Бакалавр з міжнародного менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Ми пропонуємо повний курс 1 курсу (12 місяців) бакалавра міжнародного менеджменту студентам, які вже мають хоча б ступінь бакалавра. Програма повністю англійською мовою.

Бажано визнати студентів, які навчаються в області комерційних наук та управління бізнесом. Але ми вітаємо обмежене число студентів, які вивчали інші предмети, наприклад, технологію ... Після вивчення та затвердження заявки нашої комісії, ці студенти можуть бути прийняті.

Що таке ця програма?

Міжнародне управління бізнесом - це бакалавр за програмою бакалавра. Це 12-місячна програма повного дня, що проходить у кампусі Кортрейк, Бельгія. Протягом останніх трьох місяців ви будете працювати під час стажування.

Програма поєднує в собі професійні курси з глибоким уявленням про всі функціональні напрямки управління, розвиток компетенції в різних бізнес-середовищах та створення команди для міжнародних консалтингових проектів. Ви зможете взяти курс ділової мови: голландський або англійський. Програма навчається інтерактивним способом. Студенти повинні активно брати участь у дискусіях класів, аналізувати бізнес-справи, готувати бізнес-презентації, звітувати за допомогою групових робіт та займатися комп'ютерами. Програма складається з 11 модулів.

Які цілі цієї програми?

Після відвідування цієї програми:

  • Ви будете мати глибокі знання функцій управління
  • Ви володієте знаннями та навичками, необхідними для ключових управлінських обов'язків: керівництво, управління людьми та довгострокове планування
  • Вам доведеться зміцнювати дуже важливі бізнес-навички, такі як підприємництво, наполегливість, мотивація, емоційний інтелект та ініціатива
  • Ви будете мати розвинені соціальні навички, навички вирішення проблем, навички спілкування та вміння працювати в команді та лідерство
  • Ви можете розглянути глобальні проблеми з міжнародної точки зору
  • Ви будете будувати місцеві компетенції в міжнародному бізнес-середовищі

Які вимоги до вступу?

Кандидати повинні мати ступінь, що становить 3 роки навчання на загальноосвітньому рівні, що дає ступінь бакалавра (повний робочий день, навчальна програма 3/4 років, за винятком орієнтаційних чи підготовчих років). Можна подати заявку, перш ніж закінчити навчання. У цьому випадку процедура відбору відбудеться за умови, що ви закінчите поточні дослідження перед початком програми. Вільне володіння англійською мовою; рівень CEFR B2; Оцінка IELTS 6,5; TOEFL iBT оцінки 80; TOEIC оцінка 650 - 800; Кембриджський FCE рівень 1результатів, обов'язковий як письмове, так і розмовне.

Інформація про курс

Реєстрація відкрита від 15 листопада 2017 року. Дата закінчення терміну реєстрації 2018-2019 років:

  • студенти з бельгійським дипломом можуть подати заявку до 31 серпня 2018 року. Проте, оскільки ми приймаємо лише обмежену кількість студентів, заявки повинні бути подані до 7 липня 2018 року.
  • для студентів з європейським дипломом можна подати заявку до 7 липня 2018 року.
  • для студентів з країн, що не є членами ЄС, які вже є у Бельгії з візою та мають диплом з-за кордону, можуть подати заявку до 31 травня 2018 року.
  • студенти, які прибувають із країн, не входять до ЄС, які потребують візи, заявка повинна бути подана якомога швидше, але, звичайно, до дати закриття 31 березня 2018 року.

Дата початку програми: 17 вересня 2018 р. Дата закінчення програми: 7 вересня 2019 р.

Останнє оновлення Бер 2018

Про навчальний заклад

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oosten ... Детальніше

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oostende. At this moment, mergers in the field of higher education are a common trend in Flanders. With approximately 13,000 students, VIVES is the biggest university college in Flanders. Згорнути