Бакалавр мистецтв в історії мистецтва / Художня студія

Загальні відомості

Опис програми

Історія мистецтв, Художня студія (BA)

Студії мистецтв та студії мистецтв в Bloomsburg University забезпечують міцну основу для подальшої діяльності в цій дисципліні, незалежно від того, чи це зайнятість або підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах.

Арт-студія (BA)

Арт-студії спеціалісти проводять міждисциплінарний курсові роботи, а також зосереджують навчання в одній або декількох наступних областях: малювання, живопис, скульптура, дизайн тканин, друк, фотографія, графічний друк / дизайн книг та графічний веб / інтерактивний дизайн. Майор може проводити різноманітні кар'єрні кроки, включаючи графічний дизайн, арт-терапію, аспірантуру та освіту.

Історія мистецтв (BA)

Мистецтвознавчі спеціалісти вивчають художнє виробництво в часі та в різних культурах. Майор може вибрати різноманітні курси історії мистецтва, призначені для глибшого розуміння сфер наукового інтересу. Майор може займатися кар'єрою як вчені, педагоги, куратори, або як консерватори музею чи галереї.

Невелика в художній студії, історія мистецтва

Відкритий для всіх студентів, зацікавлених у мистецтві, гнучкість будь-якого мистецтва дозволяє студентам неповнолітні навпроти і розвивати збалансований портфель навичок. Майстерні мистецтва також можуть бути незначними у широкому колі інших академічних програм, залежно від індивідуальної схильності.

Виставкові простори

У відділі працює галерея мистецтв Haas, розташована в університетському містечку в Центрі виконавських мистецтв Хааса та в Галереї в Гріні-центрі в центрі Блумсбурга. У цих галереях регулярно проводяться виставки різноманітних арт-форм та галереонних лекцій вітчизняних художників-приїжджих, а також виставки студентської роботи та кураторських проектів протягом усього року.

Постійна колекція творів мистецтва

Департамент мистецтва та історії мистецтв підтримує різноманітну постійну колекцію творів мистецтва з роботами, представленими в університетському містечку на багатьох навчальних, адміністративних та житлових закладах. Колекція є життєво важливим ресурсом, що збагачує естетичний та культурний клімат Bloomsburg University . З початку цієї колекції в 1962 році було придбано, приєднано та розміщено понад 500 робіт. Твори мистецтва в постійній колекції були придбані від осіб, завітів та грантів з Національного фонду мистецтв, Пенсільванської ради з мистецтва та Фонду Чайде Хасама Американської академії мистецтв та листи.

Засоби

Просторі улаштування з високими стелями, гарним природним освітленням, великою кількістю вентиляції та відкритими конструкціями підлоги дозволяють працювати на великих і малих проектах, де можна розмістити великі групові обговорення чи індивідуальну критику. Підтримка кількох студій - сучасне обладнання та матеріали, а також традиційні інструменти, що дозволяють надати індивідуальному виконавцю максимально можливий вираз.

Факультет кафедри

На додаток до досвіду у своїй дисципліні, факультет кафедри мистецтва та історії мистецтв поділяють пристрасть до навчання та полегшення успішності учнів. Всі факультети активно займаються стипендією, навчанням та обслуговуванням громади.

Студентська діяльність

Студенти можуть брати участь у різноманітних заходах, щоб збагатити та розширити досвід у класі. Окрім департаменту спонсорованих екскурсій в Нью-Йорк та інших важливих напрямках мистецтва, численні артисти відвідують студентський містечко кожний семестр, щоб показати свою роботу, зустрітись і поговорити зі студентами.

Студенти можуть брати участь у щорічному екстравагансі "День особистого прикрасу", який включає в себе майстерню та виставу присяжних злітно-посадкових смуг. Щорічний студентський симпозіум з історії мистецтва готує студентів до академічної кар'єри через презентацію оригінальних наукових робіт у професійних умовах.

Останнє оновлення Сер 2018

Про навчальний заклад

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become ... Детальніше

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become dynamic and confident leaders. Згорнути