Бакалавр з електротехніки та інформатики

Загальні відомості

Опис програми

Випускники EECS отримують широку і дуже універсальну теоретичну підготовку з фундаментальних інженерних дисциплін, таких як дискретна і безперервна математика, фізика, алгоритми та програмування. Загальна мета навчальної програми EECS - надати студентам можливість вибору з різних варіантів кар'єри. Випускники набувають знань у галузі електротехніки, енергетики з розширеними знаннями з економіки та управління, розробки програмного забезпечення та вбудованих систем, інформатики та інформаційних технологій. Висока гнучкість програми EECS дозволяє студентам налаштувати власний профіль навчання. Випускники EECS зможуть розпочати кар’єру не лише у галузі, але й продовжуватимуть магістерські програми в CTU FEE та у всьому світі.

136942_4d4cdb6b-ec40-4192-8898-1fc7acac7ea2.jpg

Фото: CTU у Празі

Вивчити теми

Математика

Обчислення, лінійна алгебра, дискретна математика, теорія графів, ймовірність та статистика, а також математичні програми та практичні значення для програмування, побудови та аналізу алгоритмів необхідні будь-якому інженеру для отримання високоякісних результатів із професійними знаннями.

Енергетика

Як керувати електроенергетичними системами, як досягти стабільності передачі енергії, частоти, заземлення та розмірів електричної енергії, всіляких електричних систем та джерел живлення - це лише частина тем, які ви можете засвоїти, якщо ви займаєтесь галуззю електроніки та енергетики.

Електроніка

Студенти вивчать основи теорії електромагнітного поля, принципи роботи електронних приладів, властивості та типи матеріалів та технологій для електротехніки.

Програмування

Студенти, що зосереджуються на інформатиці, вивчать одну програмування високого рівня та одну програмування низького рівня та навчатимуться алгоритмам та вирішенню проблем з розумінням комп'ютерних мереж, а також комп'ютерних систем та структур.

Кібернетика

Студенти ознайомляться з апаратними елементами комп’ютера. Вони дізнаються про автоматичне управління, цифрові сигнали та зв’язок. Випускник програми зможе керувати електронними пристроями за допомогою програмування, включаючи зчитування даних, їх ретельний аналіз та розробку алгоритму управління або прийняття рішень.

Сфери навчання

  • Програма поєднує в одній спільній програмі електротехніку (EE) та комп'ютерні науки (CS)

Вступні іспити

  • Так (інтерв'ю через Skype)

Вимоги до входу

  • Заява
  • Стенограма досліджень (запис)
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва та стенограма записів
  • Вартість заявки: 32 євро

Рівень англійської мови

  • Сертифікати, такі як TOEFL iBT 70 / IELTS 6 / TOEIC 800 або будь-які інші подібні сертифікати, що підтверджують чудове володіння англійською мовою
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Детальніше

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Згорнути