені Нової Зеландії в сільському господарстві та садівництві. У нас є найбільший клуб молодих фермерів у Новій Зеландії.

Наша Massey Business School також є світовим рейтингом - вона входить у два найбільші бізнес-школи в усьому світі і є AACSB, акредитована з міжнародними фахівцями з економіки та фінансів.

Відповідні міжнародні знання

Ви отримаєте досвід експертів наших провідних викладачів і викладачів. Наші програми в агробізнесі поєднують наш світовий досвід як у бізнесі, так і в сільському господарстві. Маси випускників і співробітники допомагають визначити майбутнє сільського господарства нашої країни і харчових підприємств.

Програма AgriCommerce Мессі приєднується до галузей агробізнесу в усьому світі - гарантуючи нашим випускникам необхідні навички та навички роботодавців.

Що ти дізнаєшся?

Ця трирічна програма світового класу:

 • Навчіть вас про системи виробництв сільськогосподарської продукції, управління ланцюгами постачання, маркетинг, економіку продуктів харчування та міжнародний агробізнес
 • Дайте вам глибоке розуміння того, що потрібно для того, щоб бути стабільним і конкурентоспроможним на ланцюжку вартості продуктів харчування та на світових ринках продуктів харчування та волокон.
 • Надайте знання та навички, необхідні для роботи на майбутніх робочих місцях
 • Дайте вам глибоке знання наземних систем і агробізнесу, а також фахові знання в одній галузі агробізнесу
 • Навчити вас застосовувати та інтегрувати наукові, технологічні та бізнес-знання для задоволення вимог ринку
 • Переконайтеся, що ви будете хорошим аналітичним мислителем, здатним синтезувати інформацію в розробці здорових і інноваційних рішень.
 • Дайте вам розуміння етики, багатокультурного та міжнародного середовища
 • Допоможіть вам перетворитися на ефективного комунікатора і самостійного, незалежного учня
 • Надайте вам управлінські навички, які застосовуються в усіх галузях

Ви інтегруєте нові наукові, технологічні та бізнес-знання для формування більш світлого майбутнього для сфери підприємства, яка підтримує всіх нас.

Відгуки

Камерон Уокер
Бакалавр АгроКомерції, Основна сільська оцінка

«По закінченні моєї дипломної роботи мені було дуже легко знайти роботу. Існує високий попит на студентів сільського господарства в цілому, а тим більше для сільських студентів-оцінювачів… ”

У Massey University я опинився під загрозою як моїх однолітків, так і наставників, щоб досягти найкращих можливостей.

Оцінка сільської місцевості приваблювала мене, оскільки я хотів кар'єру в сільському господарстві, яка пропонувала широкий спектр робіт і дозволяла мені зустрічатися і спілкуватися з безліччю людей як в офісі, так і на місцях.

Мій ступінь був складним, але надзвичайно корисним. Кожен курс, який був частиною цього, був аспектом сільського господарства, який я хотів освоїти, я можу визначити цінність у виконанні кожного.

Мій час у Massey був незабутнім. Краща частина - це люди, яких я зустрічав, як студентів, так і викладачів. Це велике буття в оточенні однодумців, які також мають пристрасть до сільського господарства.

Одним з найцікавіших досвіду, який я мав бути заступником голови клубу молодих фермерів Massey, це дозволило мені розвивати свої навички лідерства та міжособистісних стосунків. Другий був частиною Червоної м'ясної мережі; це дало мені безцінну інформацію про нові сільськогосподарські підприємства Нової Зеландії та доступ до деяких людей на передньому краї галузі.

Найбільш цінний порад, який я міг би дати, це прийняти будь-яку можливість, яка приходить на ваш шлях. Приєднуйтесь до клубу, беріть участь в ініціативі, а головне, мережі з однокурсниками та будь-якими фахівцями галузі, доступними для вас.

Кар'єра

Аграрний сектор Нової Зеландії процвітає, і існує високий попит на випускників, починаючи з ведення великих фермерських підприємств до міжнародної торгівлі. Наші співробітники є активними дослідниками. Таким чином, програма AgriCommerce компанії Massey об'єднує найостанніші розробки та мислення у ваше навчання.

У вас з'являться знання та навички для створення кар'єри.

 • Міжнародний маркетинг
 • Економіка
 • Сільські банки
 • Оцінка сільської місцевості
 • Уряд
 • Бізнес
 • Продажі
 • Закупівля
 • Консультування
 • Управління господарством
 • Власність ферми
 • Менеджер з закупівель

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Детальніше

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Згорнути
Палмерстон Північ , Окленд , Веллінгтон + 2 Більше Менше