Бакалавр з комунікації

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

  • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
  • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Вивчення комунікаційних наук?
Наскільки достовірні новини, якщо всі, хто має влог, думають, що вони є журналістами? Чи справді ваші друзі такі щасливі, як вони з’являються на своєму акаунті в Instagram? Який вплив мають соціальні медіа на прийняття політичних рішень? Під час програми бакалавра з комунікаційних наук у VU Amsterdam ви вивчите, як останні події перетворили медіа-пейзаж на голову.

У VU Amsterdam ви будете проводити багато досліджень самостійно. Ви вивчите реальні проблеми, з якими стикаються реальні організації, і шукаєте можливі рішення. Як результат, ви не тільки отримаєте знання з комунікацій, але й навчитесь важливим навичкам, наприклад, як налаштувати експеримент та проаналізувати дані. Будучи студентом цієї програми бакалавра, ви є частиною міжнародної аудиторії зі студентами та викладачами різного (національного) походження. Всі курси є англійською мовою та розроблені з міжнародної точки зору.

Існує попит на ринку праці для експертів з питань зв'язку. Технічні розробки відбуваються постійно та швидко, а використання засобів масової інформації постійно змінюється. Тому організаціям потрібні експерти, які розуміють ці зміни та вміють поводитися з ними. Як вчений-комунікант, ви зможете працювати в будь-якій організації з відділом комунікацій незалежно від галузі.

Це те, що ти будеш робити
Перший рік - Перший семестр буде зосереджений на використанні засобів масової інформації. Як люди використовують засоби масової інформації та як вони спілкуються між собою? Звідки ви берете новини та як дізнаєтесь, чи надійні вони? Ви будете досліджувати власне використання засобів масової інформації та проводити дослідження серед студентів.
Протягом другого семестру ви вивчите, як спілкуються організації. Як вони передають свої повідомлення зовнішньому світу і як вони внутрішньо спілкуються з працівниками? Ви також розвинете поглиблене розуміння кризових комунікацій. Як організація може заспокоїти клієнтів та акціонерів у розпал скандалу?


Другий рік - Основна увага приділяється маркетинговій комунікації та політичній комунікації. Ви дізнаєтесь, як можна переконати людей у своєму повідомленні та як слід налаштувати маркетингову кампанію. Які повідомлення працюють, а які ні? І як можна перевірити, працюють вони чи ні? У другому семестрі ви будете досліджувати роль спілкування в суспільстві. Як люди поводяться з інформацією про здоров'я? Як вони обговорюють основні кризові події у Twitter? Разом зі студентами інших дисциплін ви пройдете курс «Соціальні науки для суспільства». Ви оберете одну з трьох основних тем із соціальних наук: глобалізація, різноманітність чи мережі. На лекціях та навчальних групах ви будете працювати над розробкою рішень для суспільних викликів світу сьогодні.

Третій рік - У першому семестрі ви багато в чому визначатимете, як виглядатиме ваше навчання. Ви можете вибрати стажування, вчитися за кордоном або слідувати неповнолітньому. Це дозволить вам спеціалізуватися у вашій області інтересів та вже почати підготовку до ринку праці. Протягом другого семестру все складеться разом. Під час написання дипломної роботи ви будете використовувати все, що ви навчились, щоб дослідити відповідну проблему. Ваша теза може стосуватися ефективності інформаційних кампаній чи реклами, або про те, як члени Greenpeace намагаються підвищити рівень обізнаності щодо зміни клімату. Або ви могли б дослідити, наскільки досі люди довіряють політикам, журналістам та експертам за часів Трампа та Brexit.

Останнє оновлення Кві 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути