Бакалавр з гастрономії та кулінарних мистецтв

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Гастрономія та кулінарне мистецтво включає в себе філософію мистецтва та культури, а також науку про їжу-пиття. Кулінарне мистецтво, яке вже давно входить до програм різних міжнародних університетів та інститутів, також було центральним центром у Туреччині. Те, що культурна структура змінюється, а туризм є найбільш швидко розвивається сектором Туреччини, відіграв значну роль у цьому результаті. У зв'язку з цим мета Гастрономії та Кулінарних мистецтв полягає в підготовці кухарів, які можуть запропонувати зразки місцевої та міжнародної кухні та стати кандидатами на посаду кухарів кухарів та менеджерів у секторі продуктів харчування та напоїв. Очікується також, що вони сприятимуть збільшенню кількості кваліфікованих та освічених людей, які дуже потрібні в галузі розміщення та харчової промисловості та напоїв. Ці люди проходять підготовку таким чином, щоб покращити свої комунікаційні та адміністративні знання та навички, і вони, як правило, матимуть роль у сфері послуг.

Освіта за міжнародними стандартами

Щоб зробити турецьку туристичну індустрію ще кращою, було створено гібридну програму шляхом перегляду навчальних програм з найбільш відомих університетів у світі та врахування галузевих потреб. Найактуальніші книги, якими користувалися найвидатніші університети світу, переглядаються та пропонуються нашим студентам як основні та додаткові джерела інформації. Наші студенти мають можливість проаналізувати сектор та поєднати теорію та практику через домашнє завдання проекту. Шляхом стажування в туристичних підприємствах вони знайомляться з цими установами на місці під час навчання. Вони також можуть проходити стажування за кордоном, якщо вони бажають.

Будучи студентом коледжу туризму АБУ

Наші студенти приїжджають з різних міст нашої країни та різних куточків світу та створюють неоднорідне та насичене середовище. Перший рік нашого 4-річного періоду навчання переважно пропонує курси бізнесу та адміністрації; Таким чином, наші студенти отримують знання про адміністрацію та бізнес. У наступному періоді, крім теоретичних курсів з гастрономії та кулінарного мистецтва, наші студенти застосовують різні кухні у всьому світі. На останньому курсі академічної підготовки наші студенти проводять наукове дослідження з використанням наукових методів, пов'язаних із сферою їх інтересу. Це дослідження є важливим для тих, хто хотів би продовжити магістерське навчання або просунутися в цьому секторі, оскільки він дає змогу визначити проблеми, знайти рішення та підготувати звіти.

Інформація про Департамент та загальні умови

Кафедра гастрономії та кулінарних мистецтв забезпечує повністю курси англійської мови. Наші студенти вивчають другу іноземну мову, яку надає наш університет під час навчання. Вони отримують курси загальною кількістю 240 ECTS за 4 роки / 8 семестрів. Вони також можуть робити мінорні та подвійні основні ступені.

Вчений колектив

Теоретичні знання та професійна практика повинні забезпечуватись добре спланованою програмою з туризму. У цьому контексті наш академічний колектив складається з викладачів, які мають галузевий досвід. Тому наші викладачі знайомі з сектором, мають зв'язок із галуззю, і вони періодично збираються з представниками сектору для створення альянсів. Крім того, вони сприяють науковому світу науковими публікаціями та відвідуючи конференції.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. Згорнути