Бакалавр з хімії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

Студенти хімії в Ерлхемі ставлять під виклик наші основні курси, частина навчальної програми, затвердженої та сертифікованої Американським хімічним товариством.

Ерлхем пропонує можливість пройти нові захоплюючі курси хімії, наприклад, криміналістики та біофізичної хімії.

Ви будете працювати над лабораторними проектами разом із нашим факультетом, використовуючи сучасні прилади, у нещодавно відремонтованій будівлі, сертифікованої LEED, імені випускника Earlham Chemistry і нобелівського лауреата Венделла Стенлі.

Ви отримаєте навички аналітичного, критичного мислення та письма, необхідні для досягнення успіху в будь-якій кар’єрі, яку ви оберете.

Основні моменти

Наші студенти беруть участь щонайменше в одному дослідницькому досвіді, як на кампусі, так і поза ним.

Ви матимете доступ до платних стажувань в таких організаціях, як Белден, Санітарний округ Річмонда, Агентство охорони навколишнього природного середовища та Музей мистецтв Індіанаполіса.

Нещодавні випускники перейшли на ступінь доктора філософії. програми в університетах, таких як Гарвард, Герцог, Пердю, Північно-Західний, Нотр-Дам, Теннессі та Юта. Кілька з них були удостоєні престижних наукових стипендій Національного наукового фонду.

План навчання

Загальні вимоги до освіти

Кафедра пропонує п’ять курсів, які відповідають компоненту кількісного обґрунтування вимоги до аналітичного обґрунтування. Ці курси: CHEM 105, 111, 221, 321 та 331.

Студенти, які успішно пройдуть ці курси, виконали багато навчальних цілей загальної освіти, зокрема:

  • Створювати, інтерпретувати та оцінювати кількісну інформацію.
  • Досвід з перших рук як теоретичного аналізу, так і збору емпіричних даних.

Міжнародні прийомні документи

Спільнота глобального навчання

Освіта Ерлхема, що ґрунтується на квакерських цінностях рівності, справедливості, поваги та співпраці, створює нескінченне бажання бачити світ інакше і досягати змін. Ерлхем готує вас до викликів та рішень вашої кар'єри в коледжі та до вашого життя після коледжу.

Як студент-міжнародник, ви відіграєте ключову роль у наближенні світу до Ерлхема. Ми визнаємо і цінуємо різні перспективи, які ви приносите з собою, і як вони можуть збагатити досвід в і поза аудиторією.

Міжнародні студенти складають приблизно 21% від загальної кількості студентів в Ерлхем. У нашому динамічному містечку є понад 200 міжнародних студентів, викладачів та мовних асистентів з понад 60 країн.

Ми сподіваємось також вітати вас у кампусі!

Стандартизовані тестові бали

Від усіх міжнародних претендентів необхідні стандартизовані тестові бали.

Якщо англійська мова не є вашою основною мовою, ви повинні скласти іспит з володіння англійською мовою та відповідати необхідним критеріям. Ви також можете подати бал SAT або ACT для підвищення конкурентоспроможності для вступу та для розгляду стипендії.

Якщо англійська мова є вашою основною мовою, ви можете подати свої бали SAT або ACT замість іспиту з володіння англійською мовою.

Поточні прийняті тести та мінімально необхідні бали:

Тест вимагається Рекомендовано
SAT - EBRW 400 600
ACT - читання 20 26
TOEFL - всього 80 92
IELTS - всього 6,0 7,0
Дуолінго - всього 105 115
GTEC - всього 1192 рік 1255 рік
ISE - всього Заслуга ISE II Прохід ІСЕ III

Хоча ми розуміємо безліч проблем, присутніх у стандартизованому тестуванні, поточна реєстрація Ерлхема в SEVIS вимагає дотримання цих вимог до тестових балів. SEVIS - це інформаційна система для студентів та обміну відвідувачами, яка використовується Державним департаментом від імені Департаменту внутрішньої безпеки (іншими словами, важливими урядовими установами США). Таким чином, Міжнародні консультанти для студентів повинні використовувати тестові бали для обгрунтування академічної підготовленості та володіння англійською мовою під час підготовки I-20 (документа, необхідного для подачі на студентську візу) для прийнятого студента.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Earlham is a national liberal arts college with a reputation for excellent teaching and preparing students to make a profound positive difference in the world.

Earlham is a national liberal arts college with a reputation for excellent teaching and preparing students to make a profound positive difference in the world. Згорнути