Бакалавр з наук, технологій, інженерії та математики

Загальні відомості

Опис програми

Сталі рішення на островах за допомогою науки, технології, інженерії та математики

Стабільність стала ключовим словом урядів, підприємств та науково-дослідних інститутів. Стабільність вимагає співпраці між установами та дисциплінами, її не можна перекласти лише в технологічний термін. Однак наука, техніка, інженерія та математика (STEM) відіграють важливу роль у сталому розвитку в 21 столітті.

Вразливість малих острівних держав до екологічних та економічних потрясінь потребує багатопрофільного реагування на сталий розвиток. З цього погляду очевидно, що наші країни, товариства та галузь вимагають майбутніх інноваторів, освітян, дослідників та лідерів, які можуть вирішити найактуальніші проблеми як сьогодні, так і завтра.121314_IMG_9793.jpg

Сталі рішення на островах завдяки науці, техніці, інженерії та математиці втілюватимуть політику стійкості на академічному рівні, підтримуючи стійкість у малих острівних штатах, а також навчаючи робочу силу, яка має навички та потенціал, щоб зробити ці політики реальністю.

SISSTEM надаватиме (дослідницькі) навички та дисципліни, що підтримуються її науково-дослідними центрами та лабораторіями, в межах досягнення сталого розвитку з акцентом на сталу енергію, біологічну обізнаність, стійку технологію та інженерію, а також інформатику та дані наук.

З цією метою University of Aruba у співпраці з KU Leuven та за рахунок фінансування, наданого Європейським Союзом, створив SISSTEM: Сталі острівні рішення через науку, технології, інженерію та математику.

Бакалаврська програма

University of Aruba пропонує цю інноваційну бакалаврську програму (BA-STEM) у співпраці з відомими партнерами, такими як KU Leuven (Бельгія). Основна увага приділяється сталому розвитку в контексті малих острівних держав. Ця трирічна 180 кредитна програма BA-STEM покликана підготувати наступне покоління інженерів, аналітиків, політиків та дослідників до викликів, що стоять перед досягненням сталого розвитку. Він заснований на навчальній програмі, яка поєднує ґрунтовну та широку основу в STEM-теорії та прикладної практики в малих острівних державах.

BA-STEM залучатиме місцевих, регіональних та міжнародних студентів, які прагнуть розробити міцну основу на полях STEM з акцентом на стійкість.

Цільова група

  1. Перша цільова група програми - ринок Арубану. Для випускників Арубанського / Карибського університету, які здобули освіту в галузі точних наук, і для випускників Академічного фонду UA Рік, які слідують за випуском на факультативний курс STEM, є безумовним.
  2. Друга цільова група - регіональний ринок. Специфічна спрямованість програми, швидше за все, приверне студентів Карибського басейну.
  3. Третя цільова група - міжнародний ринок: англійські досвідчені студенти з малих острівних штатів, наприклад, Тихого океану та Індійського океану, а також студенти з країн, які працюють з заморськими країнами та територіями.
  4. Четверта і найрізноманітніша цільова група - це міжнародний ринковий обмін. Студенти з академічних партнерів UA та KU-Leuven - Кариби, Еразм та інших міжнародних - можуть брати участь у програмі BA-STEM шляхом обміну.

Вимоги щодо вступу

Вступ на основі ступенів, які не перелічені вище, буде оцінюватися на основі голландської системи визнання дипломів NUFFIC.

https://www.nuffic.nl/uk/subjects/your-foreign-diploma-in-the-netherlands/

Рівень VWO / IB / AFY з точною науковою доріжкою:

Для випускників цих програм, які мають знання з точних наук, вступ є безумовним.

Рівень VWO / IB / AFY без точних наук:

Для випускників цих програм, що не мають досвіду в галузі точних наук, будуть організовані літні випускні програми та іспити.

Рівень HAVO / CXC:

Для випускників цих програм вступ після закінчення ЗНО з факультативом STEM є безумовним.121315_CopyofIMG_0359.jpg

Профілі випускників

Як правило, випускники отримають право на посади рівня бакалавра в лабораторіях, промисловості, державному секторі, а також в агенціях з охорони навколишнього середовища та розвитку. Зважаючи на характер програми, випускники матимуть достатньо широкий досвід, щоб адаптуватися та розвиватися в широкому спектрі позицій середнього та високого рівня. Спеціалізація буде визначати конкурентоспроможність випускників на більш спеціалізовані посади.

Спеціальний фокус програми на сталий розвиток у малих острівних державах дасть випускникам сильну перевагу на посадах, які потребують конкретних навичок та контекстуальних знань для викликів у малих острівних державах, на Карибському басейні та за його межами. BA-STEM полегшить доступ до програм MA в широкому діапазоні досліджень STEM та сталого розвитку.

University of Aruba у співпраці з KULeuven запропонує багатодисциплінарну магістерську програму з питань сталого розвитку в малих острівних державах, яка також надасть доступ випускникам програми BA-STEM.

Навчальний план

Бакалаврський STEM з акцентом на сталий розвиток в малих острівних штатах запропонує широку основу для кандидатів-учасників, що дозволяє студентам розвивати знання та навички в галузі STEM, а також спеціалізуватися в одній конкретній галузі навчання. Диверсифікація програми відбуватиметься, головним чином, у міжнародному та регіональному обміні для лабораторних робіт, спеціалізації та для роботи на місцях у співпраці з партнерами ОАЕ. Мобільність студентів буде ключовою у досягненні цієї диверсифікації в програмі на 180 кредитів. Мовою програми буде англійська.

Щорічно програма містить практичний компонент (інтегративний проект 1, інтегративний проект 2 та дисертація), що забезпечує застосування знань студентів.

Концепція програми та кредитів

120087_Capture12.JPG

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Aruba (UA) is a modern university offering higher education, research, and social services to Aruba and the surrounding regions. Embedded in the Aruban society, the UA is a model in ... Детальніше

The University of Aruba (UA) is a modern university offering higher education, research, and social services to Aruba and the surrounding regions. Embedded in the Aruban society, the UA is a model in cultural diversity that represents the make-up of the Aruban culture itself, with students from the Caribbean, European, Latin, Asian, and American family backgrounds. Згорнути