Бакалавр з цифровізації, обчислювальної техніки та електроніки

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Міжнародна програма з оцифрування, обчислювальної техніки та електроніки (DICE), бакалавр наук та магістр наук (технологія) (3 роки + 2 роки)

Як студент, ви будете:

 • Оволодійте основними методами та технологіями в галузі інформатики.
 • Навчіться розробляти електронні та комунікаційні інженерні рішення, які впливають на повсякденне життя людей у всьому світі.
 • Отримайте необхідні навички для цифрового світу зараз і в майбутньому.
 • Подивіться з перших вуст, як це - працювати в справді міжнародній галузі через стажування.

DICE - це трирічна бакалаврська програма, яка надає студентам міцні навички та велику базу знань у галузі технологій, необхідних у цифровому світі. Програма поєднує три ступені під одним дахом, і студент може вибрати, яким шляхом піти. Студент може спеціалізуватися на обробці інформації, інформатиці або електроніці. Обробка інформації включає курси програмування, програмного забезпечення та систем; Інформатика включає дослідження в галузі штучного інтелекту та прикладних обчислень, а електроніка складається з досліджень в мікросхемах, аналогових та цифрових техніках та зв'язку.

"Програма охоплює широкий спектр викладання та досліджень, пов'язаних з ІКТ, які доступні в Оулу".

Обов’язкове стажування означає, що студент матиме змогу побачити, що таке справжня робота у фінській промисловості. Також можна пройти стажування за межами Фінляндії. Будучи такою розгалуженою програмою, студенти зможуть ознайомитись з такими технологіями та напрямами досліджень, як:

 • Штучний інтелект
 • Друкований інтелект
 • Сучасні та наступні покоління комунікаційних технологій
 • Інтернет речей, IoT
 • Машинний зір
 • Інформаційна безпека
 • Конфіденційність

Дослідження ґрунтуються на поточних дослідженнях, що вже проводяться на рівні бакалавра, і акцент робиться на практичному навчанні з самого початку. Студенти візьмуться за мультидисциплінарну проектну роботу в університеті і можуть скористатися передовими технологіями, доступними в University of Oulu , такими як Тестова мережа 5G / 6G, апаратне забезпечення та платформа дизайну продуктів FabLab, SmartCampus, Printed Intelligence та інші . Активні студенти матимуть можливість побачити та взяти участь у розробці передових технологій. Програма охоплює широкий спектр викладання та досліджень, пов'язаних з ІКТ, які доступні в Оулу.

Викладацький факультет складається з фінських та міжнародних професіоналів, які є передовими в різних галузях досліджень. University of Oulu - це добре відома та шанована установа, де проводяться всебічні наукові дослідження. Наприклад, University of Oulu є домом 6G Flagship, всебічного багаторічного дослідницького проекту з технологій бездротового зв'язку майбутнього. Університет створив багато стартапів та створив компанії, які базували свої основні знання на дослідженнях, проведених в університеті. Отже, ступінь University of Oulu оцінюється високо, про що свідчить постійний та інтенсивний інтерес рекрутингу до галузі, тобто. корпорації, малі та середні компанії та стартапи. Ця програма також дає студенту чудові теоретичні інструменти та цінний практичний набір навичок для подальшого навчання і можливість вступити до магістерських програм, доступних в University of Oulu .

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Детальніше

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу