Бакалавр з архітектури та міського дизайну

Загальні відомості

Опис програми

Зареєструвавшись на бакалаврській програмі «Архітектура та містобудування», ви придбаєте базові теоретичні та практичні основи, необхідні для професії архітектора, та отримаєте відповідні знання, вміння та компетенції. Закінчивши навчальну програму архітектури та містобудування, ви отримаєте диплом, який дозволяє подати заявку на подальше вивчення архітектури, і ви матимете право співпрацювати над архітектурними та містобудівними проектами під наглядом в архітектурних студіях Європи та за її межами. Це, безумовно, дає змогу вивчати архітектуру та / або містобудування на рівні магістра на архітектурному факультеті, а також у відповідних навчальних програмах інших європейських університетів.

Суть дослідження полягає у проектному навчанні, виконаному в студіях дизайну, де студенти застосовують отримані знання з таких предметів, як Основи конструкцій та технології, Історія архітектури, Типологія, Містобудування, Реставрація пам'ятників та історичних пам’яток, Екологія дизайну та Стійкість, дизайн інтер'єру та універсальний дизайн. Щоб допомогти студентам розвинути почуття естетики та художньої виразності, а також зробити їх підготовленими до архітектурної практики, ця програма включає курси мистецтв (малювання та 3D моделювання глини) та уроки в різних програмних програмах CAD та BIM.

Перші три роки навчання складаються з обов’язкових предметів. Однак на четвертому курсі ви можете вибрати з дев'яти тематичних модулів за допомогою студій дизайну, або ви можете скористатися обміном обміну та навчанням за кордоном в рамках програм мобільності Erasmus +. Факультет архітектури отримує переваги від партнерських угод з понад півсотні європейських університетів. Робота над заключною дипломною роботою супроводжується теоретичним семінаром, а результат - архітектурним чи міським дизайном. У роботі бакалавра ви продемонструєте вміння писати проектну документацію на всіх етапах проектування - від попередніх планів та схем до проектів впровадження.

architecture, building, house

Безкоштовні фотографії / pixabay

Можливості роботи

Як випускник бакалавра, ви маєте кваліфікацію розробляти архітектурні проекти та реалізовувати проекти для простих конструкцій самостійно. Під наглядом уповноваженого архітектора ви зможете розробляти архітектурні проекти більшого масштабу, а також міські дизайнерські проекти та плани. Більше того, ви будете мати право на молодші посади в державній та регіональній адміністрації та на різні творчі, технічні та ділові посади в будівельній галузі та за її межами. Випускникам дозволено займатися професією по всьому Європейському Союзу.

Виходячи з результатів, інтересів та перевірених зусиль, ви можете зміцнити свою взаємодію завдяки тісній співпраці з практикуючими архітекторами щодо виконання термінових завдань та / або проходження стажування в архітектурній студії.

Архітектурний факультет Словацького технологічного університету також підтримує міждисциплінарний старт інкубатора, де студенти можуть надалі розвивати свої ідеї, дизайн та працювати під пильним наглядом наставників з академічної галузі, а також з практики. Таким чином їм рекомендується розпочати свій бізнес у звичному середовищі та розпочати успішну кар’єру.

Терміни подання заявки

31 травня 2020 року

Вартість навчання

Студенти, які навчаються англійською мовою: 3500 євро на рік

Про школу

Чому архітектурний факультет СТУ у Братиславі?

Факультет архітектури - один із семи факультетів Словацького технологічного університету в Братиславі (далі - STU, від словацької мови "Slovenská technická univerzita"). Це найбільша і найстаріша школа архітектури Словаччини; початки архітектурної освіти сягають 1946/1947 навчального року і пов'язані з навчальним полем під назвою "Цивільне будівництво".

Архітектурний факультет сьогодні - це творчий та конкурентоспроможний заклад з відкритими кадрами та успішно використовує можливості міжнародного співробітництва в галузі досліджень та освіти. Особливо завдяки програмі мобільності Erasmus Plus, факультет пропонує можливості обміну з більш ніж 50 партнерськими установами по всій Європі. Щорічно десятки студентів архітектурного факультету навчаються за кордоном, а також міжнародні студенти прибувають на навчання на архітектурний факультет. У той же час на міжнародний факультет приїхали навчатися 29 іноземних студентів.

