Бакалавр з політичних наук: глобальна політика

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

  • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
  • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)
Вивчає глобальну політику?
Як Трамп переміг на президентських виборах 2016 року? Чи залишаться США провідною світовою силою чи Китай стане домінуючим гравцем? Які наслідки наростаючого популізму для європейської демократії? Під час бакалаврської програми «Політологія: глобальна політика» у VU Amsterdam ви вивчите політичні структури влади та їх вплив на суспільство.


На відміну від більшості інших університетів, VU Amsterdam в перший рік пропонує поєднання державного управління, національної та міжнародної політики. Всі курси викладаються англійською мовою та пристосовані до генерування унікальних вражень та уявлень. Студентське тіло бакалавра настільки ж різноманітне за національністю та походження, як і викладацький склад.

Будучи випускником глобальної політики, ви готові працювати консультантом, журналістом, дослідником чи політиком у муніципалітеті, міністерстві, посольстві, компанії, дослідницькій агенції чи громадській чи політичній організації. Ваші знання про політику та політичні процеси привабливі для широкого кола роботодавців, включаючи міжнародні організації, такі як ООН, Європейський Союз, транснаціональні організації та громадські організації.

Це те, що ти будеш робити
Під час програми бакалавра з політології ви вивчите, як політично організовуються товариства та міжнародні відносини та як приймаються рішення. Ви вивчите, як функціонують муніципальні ради, політичні партії чи Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй та хто в кінцевому рахунку приймає рішення.


Ви вивчите такі теми, як зміна глобального співвідношення сил, управління ЄС та міграція та джерела війни та конфліктів. У VU Amsterdam ви VU Amsterdam навчання для проведення незалежних академічних досліджень. Використовуючи різні наукові методи та прийоми, ви навчитесь формулювати та відповідати на власні дослідницькі запитання. У класі ви обговорите такі питання, як голосування за Brexit та геополітична напруженість з Росією. Ви зможете проаналізувати поточні справи та структури, які лежать в їх основі.

Перший рік - Ви почнете з ретельного ознайомлення з основними поняттями та теоріями національної політики, міжнародних відносин та державного управління. Ви також відвідаєте сенат голландського парламенту та поринете у філософію політики. У майстернях з академічних навичок ви розвинете навички передового читання та письма, які вам потрібні у майбутній академічній та професійній кар’єрі. Наприкінці першого курсу ви та ваші однокурсники візьмете участь у моделюванні ООН. Ви ознайомитесь з роботою ООН через тематичне дослідження на поточну тему, наприклад, конфлікт навколо Південно-Китайського моря.

Другий рік - Ви далі спеціалізуєтесь на глобальній політиці. Ви вивчите суперництво між великими державами та те, як сильні держави, такі як США та Китай, закінчуються конфліктами. Ви також вивчите мікрорівень політики і подивитесь на держави та недержавні суб'єкти, такі як НУО та багатонаціональні корпорації. Розуміння того, як вони допомагають формувати та вирішувати глобальні виклики, такі як зміни клімату, є надзвичайно важливим для розуміння сучасного взаємопов'язаного та роздробленого світу.

У другому семестрі ви приймете Соціальні науки для суспільства разом зі студентами інших дисциплін. Ви оберете одну з трьох основних тем із соціальних наук: глобалізація, різноманітність чи оцифрування. На лекціях та в навчальних групах ви будете працювати над тим, щоб знайти рішення для суспільних викликів світу сьогодні.

Третій рік - У першому семестрі ви багато в чому визначите, як виглядає ваше навантаження на курс. Ви можете вчитися за кордоном, проходити стажування, наприклад, в посольстві, або слідкувати за неповнолітньою особою в іншій галузі інтересів, такі як журналістика чи економіка. Ви закінчите рік, написавши дисертацію бакалавра. Для цього ви проведете дослідження на обрану вами тему в галузі політології.

Останнє оновлення Кві 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути