Бакалавр з кібер-безпеки

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Стати кібер-героєм. Зараз технології та постійний потік інформації торкаються кожної частини нашого повсякденного життя. Напади на наші взаємопов’язані фінансові мережі, комунальні системи та лінії зв'язку, якщо вони успішні, можуть нанести шкоду пульсу організованого суспільства. Турбота про глобальну загрозу кібертероризму змусила Інженерну школу Вольгенау розробити єдиний у своєму роді ступінь у країні. Бакалавр техніки в галузі кібербезпеки зосереджується на захисті існуючих систем та створенні стійких нових.

Можливості

Студенти, які отримають ступінь з першої такої програми в США, будуть унікальними для кар'єри з високим попитом, захищаючи фізичні системи від кібер-атак. Випускники знайдуть роботу в уряді, обороні, транспорті, телекомунікаціях або практично в будь-якій галузі, яку вони обирають. Перший клас увійшов у 2014 році, а місцеві роботодавці, такі як Лабораторія з вдосконаленої фізики університету Джонса Хопкінса та Нортроп Грумман, вже доглядають за цими учнями для стажування.

Завдяки інтеграції галузей знань (електротехніка, комп'ютерна техніка, цивільне будівництво, біоінженерія, системне машинобудування, інформатика та статистика), програма навчає активного підходу в інженерному проекті фізичних систем з кібербезпекою, включеної з самого початку.

Студенти навчаються як у віртуальній, так і в фізичній лабораторіях, використовуючи свою потужну обчислювальну основу для вирішення проблем. Наприклад, студенти створили локальні контролери дронів на базі Wi-Fi для легкого квадрокопіювального пристрою та підруливача, який може викрасти квадрокопіювальний пристрій та викрасти контроль, коли хтось інший працює. Студенти потім вивчають можливі рішення безпеки для підвищення безпеки.

На останньому курсі студенти розроблятимуть старші проекти головного каменю у поєднанні з сучасними потребами галузі в кіберстійких системах.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Детальніше

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Згорнути