Бакалавр мистецтв з маркетингу соціальних медіа

Загальні відомості

Опис програми

Дотримуючись вимог до роботи, CH Business Sandage School of University Graceland пропонує ступінь бакалавра мистецтв зі спеціальністю "Маркетинг соціальних медіа". Спеціаліст з маркетингу соціальних медіа - це інноваційний, своєчасний та міждисциплінарний напрямок, що має сучасне значення для студентів, який тісно пов'язаний з місією та фундаментом ліберальних мистецтв та наук. Очевидно, що попит і ринок цього великого зростають.

Основний маркетинг соціальних медіа включає унікальну комбінацію курсів комунікацій, курсів бізнесу та маркетингу та курсів візуального дизайну, призначених для підготовки студентів до роботи в реальному світі. Основні сили розраховують на сильні сторони як CH Sandage School of Business, так і Коледжу вільних мистецтв і наук.

Досвідчене навчання є ключовим у цій швидко розвивається магістралі і може включати проекти з усіма розмірами бізнесу від невеликих місцевих фірм до компаній Fortune 500, стажування, відвідування компаній та запрошених спікерів галузі, а також можливість бути частиною національної визнана команда Енактус та наділений Центром вивчення пільг для вільного підприємництва та підприємництва.

134727_hands-woman-laptop-notebook.jpg

Ступінь бакалавра - спеціальність з маркетингу соціальних медіа

На додаток до основних вимог до освіти, спеціалісти з маркетингу соціальних медіа повинні пройти 45 семестрових годин, як зазначено нижче:

Потрібні наступні 15 семестрових годин основних курсів бізнес-адміністрування:

 • BUAD3330 Принципи маркетингу, 3 години семестру
 • Електронна комерція BUAD / CSIT3600, 3 години семестру
 • BUAD4210 Семінар з маркетингу соціальних медіа, 3 години семестру
 • BUAD4430 Маркетингові стратегії, 3 години семестру
 • ECON1320 Принципи мікроекономіки, 3 години семестру

Потрібні наступні 15 семестрових годин основних курсів комунікації:

 • COMM1250 Вступ до теорії комунікацій, 3 години семестру
 • COMM2300 Введення в медіа-технології, 3 години семестру
 • COMM2500 Вступ до ЗМІ, 3 години семестру
 • COMM3140 Кампанії та теорії переконань, 3 години семестру
 • COMM3500 Нові та соціальні медіа, 3 години семестру

Потрібні наступні 12 семестрових годин основних курсів з графічного дизайну:

 • ARTS1680 Комп'ютерна графіка для мистецтва та дизайну, 3 години семестру
 • ARTS1710 Вступ до графічного дизайну, 3 години семестру
 • Системи ARTS3630 в дизайні, 3 години семестру
 • ARTS3640 Інтерактивний дизайн, 3 години семестру

Наступні 3 семестрові години з інформатики та інформаційних технологій необхідні:

 • CSIT1060 Вступ до програмування веб-сторінок, 3 години семестру

Настійно рекомендується, щоб спеціалісти з маркетингу соціальних медіа також взяли на себе наступне:

 • BUAD3450 Організаційна поведінка
 • COMM2100 Введення в організаційне спілкування

Курси з маркетингу соціальних медіа

ARTS1680 Комп'ютерна графіка для мистецтва та дизайну, 3 години семестру

Технічний курс з вивчення цифрових інструментів, що застосовуються в галузі графічного дизайну. Студенти піддаються функціонуванню, теорії та використанню стандартних для промисловості комп'ютерних апаратних засобів, програмного забезпечення та основних принципів цифрового дизайну, використовуваних у виробництві графічного дизайну. Потрібна додаткова плата. Ціль 2А

ARTS1710 Вступ до графічного дизайну, 3 години семестру

Розкриває основні принципи типографії, такі як анатомія типу, шрифти типу та сім'ї, спілкування з типографією та ознайомлення з компонуванням та структурами сітки. Підкреслено типографіку як середовище та повідомлення та концептуальні рішення. Потрібні додаткові збори. Необхідна умова: Комп'ютерна графіка для мистецтва та дизайну ARTS1680. Ціль 2А

Системи ARTS3630 в дизайні, 3 години семестру

Вивчення інтеграції типу та зображення за допомогою багаторівневих конструкцій, таких як багатосторінкові макети та системи ідентичності. Потрібна додаткова плата. Необхідна умова: ARTS1680 та ARTS1710.

ARTS3640 Інтерактивний дизайн, 3 години семестру

Введення в принципи інтерактивності за допомогою інтерфейсу, Інтернету та інформаційного дизайну. Потрібна додаткова плата. Необхідна умова: ARTS1210, ARTS1680 та ARTS1710.

