Бакалавр з інформатики

Загальні відомості

Опис програми

Інформаційна взаємодія
Інформатика - це наша взаємодія з інформацією. Ця інформація може варіюватися від залізничного розкладу до особистих даних про охорону здоров'я або захоплюючих нових віртуальних ігор. Комп'ютерні технології дали нам безліч нових можливостей, але, на жаль, це також створило серйозні ризики. Бакалавр з інформатики VU Amsterdam зосереджується на обох аспектах, а мережі та безпека - дві основні теми програми.

Крім того, VU пропонує студентам єдину повноцінну академічну спеціалізацію з програмного забезпечення в Амстердамі. Ви отримуєте свої навички від дослідників, які спеціалізуються в цій галузі. Під час бакалавра ви можете вибрати інженерне мале глибоке програмування. Після бакалавра ви можете піти на майстер-курс в Software Engineering та Green IT. Цей трек унікальний завдяки тому, що він спрямований на те, як навчити вас розробляти енергозберігаюче програмне забезпечення та системи ІКТ, зробивши наше цифрове суспільство більш стійким.

Якщо ви хочете піти на вищу освіту в інженерії розподілених комп'ютерних систем, ви можете вибрати нашу вибіркову програму магістра в паралельних та розподілених комп'ютерних системах (PDCS) після вашого бакалавра. PDCS була заснована професором Енді Таненбаумом, всесвітньо відомим дослідником в комп'ютерних мережах, і творець MINIX.

Відкритість та прозорість, які ми цінуємо в Нідерландах, відображені в нашій освітній системі. Ви отримаєте проактивну та складну освіту, а двері наших викладачів завжди відкриті для будь-яких питань, які можуть мати. Наші викладачі поєднують навчання з дослідженнями найвищого рівня. Вони також підтримують міцні стосунки з різними бізнесменами на місцях, а проекти, які ви будете працювати під час вашої програми, часто організовуються у співпраці з такими компаніями.

Комп'ютерник шукає далі
Ми рухаємося до світу, у якому все і кожен пов'язаний. Це вплине на всіх нас. Саме з цієї причини ВУ комп'ютерних науковців приєднається до дослідників практично з широкого кола наукових дисциплін, коли вони вивчатимуть тему "Пов'язаного світу". Запрошуємо вас увійти в цей світ: будучи студентом інформатики VU Amsterdam , ви отримаєте унікальну кваліфікацію для участі в цій темі як експерт у цій галузі як з технічними, так і з багатодисциплінарними навичками.

Це те, що ти будеш робити
Як ви будете витрачати свій час?
Наша трирічна бакалаврська програма навчить вас говорити та розуміти мову комп'ютерів, від логіки, на якій побудовані системи, до різних абстракцій коду, який використовується для їх програмування. Крім того, ви дізнаєтесь, як комп'ютерні мережі ефективно та безпечно обмінюються інформацією та як користувачі взаємодіють із системами. Ви опинитесь на водійському місці з ключовими навичками та досвідом, готові розпочати роботу в цій захоплюючій галузі.

Навчальне навантаження
Інформатика - це денна програма з інтенсивним темпом. В середньому ви будете проводити 14 годин на тиждень в університеті. Цього разу буде присвячено 3-4 лекції, практичні заняття та групові завдання. Ви також витратите значну кількість часу, працюючи над проектами вдома. Ви будете проходити два курси одночасно в будь-який визначений двомісячний навчальний період.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Згорнути