Бакалавр культури та мистецтв, Дизайн ігор

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Денне навчання

 • місця навчання 20
 • розташування Коувола, Фінляндія
 • тривалість навчання 4 роки
 • Періоди застосування: 8.-22.1.2020
 • плата за навчання: для громадян, що не є членами ЄС / ЄЕЗ 6000 євро,
 • схема стипендій та додаткова інформація www.xamk.fi/tuition-fees

Вступні іспити за межі Фінляндії через мережу FINNIPS


Випускники ігрового дизайну мають пристрасть до планування та розвитку ігрової індустрії

Ступінь дає компетентність завдяки завданням в галузі досліджень та розвитку, щоб стати експертом у конкретних сферах дизайну ігор та інших галузях, які використовують 3D-моделювання та анімацію, такі як реклама та телевізійна продукція.

Основні дослідження охоплюють мистецтво та навички проектування, методи проектування та професійні інструменти. Освіта зосереджується навколо 3D-моделювання, концептуального мистецтва, сценарію та механіки гри. В рамках семінарів будуть розглянуті різні концепції ігрового дизайну, що призведе до розробки проектно-медійних проектів у співпраці з різними організаціями.

Програма спрямована на надання компетенції у глобальному підприємницькому процесі з розробкою ігор, практичним досвідом та цілісним підходом до концепцій дизайну візуальних ігор. Дослідження в галузі дизайну ігор дозволяють студентам різних культурних традицій створювати міжнародну кар'єру.

Зміст навчання

Ваші знання як дизайнер гри зростатимуть, а зміст досліджень відповідатиме певним темам.

1-й рік ви ознайомитесь з принципами ігрового дизайну, інструментами та програмним забезпеченням, а також проектом.

Протягом другого року ви розробляєте та асимілюєте навички дизайну ігор, ігрового дизайну та навички візуалізації.

Третій рік ви усвідомлюєте знання дизайну і розуміння ігрових справ та практики розвитку.

І на останньому 4-му курсі ви розвиваєте особисту конкурентоспроможність за допомогою незалежних проектів розвитку.


Платформа для розробки ігор Meduusa

Ми надаємо натхненні можливості для сприяння створенню нових ігрових ігор.

Дизайн ігор Meduusa представляє студентам найсучасніше обладнання, яке полегшить розробку нових проектів для різних платформ.

Крім того, ми співпрацюємо з програмою зі спеціальності "Технологія", розташованою в Котка, яка зосереджується на ігровому програмуванні.

Під час навчання ви будете розробляти власні ігрові проекти з метою їх подальшого розвитку у життєздатному бізнесі.

Мова викладання - англійська, і ви повинні написати роботу дисертації також англійською мовою. Під час тесту на зрілість Ви продемонструєте свої навички контексту, а також фінські мовні навички та ті студенти, котрі не є фінською, будуть зобов'язані скласти тест на англійській мові.


Денне навчання

У загальноосвітніх навчальних закладах контактні уроки проводяться протягом робочих днів, як правило, п'ять днів на тиждень. Методи навчання включають лекції, навчання в Інтернеті та навчання на основі проекту.


Карєрні можливості

Дослідження надають вам компетенцію у глобальному підприємницькому проекті розробки ігор, що має практичний досвід та цілісний підхід до дизайнерських концепцій візуальних ігор.

"Навчання ігровим дизайном дозволяє вам з різних культурних питань будувати міжнародну кар'єру".

Ступінь дає компетентність завдяки завданням в галузі досліджень та розвитку, щоб стати експертом у конкретних сферах дизайну ігор та інших галузях, які використовують 3D-моделювання та анімацію, такі як реклама та телевізійна продукція.


Ви можете стати:

 • дизайнер гри
 • 3D-моделювач символів та середовищ
 • сценарист
 • концепція художника і
 • підприємець ігрового бізнесу
Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

Are you interested in practical learning? Would you like to study in modern facilities with top-class teachers? Are you attracted to new ways of teaching and learning? If you said yes, South-Eastern F ... Детальніше

Are you interested in practical learning? Would you like to study in modern facilities with top-class teachers? Are you attracted to new ways of teaching and learning? If you said yes, South-Eastern Finland University of Applied Sciences – Xamk – might be just the place for you. Згорнути
Міккелі , Котка , Кувола , Савонлінна + 3 Більше Менше