Бакалавр з біології

Загальні відомості

Опис програми

Дослідіть будівельні блоки життя

Наука з біології викладається в більш широкому контексті освіти ліберального мистецтва, і всі зусилля спрямовані на заохочення міждисциплінарних зв'язків з соціальними та гуманітарними науками. Курси сильно підкреслюють писемність і вміння говорити і не дозволяють скоротити науку до накопичення фактичних знань.

Спеціалісти заохочуються до проведення літніх стажування в польових та лабораторних умовах. Необхідна активна участь студентів у лабораторних і польових курсах, а безпосередній досвід роботи з живими організмами та науково-дослідними інструментами є основним напрямком програми.

Ступінь бакалавра біології пропонує різні варіанти кар'єри, включаючи технічні позиції в бізнесі та медицині. Багато випускників отримують вищу освіту в медичних і ветеринарних школах або займаються випускними науковими дослідженнями в таких галузях, як біохімія та екологія.

Студенти з досвідом роботи в галузі генетики, фізіології та природоохоронної науки все більше затребувані в бізнесі та уряді. Бакалаврська робота в науках дає студенту навички в дослідженні та чіткість думки та спілкування, необхідних для успіху в сучасному світі.

Студентські навчальні цілі

  1. Забезпечити широку основу в біологічних науках.
  2. Залучити студентів до методів наукового дослідження.
  3. Розвивати ефективні навички спілкування та сприяти незалежній думці та творчості.
  4. Сприяти критичному аналізу та науковій грамотності в етичній системі.
  5. Сприяти міждисциплінарному вивченню та основи освіти ліберального мистецтва.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Wilson is committed to providing our students and their families with value in a college education. From our first-in-the-nation student loan buyback program to career development and financial litera ... Детальніше

Wilson is committed to providing our students and their families with value in a college education. From our first-in-the-nation student loan buyback program to career development and financial literacy training, we’re dedicated to providing an experience Згорнути