Бакалавр з питань оподаткування міжнародного бізнесу та транскордонної торгівлі

Загальні відомості

Опис програми

Three businesswomen

Робота в галузі міжнародної торгівлі завжди була престижною та перспективною, оскільки дає чудову можливість подорожувати по всьому світу, спілкуватися з представниками різних країн, отримувати новий досвід. Цей напрям постійно розвивається, і, отже, фахівці у галузі міжнародної торгівлі завжди будуть затребувані. Однак така професія вимагає певних знань та навичок для роботи на різних міжнародних ринках, ведення переговорів із закордонними партнерами, укладання зовнішньоторговельних контрактів. Іноземний економічний фахівець повинен вільно володіти іноземною мовою, володіти аналітичними та дипломатичними здібностями, вміти працювати з великим обсягом інформації та захищати інтереси компанії. Наша програма "Оподаткування міжнародного бізнесу та транскордонної торгівлі" дасть вам усе необхідне для успішної кар'єри міжнародного економіста.

Основні дисципліни

 • Зовнішньоторговельні контракти: контрактна практика та податкові наслідки: студенти вивчають процес переговорів та укладення зовнішньоекономічних угод, правове регулювання та податкові наслідки контрактів на міжнародні купівлі-продажу. Вони дізнаються більше про торговельно-посередницькі договори та послуги та договори на міжнародні перевезення.
 • Митне регулювання міжнародної торгівлі: Ця дисципліна присвячена міжнародно-правовому регулюванню митних операцій та процедур, правилам визначення походження товарів, а також пільговим тарифам та нетарифному регулюванню зовнішньоторговельної діяльності.
 • Бухгалтерські та міжнародні стандарти фінансової звітності: студенти вивчають різні типи фінансової звітності та спосіб їх підготовки, матеріальні та нематеріальні активи, девальвація активів, генерування доходів, витрат та фінансових результатів.
 • Основні принципи оподаткування бізнесу та міжнародного оподаткування: студенти вивчатимуть обчислення та сплату податків компаніями та індивідуальними підприємцями як всередині країни, так і за кордоном (ПДВ, акцизи, податки на прибуток та майно, страхові внески).
 • Логістика та управління ланцюгами поставок: студенти вивчають порядок організації логістичних систем, типологію ланцюгів поставок, оптимізацію логістики, особливості міжнародних перевезень вантажів різними видами транспорту.
 • Міжнародний маркетинг та бізнес-інженерія: Ця дисципліна присвячена правовій базі регулювання міжнародного бізнесу та технологій бізнес-інжинірингу, нових інструментів та технологій (інновації, краудфандинг, криптовалюти, блокчейн, фінансові технології) та механізмам просування.

Навчатися за кордоном

Університет Гренобль-Альп з'явився після об'єднання трьох університетів, які пропонують різні сфери концентрації навчання, розташовані в м. Гренобль, Франція. Студенти, які закінчили цей навчальний заклад, отримують якісну освіту та користуються великим попитом на ринку праці. Таким чином, університет посів 236 місце у рейтингу світових університетів QS.

Кар'єра та майбутнє

Програма спрямована на тих, хто планує будувати свою кар’єру в компаніях, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, великих міжнародних компаніях, підрозділах податкових та митних органів, які здійснюють моніторинг діяльності цих компаній.

Вступні іспити

 • Математика
 • російський
 • Іноземна мова (англійська, китайська, німецька, французька, іспанська)

Прийом

Це перелік документів, які слід подати, щоб подати заявку:

 • Заповнений бланк заяви (в .pdf) з доданою кольоровою фотографією (розмір: 3 х 4 см).
 • Копії свідоцтв про освіту, що додаються до академічної стенограми із переліком пройдених курсів та оцінок (балів). Якщо іноземний громадянин, який подає заявку на зарахування на програми, пропоновані вищими навчальними закладами, не має посвідчення про освіту, що підтверджує факт навчання та / або навчання через особливості проекту навчального процесу, іноземний громадянин повинен подати документ, що містить інформацію про результати останніх пройдених тестів, виданих навчальним закладом, де особа проходила навчання на території країни походження.
 • Копія медичного посвідчення (форма 086у), виданого органом, який працює в країні походження, що підтверджує відсутність протипоказань до навчання на території Російської Федерації.
 • Копія свідоцтва про ВІЛ / СНІД, виданого органом, який працює в країні походження.
 • Копії сторінок паспортів, які будуть показані прикордонним службовцям при в'їзді на територію Російської Федерації. Термін дії паспорта не повинен бути пізніше 18 місяців з дати видачі студентської візи. Інформація, необхідна для оформлення запрошення, повинна бути легко розбірливою.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... Детальніше

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. Згорнути