Бакалавр з кримінології

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Кримінологія, право та суспільство - це динамічна, багатопрофільна одиниця. Студенти на рівні аспірантів та бакалаврів розробляють міцні основи досліджень, методів, теорій та систем правосуддя, кримінології та злочинної політики, безпеки та права та суспільства. Вони закінчують навчання знаннями та навичками, необхідними для розуміння причин та наслідків злочинів та несправедливості, реакцій кримінальних та цивільних правосуддя та того, що працює для поліпшення соціальних умов серед постраждалих людей, громад, організацій та країн.

Бакалаврські програми

Дякуємо за інтерес до бакалаврських програм кримінології, права та суспільства (CLS) в Університеті Джорджа Мейсона! Будь ласка, дивіться нижче, як подати заявку та різні ресурси для майбутніх студентів Мейсона.

Крок перший: перегляньте інформацію про програму CLS

Вимоги до програми CLS, інформацію про концентрацію, неповнолітніх та профілі випускників можна знайти на сторінці інформації про ступінь.

Крок другий: відвідайте приїздну подію

Ми настійно рекомендуємо помістити Ваше ім'я в список розсилки прийому. Вам буде надіслано електронною поштою інформацію про відкриті будинки для майбутніх та вступних студентів та інші події, які будуть корисні, коли ви готуєтеся приєднатися до Мейсон нації! Відвідавши майбутню подію, Ви дізнаєтеся більше про вимоги до прийому, перераховуєте кредити, відвідайте університетський містечко та відповідайте на запитання перед поданням заявки.

Крок третій: зверніться до Мейсона

Коли ви подаєте заявку до Джорджа Мейсона, вас попросять вказати програму навчання, яку ви плануєте. Вибравши кримінологію, право та суспільство, ви вступите до університету із заявленим спеціальністю та отримаєте інформацію щодо решти вимог при новій орієнтації студентів.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Детальніше

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Згорнути