Бакалавр з біології

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Програми бакалавра в галузі біології забезпечують гарну освіту в галузі ліберального мистецтва з значним досвідом кількісної та аналітичної думки, а також підготовкою до суміжних спеціальностей. Наші всі основні (обов'язкові) курси включають читання, лабораторію або обидва, і ми вимагаємо додаткового досвіду лабораторії поза ядром.

Завдяки викладеним вище вимогам кафедра забезпечує міцний досвід, необхідний не тільки для аспірантури в галузі наук про життя, але також дозволяє студентам розвивати кар'єру в самих різних дисциплінах, включаючи викладання в середній школі, екологічний менеджмент, мікробіологію, молекулярну біологію, біотехнологія, генетика, управління дикими тваринами, біологія рибальства та морська наука. Крім того, наша навчальна програма готує студента до кар'єри в галузі медичних наук, включаючи медицину, стоматологію, ветеринарію та суміжні суміжні медичні дисципліни. Ступінь бакалавра в галузі медичних лабораторій готує студентів до кар'єри в лікарських кабінетах та лікарнях, а також у біотехнологічних та промислових лабораторіях. Особи зі ступенем MLAB часто переходять на наукові та адміністративні посади пізніше у своїй кар'єрі.

Цілі програми

Знання біології

Студенти розвинуть широке розуміння фактичних та теоретичних основ біології, біологічного різноманіття та еволюції на молекулярному, клітинному, організмовому та популяційному рівнях.

Знання польових та лабораторних технологій

Студенти будуть ознайомитися з використанням лабораторних і польових технологій, що використовуються в біології сьогодні, і мають досвід роботи з суттєвим підмножиною цих.

Знання наукового методу

Студенти зрозуміють та ефективно використовують науковий метод для розробки тестуючої гіпотези та зможуть спроектувати експерименти, щоб перевірити ці гіпотези, використовуючи відповідні технології. Студенти зможуть аналізувати дані з ефективним використанням статистичних методів для досягнення правильних висновків.

Письмове повідомлення

Випускники наших програм будуть науково грамотними громадянами. Вони зможуть читати та оцінювати наукову літературу, робити відповідні висновки та відрахування з біологічної інформації. Вони зможуть організовувати та оцінювати біологічну інформацію та чітко представляти її в письмовій та усній формі, дозволяючи їм взаємодіяти з більшою спільнотою в обговоренні економічних та соціальних наслідків біологічних фактів та теорій та сприяти відповідальним публічним рішенням, використовуючи цю інформацію .

Результати навчання студента

Ціль програми A - Знання біології

 • Результат навчання студентів А1:
  Студенти продемонструють розуміння молекулярних Pathways використовуються біологічними системами.
 • Результат навчання студентів A2:
  Студенти продемонструють вміння використовувати основні принципи спадковості для прогнозування моделей успадкування генетичних ознак, а також розуміння основних принципів видоутворення та еволюції.
 • Результат навчання студентів A3:
  Студенти продемонструють розуміння клітинної структури всіх 3 доменів життя (ахей, бактерій, еукарії), а також унікальні характеристики вірусів та еукаріотичних царств.
 • Результат вивчення студентів А4:
  Студенти продемонструють розуміння взаємодії між організмом та його біологічним середовищем.

Ціль програми B - Знання польових та лабораторних технологій

 • Результат навчання студентів
  Студенти продемонструють здатність проводити аналіз польових зразків та використовувати сучасні методи та обладнання для аналізу організмів на молекулярному, клітинному та тканинному рівнях організації.

Ціль програми C - Знання наукового методу

 • Результат навчання студентів
  Студенти продемонструють високий рівень розробки гіпотез, використання статистичних методів та інтерпретації результатів.

Ціль програми D - Письмове спілкування

 • Результат навчання студентів
  Студенти продемонструють здатність знаходити та використовувати відповідні бібліографічні ресурси та демонструвати здатність організовувати, інтерпретувати та чітко подавати таку інформацію.
Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Детальніше

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Згорнути