Бакалавр мистецтв з психології

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Відділ психології Bloomsburg University має ступінь бакалавра та неповнолітньої програми з усіма курсами факультету, що володіє терміном Ph.D. ступені з психології, майже всі з докторантом за своєю спеціальністю.

Основні напрямки психології вивчають всі основні області дисциплін від статистики до експериментальної методології та додатків до передової теорії, а також незалежні дослідження, практикуми та викладання асистента.

За фахом психологія , наукове дослідження психічних функцій і поведінки, ви готові до викликів, з якими ви зіткнетеся як працівник, член сім'ї та зацікавлений громадянин у цьому глобальному світі. У БУ вам надаються навички роботи на робочому місці, необхідні в цьому інформаційному віці; міцний академічний фон для підвищення кваліфікації в широкому спектрі галузей; і знання, навички та цінності, щоб досягти успіху у робочій силі та процвітати в повсякденному житті.

Виконуйте свою основу через ...

 • можливості для спільних досліджень з факультетом
 • залучення до однієї з найбільш активних студентських організацій на кампусі
 • високе розміщення учнів у сфері кар'єри та випускних навчальних програм

Психологія забезпечує якісне студентське навчання

Студенти знають, як навчитися

Знання про те, як вчитися, включає в себе використання стратегій навчання, таких як сеанси навчання на відстані; обробка інформації для сенсу; створення відповідей для покращення пам'яті; пояснення понять; використання візуально-просторових, словесних та кінестетичних стратегій; і стає активним у процесі навчанню. Студенти можуть розумно очікувати, що факультет і допоміжний персонал у своїй установі допоможуть їм у навчанні навчатися.

Студенти беруть на себе відповідальність за власне навчання

Студенти повинні розвивати кваліфіковану звичку мета-пізнання, яка включає в себе знання, коли вони потребують допомоги з навчанням і коли вони добре навчаються самостійно. На початку семестру учні, які потребують допомоги у навчанні, повинні звернутися за допомогою до своїх професорів та інших студентів, які можуть навчатися на вищому навчальному закладі (наприклад, працівники навчальних центрів учнів).

Студенти користуються багатим різноманіттям, яке існує в коледжі

Прогнози передбачають, що до 2050 року (Бюро перепису населення США, 2008 рік) у Сполучених Штатах не буде жодної більшості груп, коли більшість сьогоднішніх студентів залишатимуться на робочому місці. Демографи вважають, що інші регіони світу стають все більш різноманітними. Люди розрізняються по-різному, в тому числі за рівнем здатності та відмінностей в расі, етнічній популі, країні походження, віку, релігійних переконаннях, сексуальній орієнтації, статі та соціально-економічному статусі. Різноманітні характеристики інших студентів та викладачів забезпечують навчальний досвід для реальних завдань розуміння людей, які розглядають події у світі з різноманітних точок зору. Навчання від різних студентів та викладачів є важливим компонентом якісної освіти.

Студенти відповідають за пошук порад щодо академічних завдань

Такі, як вибір курсів у затвердженій послідовності, які задовольняють вимогам установи для основної та загальної освіти. Вони також несуть відповідальність за пошук порад щодо планування кар'єри, яка є реалістичною та адаптованою до індивідуальних талантів, прагнень та ситуацій. Наслідком цього принципу є те, що професорсько-викладацький склад і персонал будуть доступні студентам і будуть добре знайомі з вимогами щодо основних та кар'єрних можливостей для фахівців з психології.

Студенти прагнуть стати психологічно грамотними громадянами

Метою стати психологічно грамотними громадянами є підготовка студентів до вимог глобального 21-го століття. Психологічна грамотність включає в себе наявність базових знань з предмету психології, оцінювання наукового мислення, дієтичне етичне визнання та заохочення поваги до різноманітності, а також розуміння власної та чужої поведінки та психічних процесів. Доступ до інформації з віддалених країн зробив студентів світовими громадянами, навіть якщо вони ніколи не подорожували за межами своїх рідних місць та підвищують їх здатність бачити проблеми з різних точок зору. Таким чином, психологічно грамотні громадяни оцінюють міжнародні перспективи психології та охоче залучають громадян з інших країн, крім власних.

Джерело: Американська психологічна асоціація

Як основний психолог, ви будете ...

 • демонструвати чудові комунікативні навички: усний, письмовий та міжособистісний.
 • зрозуміти основи психології (зміст і теорії).
 • зрозуміти науковий метод, кількісне мислення та вирішення проблем.
 • застосувати знання та методи психології до різноманітних ситуацій.
 • демонструвати навички використання технологій.
 • стати цікавим, активним, гнучким і впевненим ученим.
 • розвивати етично-моральну чутливість.
 • інтегрувати знання з психології та інших дисциплін.
 • Будьте готові до наступного переходу в житті.

Навчальна програма вимагає 36 годин курсів психології, що складаються з основної послідовності, заснованої на основних психологічних принципах та вимогах верхнього рівня з числа курсів. За допомогою керівника академічної психології студенти можуть адаптувати свій графік до відповідності їх індивідуальним потребам або інтересам.

Чому основна психологія?

Просто ... це внутрішньо цікаво, що дозволяє вам навчитися, як і чому люди роблять те, що вони роблять. Крім того, ступінь психології відкриває двері для різних кар'єрів, таких як шкільний психолог, клінічний психолог, невролог або громадський психолог.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become ... Детальніше

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become dynamic and confident leaders. Згорнути