Бакалавр з кераміки, малювання, живопису, фотографії, графіки або скульптури

Загальні відомості

Опис програми

art

Навіщо вивчати мистецтво?

Мистецтво департамент = "мистецтво місія полягає в підготовці альт =" художників, alt = "мистецтвознавців, і візуальні alt =" адміністраторів мистецтв, а також для надання курсів сервісу для не-alt = "майстерності мистецтва. прагнуть побудувати вдячність за багатий обмін образами та ідеями, які можуть відбуватися між alt = "мистецтвом та іншими академічними дисциплінами. Наші випускники в alt = "мистецтві заохочувалися враховувати свою майбутню професійну роль у контексті сучасного світу та історичного світу. Крім поваги до альт-історії мистецтва, їх навчали відповідним навичкам розуму, рук, і очі. Їм допомагали знайти наступні кроки у їхньому життєвому шляху, і їм було поставлено завдання бути кращими, які вони можуть мати у своїй обраній спеціальності.

Як ми різні

 1. Невеликі класи, які викладають на національному та міжнародному рівні, прирівнюються до індивідуальної уваги та успішного наставництва.
 2. Студенти мають доступ до студій 24 години на добу, сім днів на тиждень, що сприяє незалежному візуальному дослідженню, сприяє розвитку товариства та спільноти серед студентів, а також заохочує роботу, необхідну для успіху у візуальних мистецтвах.
 3. Кожен член факультету студії підтримує активну студію, більшість з яких має галерейні приналежності, і всі вони мають успішні національні та / або міжнародні виставки.
 4. Факультет історії мистецтв має підтверджені успіхи, включаючи публікації та презентації на національних та міжнародних об'єктах, публікації у літературі, що рецензується, та міжнародні конкурентні гранти та стипендії.
 5. Факультет і студенти стали учасниками ArtPrize шляхом кураторства, видавництва та виставок, включивши загального переможця у 2010 році, Top 10 у 2012 році та Final Five в 2014 році в категорії, що базується на часі.
 6. Студенти можуть балувати "зміну життя, що змінюється дворічна програма навчання за кордоном в Парижі, яка поєднує в собі сувору історію мистецтва та навчання студії на території кампусу протягом весняного семестру з тритижневим дослідженням подорожей у Парижі в травні.
 7. Всі студенти мистецтва alt = ”мають вільний доступ до Художнього музею Гранд Рапідс та парку садів і скульптур Фредерік Мейєр, а автобусні подорожі пропонуються щороку до Інституту мистецтв Чикаго, Музею сучасного мистецтва та Інституту мистецтв Детройта.
 8. Послуги включають в себе нову лабораторію Mac для 25 курсів для графічного дизайну.
 9. Студенти успішно забезпечили стажування в Музеї мистецтв Гранд Рапідс, парку садів і скульптур Фредеріка Мейера, громадського музею Гранд Рапідс, бібліотеки Форда, Інституту сучасного мистецтва і Музею сучасного мистецтва в Чикаго.
 10. Шість експонатів галереї щорічно демонструють alt = "мистецтво студентів, викладачів і національних художників".

Основні вимоги

Сімдесят вісім (78) годин. Необхідні курси: тридцять три (33) семестрові години курсів фундаментальної студії; AT130, AT131, AT142, AT143, AT201, AT202, AT212, AT230, AT311, AT321, AT341, AT400; концентрація первинної студії (12 годин) і концентрація середньої студії (9 годин) в кераміці, малюванні, живопису, фотографії, графіці або скульптурі; шість (6) годинних виборів мистецтва та п'ятнадцять (15) годин у курсах історії мистецтва, у тому числі AT150, AT151, AT350, AT391 та альтернативної історії мистецтва.

Спеціалісти BFA повинні заробити мінімум тридцять (30) кредитних годин у студії та дев'ять (9) семестрових годин у alt = "історії мистецтва на Aquinas College . за роки до закінчення навчання. Вступ до програми BFA здійснюється через огляд портфеля, який проводиться наприкінці кожного семестру. Щоб залишитися в програмі, студенти БФА повинні мати свій портфель успішно переглядати кожний семестр. Перед закінченням навчання всім студентам БФА потрібна остаточна виставка. Ця виставка повинна бути затверджена художнім факультетом і затверджена головою арт-департаменту. Магістри БФА повинні подати портфель робіт, виконаних на Аквінському до середини останнього семестру.

Курси

 • AT130 Базовий малюнок I (3) AC
 • AT131 Основний малюнок II (3)
 • Графічний та цифровий дизайн AT142 (3)
 • AT143 2 і 3 мірний дизайн (3)
 • AT201 Життєвий малюнок (3)
 • Розширений малюнок AT202 (3)
 • AT212 Фотографія I (3)
 • Студія нових форм AT230 (3)
 • AT311 Живопис I (3)
 • AT321 Скульптура I (3)
 • AT341 Графіка I (3)
 • Семінар з мистецтва AT400 (3) SC
 • AT150 Історія мистецтва та архітектури I (3) AC
 • AT151 Історія мистецтва та архітектури II (3) AC
 • AT350 Сучасне опитування (3) WI
 • AT391 Сучасне мистецтво (3) WI

Останнє оновлення Чер 2019

Про навчальний заклад

Aquinas College, an inclusive educational community rooted in the Catholic and Dominican tradition, provides a liberal arts education with a global perspective, emphasizes career preparation focused o ... Детальніше

Aquinas College, an inclusive educational community rooted in the Catholic and Dominican tradition, provides a liberal arts education with a global perspective, emphasizes career preparation focused on leadership and service to others, and fosters a commitment to lifelong learning dedicated to the pursuit of truth and the common good. Згорнути