Бакалавр з харчової системи: управління, стійкість та технології

Загальні відомості

Опис програми

Програма бакалаврської програми "Харчові системи: стійкість, управління та технології" готує студентів до того, щоб стати експертами-менеджерами з харчових систем. Програма надає студентам міждисциплінарні знання, необхідні для роботи в бізнесі, навколишньому середовищі та управлінні природними ресурсами в агропродовольчому секторі. Цей професійний профіль відповідає стратегії сталого розвитку, викладеній у повідомленні Європейської Комісії "Інновації для сталого зростання: біоекономіка для Європи".

Більш конкретно, курсова підготовка спрямована на оснащення студентів міжфункціональними компетенціями, що поєднують розуміння економіки ланцюгів поставок та секторів та навичок управління бізнесом з технологічними ноу-хау для виробництва та збереження продовольчих товарів, а також екологічної стійкості. Результат - міждисциплінарний план дослідження, орієнтований на методологічні аспекти та основні навички, які надалі будуть корисні у майбутньому.

Програма надає студентам методи та інструменти, необхідні для аналізу та управління стратегіями агропродовольчого бізнесу та установ, наприклад, підприємств з виробництва та переробки харчових продуктів, фірмових компаній та кооперативів, консорціумів із захисту (тобто PDO), сучасних роздрібних дистриб'юторів, HoReCa підприємства, компанії з сертифікації якості та компанії, що просувають агропродовольчі товари в Італії та за кордоном.

Програма продовольчої системи: ступінь стійкості, управління та технології розділена на три конкретні освітні напрямки: перша орієнтована на теми, що стосуються сталого розвитку; другий - з питань, пов'язаних з наукою та технологіями харчових продуктів, а третій поєднує екологічну стійкість із харчовими технологіями, детально розглядаючи теми, пов'язані з сучасним біоекономістом. Отже, студентам пропонується безліч варіантів; кожен з них може надати їм набір навичок, що дозволяє їм перейти на ключове місце в агропродовольчій галузі або магістерській програмі.

Конкретні навчальні цілі можуть відрізнятися, але вони мають спільний знаменник. Насправді всі вони засновані на обґрунтованій методичній підготовці та інструментах, необхідних для досягнення успіху в управлінні бізнесом.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Згорнути