Бакалавр з харчової системи: управління, стійкість та технології

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Програма бакалавра, Food Systems: Sustainability, Management and Technology, готує студентів до того, щоб стати експертними менеджерами харчових систем. Програма надає студентам міждисциплінарні знання, необхідні для роботи в бізнесі, навколишньому середовищі та управлінні природними ресурсами в агропродовольчому секторі. Професійний профіль відповідає стратегії сталого розвитку, викладеної в повідомленні Європейської Комісії «Інновації для сталого зростання: біоекономіка для Європи».

Більш конкретно, підготовка курсів спрямована на озброєння студентів крос-функціональними компетенціями, які поєднують розуміння ланцюгів постачання та економіки та навичок управління бізнесом з технологічними ноу-хау для забезпечення продовольством і збереження, а також екологічної стійкості. Результатом є міждисциплінарний план дослідження, орієнтований на методологічні аспекти та базові навички, які будуть і надалі корисними.

Програма надає студентам методи та інструменти для аналізу та управління агропродовольчими підприємствами та установами, наприклад, підприємствами харчової та переробної промисловості, фірмовими компаніями та кооперативами, охоронними консорціумами (наприклад, ПЗО), сучасними роздрібними дистриб'юторами, HoReCa підприємствам, компаніям з сертифікації якості та компаніям, які просувають агропродовольчу продукцію в Італії та за кордоном.

Програма вищої освіти «Продовольча система: сталий розвиток», «Менеджмент» та «Технологія» поділяється на три специфічні навчальні шляхи: перша спрямована на теми, пов'язані з стійкістю; другий - на теми, пов'язані з харчовою наукою і технікою, що працюють з екологічними темами, пов'язаними з сучасним біоекономістом. Студентам, отже, пропонується безліч варіантів; ступінь магістерської програми.

Конкретні освітні цілі можуть відрізнятися, але вони мають спільний знаменник. Фактично, всі вони базуються на надійному методологічному навчанні та інструментах, необхідних для успішного управління бізнесом.

Останнє оновлення Травень 2019

Про навчальний заклад

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Згорнути
Альтавілла Вічентіна , Парма + 1 Більше Менше