Бакалавр з міжнародних готелів та туризму

Загальні відомості

Опис програми

Цілі та результати навчання

Після завершення програми студенти зможуть:

 1. Поєднайте розуміння цілого ряду практичних, теоретичних та особистих навичок, необхідних для професійних управлінських ролей у різних міжнародних готельних та туристичних організаціях.
 2. Синтезувати стратегічні, кадрові та маркетингові процеси комерційного підприємства гостинності в контексті глобального характеру бізнесу.
 3. Виховувати професійне ставлення до менеджменту, виховуючи корпоративну культуру та соціальну відповідальність, щоб додати цінність організації.
 4. Впевнено дискутують, досліджують і синтезують теорії.
 5. Критично проаналізуйте різні багатосторонні установи та транснаціональні організації, що беруть участь у міжнародному управлінні туризмом.

121597_121544_P1055172.jpeg

Курси

Лідерство та ефективність бізнесу

Мета модуля - надати студенту детальний огляд лідерства в організаціях, що застосовуються до сфери послуг. Студент вивчить усі аспекти взаємодії лідера та лідера з організацією та людьми, навички, поведінку, стилі та душу та менталітет, які проявляє лідер, щоб впливати на робочу культуру на ефективність та добробут, а також дослідити, як лідери можна розробити шляхом пошуку відповідей на питання, народжуються чи робляться лідери. Студент також матиме можливість перевірити свій власний стиль особистості як показник вашого потенційного лідерського підходу до роботи та життя.

Планування, розвиток та управління туризмом

Модуль розробляє спеціалізовану сферу планування, розвитку та управління туризмом, надаючи студентам усвідомлення труднощів, пов’язаних із плануванням, розвитком та управлінням туризмом у різних масштабах (від міжнародних до громад) та для ринкових ніш (включаючи політичні

Туризм та бізнес готелів

Готелі не тільки забезпечують комерційну гостинність, але самі по собі можуть бути використані для стимулювання розвитку туристичної галузі. Тому готелі є невід’ємною частиною індустрії гостинності та туризму.

Метою модуля є студент вивчити готельний сектор та зробити це; розвивати критичне усвідомлення питань, що впливають на сектор; визначити основні впливи; розвивати знання про останні тенденції та майбутнє галузі; і оцінити, як готельний сектор вписується в ширшу туристичну галузь.

Послуги з управління маркетингом

В умовах все більш різноманітного, бурхливого та експансивного міжнародного середовища стратегічний підхід до управління маркетинговими послугами вкрай необхідний для довготривалого виживання бізнесу. Управління маркетингом - це засіб, за допомогою якого організації прагнуть задовольнити постійно мінливі потреби споживачів. Однак характеристики послуг значно відрізняються від матеріальних товарів, і це вимагає зовсім іншого підходу до управління маркетингом. Менеджери в цьому галузевому секторі повинні розуміти маркетинговий менеджмент як застосовний до товарів та послуг.

Метою цього модуля є оцінка підходів до планування, організації та контролю функції управління маркетингом послуг, яка характеризується нематеріальним, невіддільним, змінним і швидкопсувним пропозицією продукції. Особливий акцент робиться на розробці стратегічного підходу до галузі у всьому світі та заохоченні студентів застосовувати вивчену теорію в галузі гостинності.

Стратегічний менеджмент у сфері гостинності

Необхідно, щоб керівники та керівники підприємств мали змогу пояснювати, розробляти, застосовувати та впроваджувати процес стратегічного управління для досягнення конкурентної переваги. Цей модуль забезпечить студентів перспективами, необхідними для проведення ефективного стратегічного аналізу організацій для досягнення та підтримання цієї конкурентної переваги.

Проект гостинності

Вимоги щодо вступу

 • Вимоги для вступу: Вищий диплом з міжнародного управління готелем та туризмом або еквівалент.
 • Вікові вимоги: від 19 і вище
 • Володіння мовою: обов'язковий рівень англійської мови за допомогою співбесіди / тесту HTMi або мати TOEFL 550 або IELTS 6 або еквівалентний бал тестування з англійської мови HTMi.
 • Попередній досвід роботи: 1 рік, може включати в себе робочі місця / стажування

Методи доставки та оцінки

 • Спосіб викладання: віч-на-віч, змішані навчальні платформи, онлайн, дослідження, навчання, орієнтоване на студентів, навчальні посібники, лекції, презентації, оцінки, проектні завдання та застосовано для навчання.
 • Підсумкова оцінка: письмові іспити та випускні проекти.
 • Випускні вимоги: 60%
 • Середнє співвідношення учнів-викладачів: 15 учнів на 1 вчителя
 • Загальна кількість контактів: 360 годин на повний робочий день
 • Тривалість програми: Академічне навчання: 20 тижнів

Градація

Студенти, які успішно завершать програму, отримають ступінь бакалавра, ступінь бакалавра міжнародного менеджменту готелів та туризму від готелю та Інституту управління туризмом HTMi.

Випускники бакалаврів можуть продовжувати навчання в аспірантурах.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s ... Детальніше

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s role is to prepare students for a management career in this, the most exciting industry today. HTMi is supported by a worldwide network of international hotel companies, whose representatives regularly visit HTMi to recruit on campus. HTMi graduates can be found in leading hotel companies worldwide. Згорнути
Соренберг , Сідней , Мельбурн , Брісбен , Сінгапур , Дубай , Варвар + 6 Більше Менше