Бакалавр з питань освіти, концентрація в Монтессорі

Загальні відомості

Опис програми

Для студентів, які починають ступінь бакалавра

Наш ступінь бакалавра з концентрацією освіти в Монтессорі пропонує чудову можливість для студентів. Ви можете заробити три облікові дані в одній програмі:

 • Ступінь бакалавра з раннього дитинства або початкової освіти
 • Диплом Асоціації Монтессорі Інтернаціоналі (AMI)
 • Державна атестація викладання

Програма є партнерством між University of Hartford та Монтессорі навчальним центром на північному сході (MTCNE), навчальним центром для викладачів АМІ, керованим Радою освіти Капітолійської області (CREC).128368_girls-on-desk-looking-at-notebook-159823.jpg

Про майор

Наша програма бакалаврів з концентрацією в Монтессорі пропонує безліч переваг, які дають вам гнучкі варіанти кар’єри:

 • Глобальний: Ваш диплом AMI Монтессорі визнаний у всьому світі та надає "паспорт" для викладання на міжнародному рівні.
 • Національна: Наша програма забезпечує сертифікацію вчителів штату Коннектикут в ранньому дитинстві або початковій освіті, яку визнають 45 інших держав.
 • Місцеві: Ви отримаєте досвід у класі в багатьох державних та приватних школах Монтессорі в районі Великого Хартфорда.
 • Дізнайтеся про наш прекрасний кампус Монтессорі в навчальному центрі Монтессорі на північному сході (MTCNE), навчальному центрі для викладачів AMI.
 • Скористайтеся підтримкою стипендій для студентів Монтессорі.

Програма

Ступінь бакалавра наук з Монтессорі-студій становить мінімум 138 кредитів:

 • Включає 30 кредитів навчання AMI
 • Додаткові курсові роботи в дослідженнях Монтессорі, що підтримують навчання AMI
 • Розроблений для завершення через чотири роки
 • Спостережні та практичні компоненти навчання

Результати успішного завершення:

 • Бакалаврат з раннього дитинства або початкової освіти з Монтессорі
 • Диплом AMI - початковий (3-6 років) або початковий (6-12 років)
 • Державне свідоцтво про викладання навчальних закладів - раннє дитинство №113 або початкове №305

Вимоги до ступеня

Ступінь бакалавра наук з Монтессорі-студій - це мінімум 138 кредитів. Студенти обирають ступінь бакалавра з питань раннього навчання дітей або початкової освіти.

Затверджений предметний напрям необхідний як частина будь-якої спеціальності бакалаврату. Студенти в програмі Монтессорі займають спеціальну тематику з досліджень Монтессорі.

Кар'єра Outlook

Вчителі Монтессорі користуються великим попитом у всьому світі. У США є близько 4500 Монтессорі шкіл, як державних, так і приватних, і понад 20 000 у всьому світі. Сотні робочих місць для підготовлених вчителів Монтессорі щороку залишаються незаповненими.

Прихильний до всієї дитини

Якщо вас цікавить навчальний підхід, орієнтований на всю дитину, поєднання вчених, соціальних навичок, життєвих навичок, природного світу та радості у навчанні, Монтессорі може підійти саме вам.

Вчителі Монтессорі віддані розвитку всієї дитини та допомагають дітям та молоді зрозуміти їх місце та внесок у наше глобальне співтовариство. Доктор Монтессорі розглядав освіту як не просто передачу знань та навичок, а скоріше як рух соціальних реформ, що веде до кращого світу для наступних поколінь.

В рамках сміливої мети Асоціації Монтессорі Інтернаціонале (AMI) ми сподіваємось значно збільшити вчителів, підготовлених АМІ, протягом наступних кількох років. Програми University of Hartford та Монтессорі навчального центру Північного Сходу підготують більше вчителів АМІ до роботи на сучасних та очікуваних нових посадах учителів Монтессорі.

Вхід

Для вступу до програм у відділі освіти очікується 16 одиниць середніх предметів, які повинні містити такі мінімальні:

 • Англійська, 4 од
 • Соціологічні дослідження, 2 од
 • Іноземна мова, 2 од
 • Наука, 2 од
 • Математика, 2 одиниці (включаючи 1 одиницю алгебри)
 • Інші навчальні предмети, 4 од

Вимоги до професійних програм

Студенти, які навчаються, повинні подати заявку на вступ до професійної програми під час осені другокурсника. Вимоги до прийому на професійну програму включають:

 • Оцінки SAT, ACT або Praxis Core. Хоча університет не вимагає балів SAT, ACT або Praxis для вступу, штат Коннектикут вимагає цих балів для атестації викладання.
 • Загальне середнє бальне оцінювання 3,0 або вище.
 • Заповнена форма інтерв'ю щодо диспозицій.

Фінансова допомога та стипендії

Фінансова допомога та допомога в навчанні доступні для тих, хто має право. Щоб розпочати процес фінансової допомоги, заповніть безкоштовну заявку на студентську фінансову допомогу (FAFSA), використовуючи код школи University of Hartford .

Окрім фінансової допомоги університету, спеціальні стипендії Монтессорі доступні завдяки щедрості стипендіального фонду Джеймса Уолтона Монтессорі. Щоб визнатись стипендією Валтона Монтессорі, заповніть ці три пункти:

 1. Особистий нарис: Ваш твір може бути будь-якого тривалості, але він повинен містити відповідну особисту та / або професійну довідкову інформацію та досвід, які підготували вас до участі у програмі Монтессорі. Цей досвід може включати розповідь про навчання, клас, який ви взяли, власний досвід роботи з Монтессорі або досвід когось, кого ви знаєте.
 2. Список літератури: Будь ласка, вкажіть ім'я, електронну пошту та номери телефонів у трьох довідниках. Ми зв’яжемося з ними; їм не потрібно писати рекомендації.
 3. Інтерв'ю: Ви завершите заплановане інтерв'ю з працівниками програми чи викладачами.

Який термін подання заявки на цю програму?

Заявки на вступ до класу першокурсників в University of Hartford розглядаються "поступово", починаючи з кінця вересня. Кінцевий термін подання безкоштовної заявки на федеральну допомогу студентам (FAFSA) на розгляд фінансової допомоги - 15 лютого.

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Детальніше

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Згорнути