Бакалавр з міжнародного бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

Програма бакалавра з міжнародного бізнесу дає студентам огляд різних аспектів міжнародних ринків та транскордонних бізнес-транзакцій. Основна мета програми - забезпечити високопрофільних та міждисциплінарно освічених, критично мислячих професіоналів хороших аналітичних, розв’язуючих проблем та лінгвістичних навичок, готових працювати в гнучких умовах швидко мінливих міжнародних ринків. Програма призначена для розвитку розуміння економічного, соціального, культурного та політичного вимірів міжнародних відносин та надання студентам глибоких, актуальних та сучасних знань з економіки та торгівлі, фінансів, управління, маркетингу та статистики поставити в міжнародну перспективу.

Профілі студентів

Програма готує студентів до створення та управління власною компанією, що займається транскордонними трансакціями, а також працювати на операційних, аналітичних та управлінських посадах для організацій бізнесу (включаючи багатонаціональні корпорації), державних та неприбуткових установ у різноманітних країни та галузі. Випускники оснащені знаннями про міжнародні економічні відносини та основними бізнес-навичками, необхідними для того, щоб добре впоратися з викликами міжнародних, динамічних полікультурних середовищ бізнесу.

137508_137479_WUEB-08.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Кар'єрні перспективи

 • Операційні та аналітичні позиції на підприємствах, що працюють на міжнародних ринках або співпрацюють із закордонними клієнтами.
 • Операційні та аналітичні посади в міжнародних організаціях та установах.
 • Спеціаліст із зовнішньої торгівлі (експорт та імпорт).
 • Спеціаліст у митних установах, посольствах та консульствах.
 • Фахівець з міжнародного фінансування торгівлі та розрахунків.
 • Фахівець з міжнародної логістики.
 • Фахівець з міжнародного менеджменту.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Розклад

Зарахування проводиться з 1 червня 2020 року по 16 серпня 2020 року.

У ці дати кандидати зобов'язані:

 1. Зареєструйтесь у системі зарахування.
 2. Сплатити плату за зарахування 85 злотих на індивідуальний банківський рахунок, зазначений у системі зарахування (IRK).
 3. Заповніть форму даними, завантажте фотографії, виберіть програму навчання, додайте необхідні документи.
 4. Після отримання інформації про позитивний результат перевірки документа - сплачуйте плату за навчання за перший семестр навчання на спеціальний рахунок, вказаний Рекрутинговою комісією.
 5. Доставте всі документи з ксерокопіями та присяжними переклади польською мовою до рекрутингової комісії. Кінцевий термін - 28 вересня 2020 року, о 15:00. Важливою є дата доставки документів, а не дата відвантаження.

Зверніть увагу: документи повинні бути доставлені поштою або кур'єрською службою.

Не надсилайте документи до прийняття рекрутинговою комісією рішення про ваш прийом на навчання.

Лідер курсу

Магдалена Мишковська, к.т.н.

електронна пошта: magdalena.myszkowska@ue.wroc.pl

Останнє оновлення Лип 2020

Про навчальний заклад

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Детальніше

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Згорнути