BUAD3330 Принципи маркетингу, 3 години семестру

Огляд, орієнтований на рішення, управління маркетингом у сучасних організаціях. Основні завдання курсу - надати студентам широке ознайомлення з маркетинговими концепціями, роллю маркетингу в суспільстві та фірмі та різними факторами, що впливають на прийняття маркетингових рішень. Студенти будуть піддані впливу та, як очікується, вивчать "мову маркетингу" (тобто терміни, поняття та рамки), яку використовують практикуючі менеджери з маркетингу. Необхідна умова: ECON1320.

+ BUAD3600 Електронна комерція, 3 години семестру (Також CSIT3600)

Дослідження технологій та ділового середовища, пов'язаних із появою електронної комерції. Буде як технічний, так і нетехнічний варіант треку для студентів, проте всі студенти ознайомляться з технічними навичками впровадження веб-сайту електронної комерції. Пропонувала весну навіть роки.

BUAD4210 Семінар з маркетингу соціальних медіа, 3 години семестру

Комплексний огляд маркетингу соціальних медіа з практичним досвідом. Буде зроблено акцент на стратегічному використанні онлайн-інструментів, ефективному дизайні та сучасних маркетингових техніках у поєднанні з практичним застосуванням. Студенти будуватимуть та підтримуватимуть реальні маркетингові кампанії. Обмежено спеціалістами з маркетингу соціальних медіа. Потрібна додаткова плата.

BUAD4430 Маркетингові стратегії, 3 години семестру

Орієнтація на розвиток навичок прийняття рішень у маркетингу. Концепції та інструменти застосовуються для обрамлення та вирішення реальних проблем, з якими стикаються менеджери з маркетингу, які займаються розробкою оптимальних стратегій маркетингу. Необхідна умова: BUAD3330.

COMM1250 Вступ до теорії комунікацій, 3 години семестру

Огляд основних теорій, що підтримують дослідження та вивчення комунікацій, таких як міжособистісна комунікація, організаційна комунікація, риторика, засоби масової інформації, культура та етика. Курс дає студентам фундамент у лексиці спілкування, основні знання ключових теорій та ознайомлення з практичним застосуванням теорії до людського спілкування. Пропонував кожну осінь. Гуманітарні науки ELO5 - інновації

+ COMM2300 Вступ до медіатехнологій, 3 години семестру

Вступ до первинних форм ЗМІ? газети, книги, журнали, радіо, телебачення, звукозапис, фільми та Інтернет? щоб зрозуміти, як вони діють. Чи включаються галузі, засновані на ЗМІ? журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю? а також теорія, закон та етика ЗМІ. Акцент на критичне мислення про ЗМІ.

+ COMM2500 Вступ до ЗМІ, 3 години семестру

Розгляд різних важливих теорій, таких як риторична, марксистська та феміністична, для аналізу популярної культури з акцентом на важливості спілкування у виробництві та споживанні культури. Студенти вивчатимуть розвиток культури, застосовуючи різні теорії чи «лінзи» до культурних артефактів, включаючи музику, фільми, рекламу, одяг тощо.

+ COMM3140 Кампанії та теорії переконань, 3 години семестру

Наголос на вивченні теорій, теорій обробки інформації, теоріях сприйняття, компонентах переконливих закликів та етиці, що бере участь у переконанні. Далі студенти вивчатимуть теорії та переконливі заклики, що беруть участь у комунікаційних кампаніях, та критикують успіх чи відсутність таких численних переконливих стратегій.

+ COMM3500 Emerging and Social Media, 3 години семестру

Дослідження появи нових комунікаційних практик, а також їх соціального, політичного, культурного та економічного впливу на особисте, громадське, культурне, соціальне, інституційне та міжнародне життя. Особлива увага буде приділена тому, як соціальні медіа впливають та формують питання етики та конфіденційності, як ми бачимо себе та інших, як ми взаємодіємо формально та неформально та як ведемо бізнес.

CSIT1060 Вступ до веб-програмування, 3 години семестру

Основи того, як працює всесвітня павутина та створення веб-сайтів за допомогою HTML та CSS. Буде висвітлено відповідні навички щодо технологій.

ECON1320 Принципи мікроекономіки, 3 години семестру

Аналіз основних принципів американської економічної системи, орієнтація на ціни, виробництво, ринкові структури та огляд сучасних економічних проблем, наприклад, стійкості. Мета 1С, ELO5 Соціальна наука - Стабільність

+ Позначає альтернативний річний курс.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships wit ... Детальніше

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships with students first. The active Graceland alumni network reaches far beyond a student’s time on campus. Згорнути