Ступінь обчислювальної техніки може підготувати вас до різноманітних шляхів кар'єри. Успіння пропонує Вам можливість вивчати математику або комп'ютерну техніку в стимулюючому та сприятливому середовищі. Ви будете логічно мислити і вирішувати проблеми, а також чітко та ефективно спілкуватися - навички, які користуються високим попитом у сучасному все більш технологічному світі.

Якщо ви розглядаєте ступінь з інформатики, професори Успіння Успіння та складна навчальна програма нададуть студентам ряд можливостей для вивчення цього швидко розвивається поля. Фахівці з комп'ютерних наук розвивають свої навички програмування, знання комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також оцінку соціальних та етичних наслідків технології. Основний забезпечує основу для різноманітних професійних кар'єрів в галузі комп'ютерної індустрії та для аспірантури з інформатики.

Переваги та особливості бакалавра з інформатики в Успенському університеті

  • Успенський був визнаний "Top 20 Малого коледжу для комп'ютерних наук".
  • Отримувати підготовку з математичних і наукових навичок, які формують міцні основи; основні навички незалежно від вашої кар'єри.
  • Майте гнучкість у виборі серед необхідних класів для вивчення ваших особистих інтересів та пристрастей
  • Дослідіть подвійний факультет з інформатики та освіти. Програма Успіння підкреслює майстерність математики та ранній практичний досвід у класі. Ви отримаєте навички, досвід та знання, необхідні для досягнення вашої ліцензії на навчання та превосходство як вчитель класу.
  • Застосовуйте навчання в реальному світі та вивчайте кар'єру через стажування.
  • Розвивати наставницькі відносини з факультетом; наш невеликий відділ дозволяє студентам добре пізнати факультет.
  • Гнучкість під час вибору виборних курсів, щоб відповідати вашим особливим інтересам.

Огляд

Технологія прогресує на швидкості перемотування, і попит на допомогу в стимулюванні інновацій у сучасному світі продовжує зростати. Коли ви вивчаєте комп'ютерну техніку в Успіху, ви розробляєте міцну основу в комп'ютерному програмуванні та далі знаєте комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення. Ви також отримуєте високу оцінку соціальних та етичних наслідків технології.

У класах і лабораторіях Успіння студентів комп'ютерних наук обчислюють, обчислюють та співпрацюють з тими, хто так само захоплений технологіями та програмуванням, як і ви.

Магістр комп'ютерних наук

Майстер складається з загальної кількості 15 обов'язкових курсів, які складаються з семи спеціально необхідних курсів з інформатики, п'яти факультативних комп'ютерних наук та трьох курсів з математики.

Малий в області комп'ютерних наук

Неповнолітні складаються з восьми курсів, які включають курси з програмування, структури даних, обчислення I та II.

Невелика в інформаційних технологіях

Неповнолітні складаються з шести курсів, які складаються з двох необхідних курсів та чотирьох факультативних. Виходячи з інтересів учня, він може приймати Applied Track (для спеціалістів з бухгалтерського обліку), Online Track (для спеціалістів з маркетингу або організаційних комунікацій) або Analytical Track (для студентів, які спеціалізуються на управлінні або міжнародному бізнесі).

Інженерія

Студенти з математики або інформатики можуть скористатися перевагами інженерного партнерства Успенського з університетом Нотр-Дам, одним з провідних інженерних університетів країни.

Стажування

Студенти можуть взяти участь у програмі стажування коледжу та провести семестр, отримавши практичний досвід. Існує два види стажувань. Студенти можуть отримати академічний кредит, працюючи з академічним радником та місцем стажування. Або студенти можуть брати участь у професійній інтернатурі, яка надає цінний досвід, але не надає академічного кредиту. Обидва типи досвіду стажувань пропонують студентам досвід, необхідний для покращення свого освітнього досвіду та підготовки до успішного навчання в аспірантурі.

Вищі школи та кар'єра

Успішні студенти з математики та комп'ютерної тематики або продовжують навчання в галузі математики або інформатики, або вступають безпосередньо в кар'єру в таких галузях, як бізнес, зв'язок, освіта, фінанси, охорона здоров'я та інформаційні технології.

Доступні навчальні програми:
  • English (USA)

Переглянути 8 інших курсів в Assumption College »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
4 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date