Бакалавр з дизайну і розробки ігор

Загальні відомості

Опис програми

Підготуйтеся до захоплюючої творчої кар’єри за ступенем ігровий дизайн

Ігри інтегровані в те, як ми вчимося, спілкуємось, взаємодіємо та збираємо інформацію. Бакалаврська програма ігрового дизайну Університету Вілмінгтона поєднує в собі навички інтерактивного дизайну, відеопродукції, графічного дизайну, 3D-моделювання та програмування, щоб надати вам знання для створення відеоігор та моделювання для основних платформ, консолей, мобільних пристроїв та моделювання.

Одна з єдиних в регіоні програм розвитку ігор

Ступінь дизайну і розробки ігор Уілмінгтонського університету є однією з єдиних чотирьохрічних, акредитованих програм в області дизайнерів відеоігор в регіоні. Студенти насолоджуються гнучкістю денних, вечірніх та вихідних занять у 15-тижневих семестрах чи 7-тижневих блоках, а також напрочуд доступне навчання WilmU.

Візьміть свої ідеї для відеоігор від початку до завершення

Програма ігрового дизайну та розробки готує вас до "Набору ігрових навичок", який збалансовує курси програмування та курси дизайну, необхідні для розуміння конвеєра створення продукту, а також розуміння відео та аудіо технік, дизайнерських інтерфейсів та досвіду користувача. На задній панелі ви дізнаєтесь про управління проектами та про те, як продати готовий продукт.

Дізнайтеся про розробку відеоігор у практичному середовищі

Відвідування класу в лабораторному середовищі, яке забезпечує доступ до галузевих стандартних, постійно оновлюваних ігрових програм, занурює вас у передові технології, необхідні для успіху. Практична робота над проектом допоможе вам створити портфоліо розробників ігор, щоб продемонструвати свої твори та вразити майбутніх роботодавців.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-worl ... Детальніше

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-world experiences with practical application preparing students for premier career opportunities and advancement within the information technology field. Згорнути