Бакалавр з спеціальністю "Інженерна справа"

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Інженерія

Erskine College підтримує техніку подвійну ступінь програми з університетом Clemson. Ця програма пропонує надійний християнський фонд гуманітарних мистецтв у поєднанні зі значним рівнем технічної спеціалізації. Студенти в цій програмі, як правило, закінчують три роки в Erskine і два-три роки в Clemson, заробляючи ступінь бакалавра наук в галузі інженерії від Clemson і ступінь бакалавра з біології, хімії, математики або фізики з Erskine.

129268_IMG_3491.jpg

Інженерне подвійне навчання з Erskine College

Програми подвійної освіти дозволяють студентам розпочати свою академічну кар'єру, продовжуючи ступінь бакалавра в партнерській установі під час підготовки до інженерної освіти з Клемсонського університету. Студенти навчаються в попередньо встановленій трирічній ліберальній науці або програмі, що складається, принаймні, з 90-годинним курсом до переходу до Clemson. Протягом цього часу вони доповнюють свою програму курсами, необхідними для отримання ступеня бакалавра техніки.

Після трьох років успішні студенти можуть перейти до Clemson, щоб завершити вимоги до ступеня для одного з 10 ступенів інженерного бакалавра Клемсона. По закінченні інженерної освіти в Клемсон, студенти отримують ступінь бакалавра в своїй спеціальності інженер з Клемсон, і ступінь бакалавра або ступінь бакалавра з Erskine College .

Клемсон Інженерні ступені

 • Біоінженерія
 • Інженерія біосистем
 • Хімічна інженерія
 • Цивільна інженерія
 • Комп'ютерна інженерія
 • Електротехніка
 • Екологічна інженерія
 • Промислове будівництво
 • Матеріалознавство та інженерія
 • Машинобудування129323_4.jpg

Прийом

Ви знаходитесь на шляху, щоб стати студентом Ерскіна
 1. Подайте заявку на вступ до Erskine College . Є плата за подання на суму $ 25,00.
 2. Для студентів, які мають право на допомогу уряду США, подайте безкоштовну заявку на федеральну студентську допомогу (FAFSA) в Інтернеті за адресою www.fafsa.ed.gov якомога швидше після 1 жовтня. Потрібно подати заявку на ідентифікатор FSA, щоб ви могли підписати FAFSA в електронному вигляді за адресою fsaid.ed.gov.
 3. Будь ласка, виберіть варіант, який найкраще підходить вам.
Американський першокурсник

Перші першокурсники, які не отримали більше 24 годин у коледжі чи університеті.

Контрольний список додатків для першокурсників:

 1. Застосувати зараз
 2. Офіційний запис про середню школу (завершений молодший рік / показ старших класів)
 3. Офіційні оцінки ACT або SAT або CLT *

Як тільки ваш пакет заявок буде завершений, ми зробимо рішення про прийом на постійній основі. Після вступу ви просто надаєте плату за участь, щоб зарезервувати місце у вхідному класі. Вступні комісії приймаються лише тоді, коли простір ще доступний для класу.

* Erskine College приймає класичний навчальний тест (CLT) як один з наших варіантів для необхідної стандартизованої оцінки тесту, необхідної для прийому першокурсників, починаючи з вересня 2017 року.

Переказ США

Випускники середньої школи, які вступили до коледжу або університету і мають (або будуть мати) 24 кредитні години, нараховані під час реєстрації в Erskine.

Контрольний список додатків для студентів:

 • Застосувати зараз
 • Офіційні стенограми коледжу з усіх установ були присутні

** Наступні пункти потрібні лише у випадку, якщо у вищих навчальних закладах вища школа не перевищує 2,0 ГПа або якщо ви закінчили менш ніж 24 години роботи в коледжі. **

 • Офіційний випуск школи
 • Офіційні оцінки ACT або SAT
 • Як тільки ваш пакет заявок буде завершений, ми зробимо рішення про прийом на постійній основі.

Після вступу ви просто надаєте плату за участь, щоб зарезервувати місце у вхідному класі. Вступні комісії приймаються лише тоді, коли простір ще доступний для класу.

Міжнародний

Студенти, які не є громадянами США.

 • Потрібно подати SAT.
 • TOEFL - володіння англійською мовою вимагається, якщо рідна мова студента не є англійською. Рекомендований бал TOEFL: 70 iBT (інтернет-тест).
 • Подача транскрипту (повинна бути перекладена на шкалу оцінювання США 4.0 і повинна проходити через IEE (foreigntranscripts.com), WES (wes.org) або ECE (ece.org). Якщо використовується WES, будь ласка, використовуйте оцінку WES ICAP. Використовуючи ECE, будь ласка, використовуйте курси за оцінкою курсу, що дозволить нам отримати оцінку транскрипту та офіційну транскрипцію студента.

129269_IMG_4260.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Детальніше

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Згорнути