Викладачі архітектурного факультету - видатні особистості, які є не лише викладачами та дослідниками; більшість з них - це практичні архітектори, містобудівники або промислові / продуктові та графічні / бренд-дизайнери. Отримані призи та нагороди, а також визнання та контакти за кордонами Словаччини - найкращий доказ їхніх якостей.

Крім національних експертів, FA STU також запрошує запрошених викладачів з-за кордону: Яна Геля, Марко Касагранде, Наталі де Вріс (MVRDV), Райнера де Граафа (OMA), Дженні Б. Осульдсен (Снохета), Патріка Шумахера (Zaha Hadid Architects) ) - лише деякі численні значні зарубіжні експерти та особистості сучасної архітектури, які до цього часу відвідували факультет. Міжнародна участь факультету відображається членством у міжнародних організаціях та участю у багатонаціональних проектах у Словаччині та за кордоном.

Будучи одним з найменших мегаполісів Центральної та Західної Європи, яскраве місто Братислава являє собою надихаюче і в той же час доступне місце для міжнародних студентів та мандрівників. Завдяки своєму географічному розташуванню в центральній Європі це ворота в Європу. Ви будете насолоджуватися його близькістю до Відня, Будапешта, Праги з ідеальним сполученням. Загальна історія та близькі відстані є спільними для цих столиць і дають багато можливостей для культурного, соціального та подорожей. Чудові автобусні та залізничні сполучення з Братислави, а також легкий доступ до аеропорту Братислави та Відня пропонують дешеві сполучення з основними європейськими напрямками.

Що ми робимо і як?

Якщо ви шукаєте найбільшу і найстарішу школу архітектури Словаччини, а архітектурний факультет є невід’ємною частиною Словацького технологічного університету в Братиславі, ви збираєтесь прибути в потрібне місце.

Ви можете тут вивчати архітектуру та містобудування, промисловий та продуктовий дизайн. Характер цих досліджень визначав основну стратегію навчання факультету, зокрема його спрямованість на розвиток творчості та критичного мислення студентів та їх здатності відповідати на непередбачувані виклики майбутнього, з якими кожен випускник ще повинен зіткнутися. Навчання на основі проектів під керівництвом експертів з академічним, а також професійним досвідом та координованими проектами у тісній співпраці з практикою забезпечує вірне моделювання досвіду "реального життя".

Факультет архітектури пропонує також можливості цілеспрямованої роботи у спеціалізованому навчально-дослідному центрі в самому центрі міста культурної спадщини ЮНЕСКО у Банській Штявниці. В автентичному історичному будинку (фактично відреставрованому студентами) факультет може вмістити до 30 студентів та 10 співробітників під час семінарів чи спеціалізованих курсів протягом року.

Наближаючись до практики, студентам рекомендується брати участь у широкому спектрі місцевих та міжнародних конкурсів. Якість школи переважно підтверджується досягненнями учнів. Факультет архітектури може з гордістю похвалитися успіхами студентів на різних місцевих та міжнародних конкурсах архітектурно-урбаністичного та дизайнерського проекту (наприклад, нагороди Inspireli, Xella, Isover, Національна премія за дизайн, ABF Словаччина за найкращу бакалаврську роботу, приз проф. Лацко за найкращу дипломну роботу) та багато інших.

З таким мисленням ми маємо на меті комплексну підготовку наших студентів у галузі важких навичок, а також м'яких навичок у контексті майбутньої індустрії 4.0.

Однак хорошої освіти недостатньо. Ми прагнемо створити спільноту в першу чергу. Факультет архітектури забезпечує насичене соціальне, науково-дослідне, академічне та спортивне життя. У нас є давня традиція організації нашого найбільшого публічного заходу - «Ніч архітектури та дизайну». Багато заходів проводяться студентами для студентів - наприклад, Маніфест (наші першокласники отримують теплий прийом від своїх нових колег). Слідом за днями відкритих днів, виставками студентів, а також професіоналів, що демонструють свої роботи, вихідні з настільного тенісу тощо, і закінчуючи багатьма місцевими архітектурами, дизайном, фестивалями мистецтва та ринками (такими як Urban Market), архітектурний факультет користується своїми присутність завдяки стратегічному розташуванню недалеко від центру міста Братислава.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... Детальніше

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. Згорнути