Бакалавр мистецтв в управлінні

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Незалежно від того, чи є ваша мета - запустити малий бізнес, керувати роздрібною мережею або керувати командами у багатонаціональній компанії Fortune 500, St. Ambrose має програму, яка допоможе вам досягти ваших цілей.

Наші випускники працюють у Чарльз Шваб, компанія "Прокат автомобілів", Northwestern Mutual, TAG Communications та багато інших.

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

САУ посіла 5 місце в опитуванні Коледжу консенсусу (2018) Кращих коледжів і університетів в Айові, і 13-е місце в категорії Кращі регіональні університети-Середній Захід, виходячи зі середніх опублікованих рейтингів і відгуків студентів. Зайняла 38-е місце (краватка) US News

Переваги Амвросія

  • Виняткова бізнес-освіта
  • Перспектива реального світу
  • Можливості

Наш експертний факультет надає вам освіту та можливості для створення кар'єрного змісту повноважень управління, що дозволяє досягти ваших амбіцій.

Університет Сент-Амброз - визнаний коледж відмінності за його прихильність до успішних результатів, чудове навчання, створення живої спільноти та навчання зацікавленим студентам.

Св. Амброз Падіння Дрон тур з університету Св. Амвросія на Vimeo.

Що я навчу?

Курси фундації дадуть вам широку освіту в галузі бухгалтерського обліку, макро- та мікроекономіки, фінансів, міркування, маркетингу та ділової етики. Спеціалізовані курси включають стратегії управління, планування нових підприємств, людські ресурси, різноманітність робочих місць та гендеру, а також операції та управління ланцюгами постачання.

Бізнес-спеціалісти можуть вибирати з двох концентрацій: Підприємництво для тих, хто зацікавлений у заснуванні бізнесу та операцій та управління ланцюгами постачання для тих, хто шукає кар'єру в галузі виробництва та постачання.

Ви також можете подвоїти свої знання та досвід. Наша програма "Міжнародний бізнес" дає вам навички, щоб досягти успіху в міжнародному середовищі, а наші програми навчання за кордоном розширюють ваше культурне розуміння. Докладніше про Навчання за кордоном читайте нижче.

Наш факультет управління пропонується через College of Business SAU, який акредитований Радою з акредитації для бізнес-шкіл та програм (ACBSP). Лише близько 1500 американських бізнес-шкіл та коледжів акредитовані.

Як я можу доповнити свою освіту?

Коледж бізнесу SAU має комплексну програму стажування, яка дає вам якісний практичний досвід. Студенти управління пройшли інтернування у багатьох регіональних і національних корпораціях, включаючи Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy та Deere

Наші студенти також зможуть застосувати своє навчання до реальних проектів, які дозволять вам навчатися та сприяти громаді Quad Cities.

Які потенційні шляхи кар'єри?

Спеціалісти з менеджменту можуть входити в багато галузей кар'єри, включаючи маркетингові, фінансові, туристичні, банківські, розважальні та інші. Деякі наші випускники приєдналися до їх сімейного бізнесу.

Ваші навички також високо оцінюються компаніями, які займаються роздрібною торгівлею, гостинністю, банківською діяльністю, виробництвом, транспортом та розвагами.

Наші випускники часто говорять про якість і цінність освіти Св. Амвросія.

Нещодавнє опитування випускників САУ з коледжів бізнесу показало, що 97% працювали повний або неповний робочий день, в аспірантурі, продовжують свою освіту або не шукали роботи на той час.

Що зробили випускники цієї програми?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL думав, що він очолить у збройних силах, але замість цього знайшов свою пристрасть у менеджменті та маркетингу. Незважаючи на те, що він досяг неповнолітніх у цих сферах, його знання та інтереси, а також наставництво улюблених професора Уеса, стимулювали його до ступеня магістра з організаційного лідерства в САУ. Як менеджер проектів з Управлінням програми управління корпоративними програмами UnityPoint Health, Уес успішно виконує свою роботу з добре продуманою та багатопрофільною освітою, яку він заробив в Ambrose.
  • Ілля Грант IV '15 здобуває ступінь магістра менеджменту та маркетингу, а зараз працює власна медіа-компанія Grant Media у Девенпорт. Знати, як вплинути на зміни і надихати людей, було те, що Ілля зняв із Сент-Емброуза. "Можливості лідерства в університетському містечку зробили свій час на Сент-Ембрусі цінним, будучи у тих ролях лідера, як студент підготував мене до виходу за межі класу і допоміг мені вирости як людина".
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Детальніше

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Згорнути