Огляд

Ступінь в галузі екології та навколишнього середовища забезпечує міцне науково обгрунтоване навчання, призначене для розуміння функціонування екосистем, з метою поліпшення їхнього стану цілісності та якості навколишнього середовища. Вона забезпечує міждисциплінарну підготовку, яка об'єднує: хімію навколишнього середовища; Екологічне моделювання; Структура та функціонування екосистем; Фауна і флора; Просторовий аналіз; Управління, збереження та відновлення екологічних систем; Характеристика, оцінка, моніторинг та покращення екологічної якості; Зміни клімату та соціальні аспекти екологічних проблем, серед інших.

Університет Евора має потужний факультет у різних галузях екології, природознавства, землеустрою, екологічного менеджменту та реставрації, з багаторічним досвідом і багаторічними традиціями в навчанні та дослідженні в галузі екології та навколишнього середовища, де Університет Евора особливо добре посідає міжнародні рейтинги.

Цей курс включає в себе викладачів з різним досвідом, забезпечуючи тим самим комплексний підхід до навколишнього середовища, починаючи від наук про природу до гуманітарних і соціальних наук. Близькість екосистем з різним рівнем антропогенного порушення пропонує відмінні умови для практичних занять і польових робіт.

Ступінь в галузі екології та навколишнього середовища дозволяє отримати доступ до широкого спектру післядипломних досліджень (2-й і 3-й цикли) в області екології та навколишнього середовища для тих, хто бажає продовжити навчання.

Доступні навчальні програми:
Portuguese (Portugal)

Переглянути 3 інших курсів в Universidade de Évora »

Останнє оновлення June 6, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2019
Duration
6 Семестри
Денне навчання
Price
2,500 EUR
Студенти з країн ЄС: 871,52 € | Міжнародні студенти: 2500 €
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date