Бакалавр з комунікаційних досліджень

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Навіщо вивчати комунікативні дослідження?

Як основний курс комунікаційних досліджень в UIU, ви дізнаєтесь про центральну роль спілкування в нашому житті. Ви матимете змогу навчитися виявляти, аналізувати та оцінювати різні цілі комунікації та успішно адаптувати повідомлення до вимог складних ситуацій. Як глобальний громадянин, ви навчитесь розуміти, оцінювати та управляти різними комунікативними способами поведінки, пов'язаними з людьми з інших груп, організацій та культур.

Як фахівці з комунікації, ви отримаєте компетентність у теоретичних та етичних засадах, які інформують про дослідження, організаційні та професійні практики. Магістр в галузі комунікаційних досліджень підготує вас до професійної кар'єри в галузі державного управління, промисловості, корпоративних комунікацій, обслуговування клієнтів, навчання та розвитку, адміністратора людських ресурсів, працівника служби публічної інформації, зв'язків із громадськістю, директором спільноти та учителем середньої школи або коледжу.

Основні напрямки

Комунікаційні дослідження

Усі комунікативні дослідження зосереджені на таких основних напрямках: публічне виступ, теорія комунікації, ділове та професійне спілкування, комунікація та етика медіа. Студенти потім виділяють зону уваги, в якій вони хочуть спеціалізуватися та застосувати ці знання. Студенти можуть також вибирати неповнолітнього у навчанні комунікації або журналістиці. Студенти не можуть отримати кредит на взяття обох неповнолітніх.

Засоби масової інформації

Студенти, які шукають кар'єри в галузі друкованої та цифрової журналістики, повинні зараховуватись до програми акцентування журналістики. Цей акцент дає навчальні та практичні навички звітності та редагування в традиційних друкованих виданнях та новинах 21 століття; це включає в себе написання функцій, блоґів, твітів та інших соціальних та онлайн-новинних ЗМІ. Курсова робота включає в себе теорію та філософію "нової журналістики", яку вона розіграла в XXI столітті; свобода преси та Перша поправка; етика та відповідальність журналістів; відносини між засобами масової інформації та культурою; професійні стандарти журналістики, традиції та зміни в XXI столітті; і функція новин проти таблоїдів в 21 столітті Америки.

Цей акцент робить студентів простим підґрунтям у традиційних засобах масової інформації, оскільки це змінилося для потреб культури цифрових новин. Основна увага також надає учням можливість займатися технічним та професійним письмовим написанням, критичним мисленням, етичними навичками дослідження та ефективними навичками опитування.

Студенти з акцентом на журналістику готуються до таких кар'єрів, як репортер, редактор, автор, автор копій, медіа-інтерв'юер, сценарист, коректор, редактор новин, редактор новин, дослідник новин, професійний блоггер та професійний твітер.

Спортивне спілкування

Студенти підготуються до роботи професіоналів у спортивних медіа та інших сферах спілкування. Студенти зможуть скористатися мережею стажування в межах та поза межами кампусу з командами, клубами та спортивними агенціями, щоб краще осмислити та скористатися взаємозв'язаними зв'язками між спортом, медіа та бізнес-аспектами та фанатами спорту. Як професіонали зв'язку студенти набувають компетенції у сфері друку, трансляції та цифрового / інтернет-письма, досліджень та загальної теорії спілкування, а також фону у галузі спортивного права, адміністрування та маркетингу. Студенти також отримують розуміння соціальних мереж та етичної відповідальності, обидві з яких є обов'язковими для спортивних комунікаційних професій.

Навчальні комунікації пропонуються в наступних Upper Iowa University :

  • Житловий кайм Файєт
  • Виберіть освітні центри
  • Інтернет-програма
  • Виберіть міжнародні центри

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UI ... Детальніше

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UIU to become a recognized innovator in offering accredited, quality programs through flexible, multiple delivery systems, including online and self-paced study. Згорнути