Бакалавр з комунікацій та цифрових досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Спілкування та цифрові дослідження

Зв'язок та технології перебувають у постійному русі. Наша бакалаврська програма у галузі комунікацій та цифрових досліджень навчає дорослих та технічно підкованих підлітків поділитися ідеями в світі, керованому медіа. Найсучасніші навчальні програми спрямовані на нові технології та навчають вас створювати потужні обмін повідомленнями, створювати мультимедійні кампанії та створювати цифрову ідентичність.

Області навчання

Об'єднати основні курси в області комунікацій та цифрових досліджень із захоплюючим вибором фахівців, включаючи вступ до кінознавства; Ігри та культура; Підходи до відеоарту; Соціальні засоби комунікації; Графічний роман; та історія інформаційного віку.

Вимоги

Основні напрямки комунікації та цифрових досліджень вимагають 36 кредитів у двох основних групах - 15 кредитів у комунікації, 9 кредитів у цифрових дослідженнях та 12 виборчих кредитів.

Стипендії

Стипендії нагороджуються відділом англійської, лінгвістики та комунікацій.

Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... Детальніше

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. Згорнути