Бакалавр з філософії

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

  • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
  • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Чи світ такий, який ми думаємо? Що ми знаємо? Як ми можемо розрізнити добро і погане? Правильно і неправильно? Незалежно від того, які відповіді ви дасте на ці запитання, вони залежатимуть від форми та форми філософської концепції. Вивчаючи філософію, ви дізнаєтесь значення та наслідки таких питань. Ви також дізнаєтесь, як формулювати ці питання та як оцінювати різноманітні відповіді, які такі питання отримували протягом століть. Насправді філософія завжди стосувалася таких фундаментальних питань, питань, які часто ігноруються, оскільки відповіді приймаються як належне. Так ви не тільки будете тренуватися з дисципліни та методу, але й вивчите її історію. Філософія має довгу історію, і вивчення цієї історії дасть вам зрозуміти, що значення великих філософських питань - таких як "Що таке душа?", "Що таке наука?" або "Що це за мораль?" - може глибоко змінитися з часом. Але що вони означають сьогодні, частково залежить від відповідей, даних мислителями минулого.

Філософ: незалежний мислитель
Після бакалаврської програми «Філософія» у VU Amsterdam зробить вас незалежним мислителем. Ви дізнаєтесь не лише про фундаментальні питання філософії, а й про взаємозв'язок між філософією, наукою та суспільством. Вас навчать критично мислити всі аспекти філософських питань, як фундаментальні теоретичні аспекти (логіка, гносеологія, теорія науки), так і практичні та суспільні (етика, політика, теорія суспільства). Наша програма призначена для амбітних студентів, які хочуть зрозуміти світ і зробити його кращим. Філософія - це не лише сфера знань і ключовий елемент нашої культури, а й корисний інструмент: під час вивчення філософії ви розвиваєте конкретні навички, такі як критичне мислення, аналіз та оцінка текстів, побудова аргументації та реагування на заперечення. Наша бакалаврська програма «Філософія» покликана запропонувати вам усі необхідні курси для здобуття ґрунтовної підготовки до філософії та розвитку компетенцій, які є важливими для філософії, але також дуже затребувані на ринку праці.


Філософія англійською мовою: Міжнародна бакалаврська програма VU Amsterdam
Філософія виходить за межі національних меж: це дисципліна, що є глобальною та міжнародною. Тому наша бакалаврська програма «Філософія» пропонує курси англійської мови. Ви можете вибрати між двома спеціалізаціями: одна повністю англійською мовою - і міжнародні, і голландські студенти знайдуть чудову можливість розвинути свої навички в сучасній мові франків, - а друга - двомовна: ви навчитесь читати, коментувати, аналізувати та складати філософські тексти голландською та англійською мовами.


Чому філософія у VU Amsterdam ?
Наша бакалаврська програма «Філософія» покликана запропонувати вам усе необхідне для того, щоб стати незалежним мислителем. Вас навчатимуть у відносно невеликих групах, де у вас буде достатньо можливостей взяти участь у критичній дискусії та виробити власні погляди у взаємодії з вашими однокурсниками. Якщо вас цікавить, що філософія може зробити для науки та суспільства в цілому, VU Amsterdam є відмінним вибором. У нас є тісний кампус, сильна суспільна обізнаність та тісна взаємодія з іншими дисциплінами. Наша програма також дозволяє вивчити філософію як другий великий.


Філософія як другий великий
Гнучкий, але специфічний характер філософської освіти та навички, які ви набуваєте через неї, роблять філософію ідеальною як другого основного: вона дозволяє задуматися над темою вашого першого основного, застосовуючи як свої поглиблені спеціальні знання, так і ваші додаткові філософські знання та вміння. Особливо це стосується міждисциплінарного та різноманітного контексту VU Amsterdam . Філософія є важливою частиною будь-якої навчальної програми ВУ, тому у вас буде достатньо можливостей поговорити з однокурсниками про взаємозв’язок між філософією та (навести лише кілька прикладів) науки, права, мистецтва чи релігії.


Це те, що ти будеш робити
Вивчення філософії у VU Amsterdam вимагає активної участі, інтенсивного вивчення та великих амбіцій. Все це ми сприяємо на робочих семінарах, на яких ми направляємо вас у пошуках знань. Від вас очікується незалежне ставлення до навчання загалом, активна участь у групових зборах та добре підготовка до лекцій.


Перший рік - Протягом першого року ви берете участь у фундаментальних курсах логіки, гносеології, метафізики та етики, а також у вступних курсах історії філософії: загальні описи давніх, середньовічних, сучасних та сучасних філософських традицій нададуть вам на основі розширення своїх знань: ви отримаєте широке розуміння галузі філософії та її методології, а також різних дослідницьких питань, що визначають це поле.

Другий рік - на другому курсі ви будете переглядати та удосконалювати свої знання: ви будете відвідувати курси з етики, філософії науки та філософії розуму, і будете працювати більш поглиблено; деякі спеціальні курси будуть присвячені читанню та аналізу класичних філософських текстів, інші стосуватимуться арабської філософії та різноманітності у філософії. Що дала грецька філософська традиція в контекстах, відмінних від західного?

Третій рік - У першому семестрі третього курсу ви можете слідувати другорядній програмі за власним вибором, яка дозволяє поглибити свої знання з певного філософського предмета або ознайомитись з іншою дисципліною. Заключний семестр буде присвячений написанню вашої дипломної роботи. Ви вибираєте тему, яка вам представляє особливий інтерес, за консультацією зі своїм керівником. На цьому заключному етапі ви застосуєте отримані знання та дослідницькі навички, яких ви вивчили дотепер, щоб створити оригінальний твір, в якому ви розвиваєте власні філософські погляди.

Останнє оновлення Кві 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути